Jump to content

Recommended Posts

Емоционално наситен последен епизод. Хареса ми.

И това хрумване за избора между двама на Русал-и-н-да. Не само,

че не се превърна в пяна... но се завърна с гръм и трясък :28558:

 

И до какъв наистина верен извод стигнах аз, по-точно си го затвърдих. Че когато живееш с непознат човек/от другия пол, освен ако..../, се привързваш към него

 и почти винаги се влюбваш. Далеч от очите, далеч от сърцето. :dunno: Какво като се целунаха с готвача, и "ястията му' бяха незабравими.

Хората с които живя, и постоянно се грижиха за нея и поднесоха най-полезната и нужната в момента за нея храна-обич и привързаност. 

А нашият секси  готвач, винаги изоставаше с крачка назад. Не трябва да си пасивен в любовта, че виж - отмъкват ти я под носа, и после рониш

крокодилски сълзи по чаровните русалки. Както и да е , и музичката за мен беше приятна,  и всеки намери любовта,

а сериалчето отива в розовата ми графа, където двама там под дъжда:'  :emote_kiss3:''' ::''''' тири - рам,  тири - рам'''.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бее, мега "пасивен" беше, звънеше й на кръгъл час, отиде на майната си да я види уж случайно, за което тя разбра...

 

Живяла съм с доста мъже и определено не съм се влюбвала в тях ей така, щото си живеем заедно :28558: Нито една от връзките ми не е стартирала така.

 

 

Финалният епизод препусна през "опаля, аз съм била влюбена в този - шут на другия - и тра-ла-ла изкарахме си готино няколко дни - разпилях се на пяна". Не съм си представяла преди, че претупването на нещата в корейски сериал може да ме издразни:) Зверска безсмислица на фона на разтеглените несъдържателни неща.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за връзките ти и влюбването, но във всички корейски сериали
става така, защото живеейки заедно хората се опознават дотолкова,
че опознават слабите си и силни страни, и ако е от другия пол...
винаги ти се притичва на помощ или възхищава. На повечето мъже
няма жена да не им се хареса, просто им е в кръвта..."слаб ангелът"
дет се вика...
А и те бяха много сплотени, имаха обща цел, към която да се стремят заедно-да си намерят работа.
А това че чаровният готвач ходеше да я вижда, какво да ти кажа...
остана си само с гледането отстрани, колко пъти я гледа без да отиде
при нея. Видя, че и друг се навърта около нея, трябваше да се бори.
Тя го харесва като мъж, но при жената много е важна
грижата и вниманието към нея, точно в момента, когато има нужда.
А другият чаровник, нейният съсед точно тогава беше там...
Tе не ми се задълбава повече. Това е моето мнение за нещата.
Ако искате гледайте, артистите са страшно сладки и чаровни, и забавни,
поне това си заслужава, ако няма друго.
Вярно, историята можеше да се развие и стане по-итересна, но пак щяхме да се въртим в този
омагьосан "Бермудски триъгълник" и накрая някой от тримата да изчезне...
Остава решението за вас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсите някаква цялостна и завършена идея, няма голям смисъл.  Но само по себе си, сериалчето е забавно до 8-9ти и сравнително оригинално в морето от повтарящи се корейски продукции. Да не споменавам героите. Много ме кефиха тия хора, можеше още много да се извади от техните образи. Зависи колко човек ще се издразни на изпуснатия потенциал. :) Аз лично не съжалявам. Губил съм си времето с къде къде по-глупави занимания.  В сравнение с тях, гледането на русалката си е направо доста смислено прекарано време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо: на мен драмата също ми дойде разтоварващо, хареса ми (въпреки, че започна зле, но после се оправи). Има си доза смях, идиотизъм, романтика, поука, кара те да се замислиш за някои неща - не е толкова повърхностна, колкото изглежда и колкото твърдят някои хора. Всички сме съгласни, че не е най-великото творение на изкуството, но има потенциал и е разведряваща. Жалко, че я орязаха, но кой знае как щяха да я оплескат ако я бяха довършили по план, така че няма да се оплаквам. Според мен актьорите си се представиха много добре.

Второ:

Искрено съжалявам, че повдигам темата с безумния и безсмислен спор, но искам и аз да кажа две думи. Всеки има право на мнение както и право да го изразява свободно, но имаме задължение и да приемаме чуждите такива без да налагаме своето. Нито дума няма да кажа относно естеството на спора, за да не разпалвам страстите, но ще се обърна към девойката. Скъпа, изразявай мнението си свободно винаги, когато ти се прииска, но поддържай добрия тон и недей да обиждаш. Не знам дали си се изразила правилно, или аз не съм те разбрала - но едва ли не старите поколения са за изхвърляне? Много си груба. След като си така запозната с Корея и ценностите там - убедена съм, че знаеш как да се отнасяш уважително. Мнението си е твое, чуждите са си техни - споделят се и се обсъждат без сарказъм, цинизъм, използване на удебелени и големи букви, кавички и тлъсти намеци за това колко са износени хората от "старите" поколения (когато цитираш може да използваш кавички). Не казвам, че само ти си била груба, но ти наруши мирния тон и оттам се отприщи лудницата.



Трето: Главната актриса е голяма сладурана и така сладко хапваше, че просто ми потичаха лигите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази русалка била доста палава ... ооо ному чуа ... накараме да се разсмея в първите 5-10 мин и то от сърце ...

и как го хвана за дупето

.. малка палавница хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази свежа откачалка русалката ме спечели с първите 5 мин (нямаше и толкава )... но това с музиката от извънземното (моята любов от звездите),ме остави без думи от кеф ... свръх готино .. да се преплетат ... не нямам думи ... cool ... шах и мах .. браво ...

 

Все повече ,мисля че това е някаква пародия ... малката русалка ,пинокио ... после да не направят и сериал" Джак и бобените зърна"....

 

И какво сега ... откачена история . Много готино са го направили като са вкарали я музика ,я сценка от друг готин сериал .. до тук разпознах три ... хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти изгледах сериала.Исками се да правят повече сериали като този за русалки феи митологични създания било то тяхни или други и естествено ще се постараят стом другите могат да правят сериаи на такава тематика защо и те е да не могат развити са в всякакво отношение без проблем е.Сериала ми харесва естествено има какво да се изпипа но не е лош.Сериала ми напомня на малката русалка и на h20 just add water.

Нашата казва че тя го е спасила но не е точно така всъщност другата девойка го извади от водата иначе той стеше да се удави тя го сграбчи и като невидяла му налетя  въобще не си помисли че хората не са като нея и не могат да дишат под вода и не мисля че зцнаеше този факт.Нашия не знам защо някой го винете първо той има здравословен проблем не помни и погледа му не е много неред това още пвовече се вложи когато е под стрес освен това той бе почти в несвяст и няма как да я види и да я разпознава пък после само силуета и я видя.В малката русалка ариел си губеше класа а тук пречката а това с зрението му.Ариел имаше огромен музакален талант а нашата принцеса има нюх към вкусовоте би станала отлична готвачка а и обича да си похапва както видяхме и то в големи кколичества.Тя не е невинна като ариел но е също като нея не запозната с човешкия свят вярно тя следи новините модата гледа филми слуша музика и прочие но не знае как стоят нещата в човешкия свят човешките взаишмотношения ка ктрябва да постъпиш в еди каква си ситуация тя нищо не знае като някакво бебе е .Някой бе казал ка кв тия смартфони в вода ами този смартфон тя каза че е водоустойчив предишните навярно го е използвала като е била на повърността и го е криела някъде да не се намокри .Главната ни героиня е изключително луда щура и забавна харесва ми.Като гледах сериала все си мислех че може да стане някакъв триагълник колебаех се сериозно по едно време с кой ще завърши с готвача или с художника тъй като тя прекарваше повече време с художника и изпадаха в доста сближаващи моменти и виждах че той почна да изпитва топли чувства към нея а тъпата му бивша такива номера почна да върти и успя да ги отдалечи и след това все някакви обърквания грешни впечетления и прочие което си казаха думата.Нжо си казах то в малката русалка говоря за дисни версията не за оригинал всички знаем как е оригинала ва ерик той до последно си бе сляп и чак накрая откри че е сбъркал момичето.По едно време си мислих че готвача е почнал да харесва другото момиче даваше някакив объркани сигнали но се окажа че не е така а че я възпиема като много добра пирятелка и прочие.Хресва ми кка почва сериала наиситна не че не ми харесва как като се трансформива в човек но е не съм си го представява така по-магическо си го представях а не да се издигне в въздуха и с 100 километра в часа да падна на земята и да задтане гоа в поза терминатора и някакво електричество да  излъчва но няма нищо против.страшно ми харесват всички персонажи вещера ме убива сктрашен образ е приятелката и също само дето бившата приятелка страшно ме дазни тя бе готова да я разкрие че е русалка и заради нея художника отиде в болниц апросто ми иде да я удуша.

Наиситна както казах можеше повече да изпипат нещата но не е гаден сериала.Заслужава се да се гледа какви ситуации само .Аз съм на мнение че дои и най-безмисления сериал азиатски носи някакво очорованиет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно са почнали да работят по приказките : " Малката русалка"," Пинокио" ," Incarnation of Money" адаптация на "Принцът и Просякът" интересно ми е какво следва ... коя ли приказка ще преразкажат .....

 

 

И така завърши още едно сладурско и шантаво сериалче , което е лишено от всякакви драми ,идеално за разтоварване от тежкото ежедневие ... аз съм доволна, много ми хареса .... който разбира , тука се спира :28558:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва сериала аз винаги като гледам корейски сериал винаги ми е допадала.

Послединя епизод предстоя да го гледам но си позвоих да видя моменти от него в нета и ме е яз че толкова са го наблъскали май не се показваше как се превръща в пяна което си противоречят тъй като още в първия епизод я аваха на плажа и почваше да се превръща в пяна навярно са променили идеята поради ниския рейтинг може би са били забланувани нещата по-друг начин и не е могло да стане.Искаше ми се да разберем как като се е превърнала пяна се връща жива и здрава повече подробности да имаше.Бившата приятелка на художника страшно много се дразня от нея но и признавам доста е умна и хитра само как праваше нещата че да ги извърти по такъв начин както тя искаше да заблуди хората .Искрено се забавлявам с сериала както в предния пост казах за някой даден сериал може да не е качествен и допър но дори и да е така пак ти оправя настроениуето размива те и те кара да изпитваше всякакви емоции което е похвално наистина.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бяха последните 2-3 епизода,това щеше да е перфектният комедиен сериал,но уви. Краят го сбозиха,по една или друга причина. Но това не ми пречи да изкажа възхитата си от оригиналната идея и страхотно подбрания каст. Доста се посмях,признавам си :) Чо Бо А,определено я очаква голямо бъдеще. СТрахотна е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлявах се и си прекарах времето много приятно с всичката шемет покрай русалката, с нея начело. Страхотна Бо А! И защо пък реших, че ще остане с принца не знам, но това внесе доза неочакваност, което си е хубаво. Добре бяха представени и съпътстващите двойки, май станах фен на високия /какъв говор имаше хлапето!!! :28558: / и дребната, такива сладури. А разните препратки към други филми... оцъклих се от терминаторявяването... Много свежо направено и може за добро да е, че са го съкратили, иначе можеше да се окепази края /а може би не?/. Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сериала може и да е наужким, ама в живота се оказа съвсем наистина: Jo Bo Ah и On Joo Wan са двойка от около месец! 

 

70331298.2_99_20150326150515.jpg?type=w5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано в живота свършат по-добра работа. :) Тази набързо скалъпена романтика, която бяха принудени да изиграят последните епизоди, със сигурност намали удоволствието на един от най-забавните корейски сериали правени последно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, страшно много си падам по такъв тип сериали. Този обче не успя по никакъв начин да ме грабне. Изгледах го с доста превъртане и успях да стигна до финала, само защото съм инат и не оичам да оставям каквото и да било недовършено. Сюжетът ми направи огромно впечатление, а самият сериал не. Актьорите се справиха но не успяха да ме грабнат с играта си. ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА НЯМА ВКУС! :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...