Jump to content

Recommended Posts

По-добре късно отколкото никога. Амбър най-накрая се реши да изпълни предизвикателството да обуе обувки с токчета. Тоалета мисля го е заела от Ейли. ==> Amber's Instagram

 

 

2 промота за One Fine Day, риалити шоуто с участието на Амбър и Ейли. Предаването ще се излъчи на 30 декември.

 

 

 

 

 

 

На 26-ти Ейли участва в KBS Gayo Daechukjae. Изпълни Don't Touch Me и кавър на Nam Jin ако не бъркам.

gpEBCSu.jpg9JY8WVu.jpg

 

u26Da1a.jpgXUQdOKf.jpg
is8oiqA.jpgz6fsdg8.jpg
zXyStMI.jpg
cp8q0sc.jpg

 

Don't Touch Me

:wub:

https://www.youtube.com/watch?v=bSTc4R4oYFg

 

 

Вчера беше в Music Core Year-End Special и на KBS Entertainment Awards.

В спешъла на Music Core изпълни Don't Touch Me с включване на J-kyun (Lucky J). На наградите на KBS тя и колегите и от Immortal Song имаха общо изпълнение.

https://www.youtube.com/watch?v=XhhjmJv7RJI&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей хей, гледам никой не се е засилил да пише тук, въпреки че в последните 2 месеца не е като да не се е случвало нищо. Ама нали аз съм тук вече. :P  Странно, снощи сънувах Ейли, не ми се беше случвало преди. Пееше нещо, но нямам спомен какво и дори на какъв език. Беше облечена в подобен тоалет на този който носеше в IS2 днес. Винаги очаквам изпълненията й в това предаване с голямо нетърпение, може би затова. Всъщност вчера я гледах в Sketchbook и може би това е подтикнало подсъзнанието ми да я включи в съня ми. Все пак гледах Uptown Funk поне 3 пъти. Както и да е, да не ви занимавам повече с моите глупости.

 

Започвам с участието й в MBC Gayo, излъчено в последния ден на миналата година. Ейли изпълни Affection, Don't Touch Me и Bang Bang с Хьорин и Джеси. И има ли нужда изобщо да споменавам колко невероятно беше последното... :wub:

Affection & Don't Touch Me

 

 

Следват Golden Disk Awards от 14 януари. Ейли получи Bonsang Award, изпълни своята Don't Touch Me, присъедини се към Epik High за Happen Ending и заедно с тях направи и кавър на песента на Junusean Tell Me.

 

4zhzhgD.jpg

 

S2uYSjk.jpg

 

D7gupVV.jpg

 

fhJzGDq.jpg

 

 

vM8rAN5.jpg

 

Don't Touch Me

Happen Ending

Tell Me

 

 

През януари излезе и нейна песен част от саудтрака на Shine Or Go Crazy So I Love You

 

 

Ейли отпразнува третата годишнина от дебюта си този февруари. 

 

AojsECQ.jpg

 

 

 

На Свети Валентин пък излезе

- дует с Wheesung.

 

 

На 28 февруари тя участва в Saturday Night Live. Тук може да гледате видеа от епизода.

 

 

На 2 март по случай двайстата годишнина на Mnet пуснаха това видео с Ейли и Han Young Ae. Води се MV, ама на мен повече на CF ми прилича. :D 

 

 

Както вече споменах вчера Ейли участва в Sketchbook. Беше заедно с Амбър, с която изпълниха Shake That Brass и Uptown Funk (на Марк Ронсън и Бруно Марс). Много добро решение на Амбър да покани Ейли за участието си в предаването. Ако можеше да я включва във всяко изпълнение на STB щеше да е чудесно.

:wub:

 

 

Днешното й изпълнение в Immortal Song 2  

В това шоу Ейли никога не ме разочарова!

 

 

Не мога да пропусна да добавя снимките й за GQ. Рядко се случва да и правят фотосесии за списания, та това си е цяло събитие. А и е много хубава.

 

EC5LdZ3.jpg

 

 

Dm7D8Yi.jpg

 

Db4JRZo.jpg

 

OzrqcfS.jpg

 

4cP7SjL.jpg

 

 

 

И остава да кажа, че Ейли планува да се завърне на корейска сцена през първата половина на 2015 с пълен албум. Дано няма отлагане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да я похваля Ейли, че е направила една много приятна английска версия на култова японска песен. Едва ли има някой който да не знае и не харесва оригинала.....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщане и на Айли след почти година с първият й голям албум s 10 песни "Vivid". Заглавната песен ""Mind your own business" ("Гледай си работата") е в характерния за Айли отвяващ стил. Въпреки качествата и таланта на Айли, продукцията отнася доста критики в тази статия, заради заглушаващите я хорус и инструментално оформление - " Все едно плътна стена от звук удря ухото, а не мелодична хармония."

 

Клипът е фантазия за отмъщение, в стил "ще ти потроша колата, нещата, топките и ще те излежа", осъществено в компанията на готови на всичко приятелки.

 

 

За съжаление има инцидент при снимането на видеото и кракът и е сериозно наранен. Затова завръщането й е на патерици, а на изпълненията наживо - от стол.

 

 

Айли взе първия си трофей с тази песен на Show Champion преди 4 дни, като впечатли публиката, въпреки конкуренцията от CNBLUE, Red Velvet, Soyou x Kwon Jung Yeol и iKON.

 

image-jpg.jpg?w=600  93xo36zzmbrr9l36ra49m2k1cno2wmpu.jpg

 

 

 

 

Награждаването в обкръжението на Севънтийн- четата, едното ползвано за подпиране :)

 

 

 

 

 

 

Втора песен от албума с видео, вече по-бавна и чувствена - Insane:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрала е точно тази, която предполагах. Те имат почти еднакви гласове :).

 

 

Те вече го има в темата на ББ с изпълнението, много ме беше затрогнало и то.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочувствена песен изплълнена с невероятния глас на Ailee и актинг на красавицата Nayoung(I.O.I)

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ailee получи рекордната 4-та поредна награда от МАМА за Най-добро Вокално Соло Изпълнение - Жени.





Тя нямаше изпълнение на наградите, но пък последната и победа във формата "Immortal Songs 2" е безапелационна и там също чупи рекорда за дамите, които са печелили. Изданието е посветено на композитора Jeong Young-rak, a Ailee интерпретира "Don't Forget About Me". Един от композиторите в шоуто казва, че това е най-доброто нейно изпълнение в Immortal Songs:

https://www.youtube.com/watch?v=hSS0nRs8ADE



Cz3xeHmVQAAgqKg.jpg

Cz3374wW8AADGyC.jpg

Гласуването и думите през сълзи след това "Да бъдеш певец не е стабилна работа", "Не ме забравяйте, не забравяйте моя глас" . Според мен тя вече е легенда.

Има някакви разстройващи събития покрай компанията й май.





Ailee има съвсем прясна и наистина великолепна колаборация на английски с dok2 за продуцентското дуо Groovy Room.



CzYhRJkUoAEic5D.jpg

Ейли ще я видим на шоуто на наградите SBS Gayo Daejun 2016 на 26-ти декември.
 

CzjjyWSUoAEv2ze.jpg



Неустоимо добра фенкамера на 20 мин изпълнение на Ейли:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...