Jump to content

Dal★Shabet


Recommended Posts

Е, точно теб чаках :D да те питам, какво да чакаме? Надявам се да е нещо модерно, пак с ретро звучене, тяхната запазена марка.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече излезе и видео тийзъра. Не давайте допълнителна работа на Ayoung, по-добре, че ще стане лошо  :28558: Сега вече се обърках, въобще не очаквах това!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Няма май значение какво точно ще ни предложат, важното е да ми хареса. :) А иначе на мен лично най-добрата им песен си остава "Have, Don't Have"! Тя дори е и доста напред в класацията ми топ кпоп песни за всички времена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Серито най-много ми се набива на очи този път. :) А не разбрах само кой е продуцента?! И интересно кога E-Tribe ще направят пак песен за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shinsadong Tiger, отговорникът за Pink Rocket, Be Ambitious заедно с Monster Factory.

 

Fri, Sat, Sun ще ми бъде абсолютен фаворит, другите песни също звучат добре. Включително и Ya Heart, която ми е втората любима песен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадаха ме, признавам си. Малко по-твърдо звучене за техните стандарти. Ако наистина Тигъра е правил песента, значи пак се е справил чудесно. Много му харесвам песните, независимо за коя група и какъв стил са. Той прави от А до Я. От сладките на A Pink до денс тупалките на T-ara.

 

И да, определено много ме радва факта, че момичетата продължават. Даже са си подновили договорите и са казали, че ще продължават да пеят, докато могат. Но то в този кпоп нищо не се знае. Да си призная липсват ми Ка Ън и Чи Юл, но .....

 

Както скандират корейските фенове: "Тал шябет чанг!"  :panda-145:  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Изглежда Шябетките ни подготвят завръщане. Нещо мистериозно ми изглежда по тийзърите, чакам включване на d3Mn  :)

 

C1x0QgpUAAEVYt-.jpg

 

 

 

C1x0RjMUAAEoo3Z.jpg

 

C1x0SsCUQAAIJHP.jpg

 

C1x0VcSUsAAoQoT.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С два тийзъра с летен привкус ни изненадва Субин - на тайтъла “Circle’s Dream” и на още една песен “Strawberry”. Излизат на 23-ти, не остана.

 

 

 

Subin-is-a-mysterious-lady-in-red-for-Ci

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да спомена малко за Subin, в края на 2017 напуска Happyface след като договора и изтича. В началото на 2018 подписва догов с  KeyEast  и продължава да композира.

През 2019 ни зарадва със сигнала си Katchup(케첩) и започва да използва името Dalsooobin. През това време основала е собствена фирма с наименованието :  DALSOOOBIN COMPANY

 

Днес ни зарадва с още един сингъл.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...