Jump to content

Dal★Shabet


Recommended Posts

Изпълненията от тази седмица. Така де, всъщност понеже днес е Понеделник са от миналата :)

 

 

Show Champion (27.11.2012)

 

-> Су Бин кипи от енергия и никой не може да я спре! :D

 

 

Inkigayo (02.12.2012) -> Су Бин, Су Бин .... защо направи така бе мойто момиче? :D Сгреши танца, но се осъзна доста бързо и го замаза доста добре. Това става някъде към 1:13. Причината, поради която сгреши е че песента я изпълняват в отрязан вариант. И по-принцип това, че тя продължава да танцува за "У У" е правилно, но понеже са го махнали и трябва да изпее пак последния ред от припева се получи тази грешка. И добре, че споменах това, за да се оплача, че започнаха да ги отрязват в предаванията .... Ще ги убия! :D

 

 

 

ShimShimTapa (27.11.2012):

 

Секси танци от У Хи ->

 

Имитация или по-скоро опит за имитация на Ка Ън. Су Бин избухна и показа как се прави! ->

 

Чи Юл и У Хи биват прецакани да чистят студиото сами ->

 

Още имитации и про-то Сери стана да покаже какво е секши денсъ! ->

 

А Йонг бие Чи Юл с чук. Доста старание вложи в удара си! :D ->

 

Пеят “For Darling” и “DON’T TOUCH” ->

 

 

Интервю за "MBN" (29.11.2012). Качвам го специално за little_angel, за да чуе трот изпълнението на Су Бин на Supa Dupa Diva. Безценнно! ->

 

 

У Хи в 1000 Song Challenge (02.12.2012). Много сладко пее :)

 

 

 

Бях се заканил да не качвам снимки, обаче има няколко, които не мога да подмина. И май А Йонг е по-красива от когато и да е било. Просто е станала страхотна!!! А да си призная ми беше може би най ... не хубавата от всичките. Но на тези снимки е просто разкошна!

 

Да започна с Су Бин - bling bling style! :D

 

 

tumblr_meghrbPHiw1qg4gqxo3_1280.jpg

 

 

Чи Юл "зачервила" бузки. Много сладка!

 

 

tumblr_meaa2zwjaQ1qg4gqxo1_1280.png

 

 

У Хи ... :)

 

 

tumblr_me784uZZpy1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

И сегаааа ..... дум дум дум дум дум .... А ЙОНГ! :D

 

 

tumblr_me783hWCTm1qg4gqxo1_500.jpg

tumblr_meesfhiRik1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_meet8myJHn1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_meet694jwH1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

И финала е .... stunning!

 

 

tumblr_mees52RoW51qg4gqxo1_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dal★Shabet - 있기 없기 @ Music Bank (07.09.2012)

 

Най-накрая с шарените костюмчета!!!!! Юпииии :)

 

Две кратки видео клипчета от фен срещата им, проведена на 8ми.

 

 

и

 

Любимия ми момент от втория клип: "뭐?" "뭐 뭐 뭐?" :D

 

Едно забавно клипче за Шимшимтапа:

 

 

Су Бин откри twitter!

 

 

tumblr_meril6BKgn1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

Ка Ън me2day:

 

 

tumblr_mevge6Sgke1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

А Йонг me2day: (куклооо :D )

 

 

tumblr_mevg3e0vag1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

А на тази снимка забележете физиономията на Су Бин! Бебоо :)

 

 

tumblr_meo1cnvTKR1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

 

Заедно с последния им мини албум може да се закупи и доста голям фотоалбум, специално направен за предстоящата им 2ра годишнина и естествено за всички Darlings. В него има поместени индивидуални интервюта с момичетата. Въпросите бяха някъде около 30 и са еднакви за всичко, но пък отговорите им естествено са различни и някои са доста интересно. Ще ми трябва време да ги преведа всичките, но когато са готови ще ги постна тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен завършек на годината за момичетата. Участваха в MBC Gayodaejaejun (가요대제전), излъчен на 31ви. Феновете бяха много диви, а момичетата се забавляваха много на сцената и имровизираха доста. Видео ето тук.

 

А на 6ти Януари ще празнуват втората си годишнина! Дано тази седмица, ако има музикални предавания да участват пак, за да бъдат на сцена за празника си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Dal★Shabet стават на 2 годинки!!!!!! :) И най-хубавото нещо е, че са по сцените за празника им.

 

 

tumblr_mg22l8uoid1qa3xejo1_r2_500.gif

 

 

Ще постна клипа, когато са стъпили на сцената за първи път. Изглеждат доста мънички, особено Чи Юл.

 

 

 

А ето и изпълненията от тази специална за тях и за всички техни фенове седмица:

 

Dal★Shabet - 있기 없기 @ M!Countdown (03.01.2012)

 

Dal★Shabet - 있기 없기 @ Music Bank (03.01.2012)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост настъпи момента, в който вече няма да гледам моите момичета на сцената :( Поради тази причина ще се въздържа и няма да пускам скоро постове в темата им. В траур съм!

 

 

В последната си седмица бяха наистина невероятни!!!! Имповизираха много на сцената, какви ли не дивотии показаха. Чи Юл доказа за пореден път, че го владее егйо-то, а уж твърдеше, че не може. Та дори и другите момичета казаха, че не са я виждали да се държи така, но всички видяха друго госпожичке! :D

 

Да кажа, че и като слушах fanchant-a имах чувството, че целите зали крещяха за тях, което ме радва изключително много! Дори вече и времето, в което ги дават е почти към края на предаванията. Направо стават известни! :D

 

Искам да подчертая с мноооооого дебела линия, че в последната си седмица на M!Countdown бяха на седмо място! СЕДМО!

 

Но това не е от значение! За мен друго е по-важно! Песента им "있기 없기" се превърна в една от най-любимите ми през тази година, което означава, че съм я слушал безброй много пъти! А такива песни са най-много 10тина. Другото важно нещо е, че танца им и как изглеждаха като цяло на сцената, в това число включвам прическите, гримовете, дрехите и всички дранкулки, които бяха накачулили по главите си бяха също перфектни! Представянето на песента с точно този танц, костюмчетата и излъчването им бяха на едно изключително ниво! Наистина съм горд с тях!

 

Сега да помечтая малко и да си поискам скорошно завръщане ..... Март или Април ми звучи чудесно! Мисля, че ако направят нещо от типа на T-ara - Bo Peep Bo Peep, направо ще станат номер 1! :D

 

Стига вече приказки, ето ги последните им две сцени ;(

 

Dal★Shabet - 있기 없기 @ Music Core (05.01.2013)

 

Dal★Shabet - 있기 없기 @ Inkigayo (06.01.2013)

 

 

Сега ще постна и снимки от много различни места. Първо започвам със снимки от twitter и me2day.

 

Су Бин в twitter! Тая е луда! :D

 

 

tumblr_mfrehxYVct1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

У Хи с гримьорката на групата! Най-накрая да я видя и нея. Нещата, които прави за момичетата са страхотни! За мен тя е изключително важна за групата.

 

 

tumblr_mg9dvrKw6h1qg4gqxo1_400.jpg

 

 

А това е У Хи с братовчедката си Хан Хье Рин.

 

 

tumblr_mfxdxauoW41qg4gqxo1_500.png

 

 

Две общи снимки из коридорите на някое от музикалните предавания:

 

 

tumblr_mg1s8xLyux1qg4gqxo1_r1_1280.png

 

 

Сери, държаща листа, който Чи Юл показа на Inkigayo. Пише "Обичам ви момичета (буквално "членки"). Тал Шябет - 2 години на сцена". На 06.01.2011 излязоха на сцената на M!Countdown за първи път, а точно две години по-късно излязоха за последен път (поне засега) на сцената на Inkigayo.

 

 

tumblr_mg76e6skhq1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

Отново Су Бин

 

 

tumblr_mg55y14wlG1qg4gqxo1_400.jpg

 

 

А Йонг с 9 различни физиономии:

 

 

tumblr_mg778fJwzs1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

 

 

И сега ..... ВИКИ! :D Да взема да кажа и няколко думи за нея. Казаха, че е готова за соло дебюта си още преди 5 месеца. Няма никаква информация повече. Мисля, че никой не знае всъщност кога ще дебютира.

 

 

tumblr_mg441yhPgv1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

 

А Йонг и Чи Юл:

 

 

tumblr_mfytb7RZiI1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mfyts51WcU1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

Всички за списание HIM. Невероятни снимки!

 

 

tumblr_mg1dtaxyTJ1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mg1dvi0kQt1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mg1dwv81H61qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mg1dyddw5f1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mg1dzobm8d1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mg1e0jaz8v1qg4gqxo1_1280.jpg

tumblr_mg1drdsaZS1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

 

Еволюцията на Dal★Shabet през двете им години в шест снимки

 

 

tumblr_mg5teyKFcC1qg4gqxo1_500.png

 

tumblr_mg5teyKFcC1qg4gqxo2_500.png

 

tumblr_mg5teyKFcC1qg4gqxo3_500.png

 

tumblr_mg5teyKFcC1qg4gqxo4_500.png

 

tumblr_mg5teyKFcC1qg4gqxo5_500.png

 

tumblr_mg5teyKFcC1qg4gqxo6_500.png

 

 

 

Емии .... това е. Много ще ми липсват! Ето така изглеждам в момента:

 

 

tumblr_mg1hwoXXlv1qg4gqxo2_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри новини!!!

 

 

Су Бин е избрана за МС на ново предаване „MBC Music 마블링”. Тя ще си партнира с Ан Дже Хьон. Това е добра новина за групата, след като според мен колкото по-често се появяват на екрана, толкова повече популярни ще станат.

 

Другата добра новина е, че А Йонг ще участва в нов сериал на KBS. Името е „Advertisement Genius Lee Tae Baek”. Премиерата на новата драма е на 4ти Февруари, заменяйки мястото на “School 2013” и ще е от 16 епизода. Героинята, която А Йонг ще играе се казва Конг Сон Хье (не гарантиран на 100%). Тя ще играе секретарката на собственика на рекламната агенция. Това би трябвало да се пада главния герой. Сон Хье ще има свой си поглед върху модата, което предполагам означава, че ще е доста шантава. Също така щяла да използва доста интернет лафове.

 

И ето какво казва А Йонг за новото си роля: „Това е първия път, в който ще участвам в истински сериал, така че съм притеснена. Но работя усилено, за да се науча на всичко необходимо, с помощта на Сонбе-тата. Очаквам с нетърпение да покажа новата си страна, тази която не съм могла да покажа досега пред феновете. Моля ви, подкрепяйте ме!”

 

След Нова година А Йонг сподели още неща около първата й роля в сериал: „Поздравявам ви за първи път през Новата година. Искрено ви благодаря за подкрепата и обичта, с която ни дарихте докато промотирахме „있기 없기”. Въпреки, че може да сте чули вече новината, ще имат честа да ви поздравя и от малкия екран. Исках Darlings да научат първи за това.” След това тя представя и героинята Сон Хье: „Ще играя момиче, работещо в офис, в ранните й 20. Тя е служителка в компанията „Jirasi” (Чираши, може би). Тя е очарователна и всички ще се радват да бъдат с нея. За да бъда честна, аз съм първата от групата, която ще направи дебют в драма, така че напрежението за мен е голямо. Но ще дам всичко от себе си, за да не разочаровам всички. Моля всички Darlings за тяхната любов и подкрепа! Навън е студено, така че внимавайте да не настинете.”

 

Превода на това, какво е казала не е съвсем 100%, тъй като не успях да преведа всичко, което е казала. Английския ми не е перфектен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо снимки, после видео :D

 

Dal★Shabet на червения килим на айдъл игрите:

 

 

tumblr_mhbsczDWDp1qg4gqxo1_1280.jpg

 

 

 

А Йонг на пресконференцията на сериала, в който тя ще участва. Старта е на 4ти Февруари:

 

 

tumblr_mhfgpvnUbt1qg4gqxo1_500-1.jpg

tumblr_mhfgsmkNAx1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

 

있기 없기 албума:

 

 

IMG_2983.jpg

IMG_2984.jpg

IMG_2986.jpg

IMG_2985.jpg

 

Много сладък! И естествено ми се падна пак Ка Ън! Втория път вече е съдба :D

 

IMG_2987.jpg

 

 

 

Су Бин ще е MC и на "눈썰미" по tvN. Тя вече на кое ли предаване не е водеща :D Предаването е нещо като кастинг за таланти.

 

А ето видео от предаването "Ma Bling", на което водеща е същата госпожица Чо Су Бин. Гости - "CNBLUE"!

 

А Йонг на снимките за постърите на сериала й ->

 

Viva Girls (Lime от Hellovenus, Kyung Ri от Nine Muses и Woo Hee), които така и не дебютираха се събраха на айдъл игрите:

 

Кратко интервю за японска телевизия. Момичетата показват как се прави "1+1 Егйо", само дето Чи Юл нещо не го знае :D -> Видео

 

И за JJANG по Mnet America с английски субтитри ->

 

Су Бин отново не може да бъде спряна хахаха. Тя наистина е най-лудия айдъл!

 

 

Ем чи май туй бйеши :) Обичайте и подкрепяйте Dal★Shabet!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dal★Shabet отново се появяват по японска телевизия в "Japan Hanryu Factory", излъчено на 1ви Февруари. [видео] Започвам сериозно да се съмнявам дали не мислят да нападнат и японската сцена. От HFE никога не са казвали, че това е невъзможно, така че всичко може да се очаква. И това ще е добре за тях, при положение, че са толкова популярни извън Южна Корея. След малко ще си подкрепя твърдението с една страхотна новинка :)

 

А това е от същия ден - Dal★Shabet в "Ongamenet" с онези двамата от видеоклипа им. Доста са смахнати :) [

]

 

 

Голямата новина!!! allkpop раздаде своите наради за 2012. Dal★Shabet бяха номинирани в категория "Rising Star". Бях много щастлив от факта, че ги видях и тях в тези награди. След като показаха и конкуренцията им: B1A4, Boyfriend, Chi Chi, Led Apple, M.I.B, RaNia и Teen Top, си помислих, че нямат никакъв шанс. Все пак имаше момчешки групи. Но дойде време да покажат и победителя ... ии ..... СПЕЧЕЛИХАААА :D 29% от малко над 8,6 милиона гласа са за тях! Това прави около 2,5 милиона вота! При такива цифри, няма как да не е голям успех! Boyfriend са събрали 27%, а B1A4 24%.

 

Напълно заслужена награда, след тазгодишните "Hit U", Mr Bang Bang" и най-вече "있기 없기"!

 

Ето

може да видите и кратко благодарствено видео от момичетата, както и всички категории, победители и техните клипове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, има cut от драмата, в която А Йонг участва! Първия кадър с нея е безценен! :D Явно са ги събрали доста луди хора в този сериал, след като някои от актьорите ми бяха познати. И А Йонг се вписва идеално, като я гледам така. Дано да се появява по-често в сериала! Ето го и краткото

.

 

(очаквам коментар от little_angel) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно е влязла в образ :lol: :lol: И аз съм попадала на такива секретарки :lol: :lol:

И да всичките са известни - Jin Goo е младият, а този с буйната коса е Go Chang Suk , който е известен филмов актьор....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата с нова реклама за някакви сокчета ли витаминозна вода ли... какво е не знам ама кой го интересува

:lol: :lol: важни са снимките....

 

 

576228_551371931564382_1436858367_n_zps2758d13b.jpg

417420_551372024897706_1372953194_n_zpsa5f08088.jpg

417740_551371988231043_48558636_n_zps18cf618d.jpg

577198_551371958231046_1992238477_n_zps7d7daccd.jpg

483773_551371998231042_260084825_n_zpsef39eca2.jpg

67039_551371901564385_2007157490_n_zps400be3f5.jpg

482846_551371908231051_1620973624_n_zpsb38d8aaa.jpg

 

 

Ahyoung вече е кастната за нова драма и то историческа - Jang Ok Jung, Living In Love. Драмата ще е по SBS след края на Queen of Ambition, а Ahyoung ще играе по-малката сестра на героя на Yoo Ah In.

20130314_Ahyoung_2_zpsbf4501ec.jpg

 

20130314_Ahyoung_1_zps005cc7a0.jpg

 

 

А ето и малко снимки на хилядите и стайлинг промени в сегашната и драма Advertisement Genius Lee Tae Baek

 

20130305_dalshabet2_zps2247a775.jpg

20130305_dalshabet1-600x399_zps4545b122.jpg

 

 

Jiyul участва в предаването Master Chef Korea Celebrity, но за съжаление отпадна още в 1 епизод. Пустите му спагети не можа да се справи, ама те корейците не знаят как да ги правят , то тва не е рамьон хаххахаа Епизода може да гледате тук със субки :click:

 

Бившата лидерка Viki е напуснала Happy Face Entertainment след изтичането на договора и. Явно няма да видим соло кариерата и, освен ако не си намери нова компания де....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ама не качи някоя снимчица на Ка Ън :) Браво на А Йонг, явно добре се справя като актриса. Дано скоро и да излязат пак на музикалната сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата изпълняват една от OCT песните към драма All About My Romance/Everything About My Relationship ..Песента се казва It's you


 


http://vbox7.com/play:f3a7520de5


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ahyoung  явно ще я бутат навсякъде вече за да проявява заложбите си като актриса..Излезе новината,че също както Юри (SNSD)  и тя ще дебютира на големия екран с No Breathing..Ще изиграе ролята на Sae Mi , която е приятелка на главната героиня.И тя ще преследва както героинята на Юри  мечтата си да стане певица..Другите, които ще видим във филма са  Lee Jong Suk и Seo In Guk ..


 


Има вече слухове,че момичетата ще се присъединят към момичешки групи със завръщания през ЮНИ месец


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oфициално е, момичетата се завръщат на 20 юни.

6-тия им албум ще има общо 6 песни.

Една от песните сигурно ще се казва How тя е композирана и написана от Woohee

Има песни писани от Serri, Jiyul, и GaEun

 

 

 

tumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo7_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo2_1280.jpgtumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo6_1280.jpgtumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo3_1280.jpgtumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo4_1280.jpg

 

 

tumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo1_1280.jpgtumblr_mnsu4zYbqi1qgojlgo5_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Kakao Page Diary

 

tumblr_mob9ulXbER1qg4gqxo1_500.jpg

 

 

Излезе трак листа

 

Главна песен BE AMBITIOUS

 

1. DALSHABET GIRLS
2. BE AMBITIOUS (내 다리를 봐)
3. Summer Break писана от GaEun
4. Hey Mr. Chu - писана от Jiyul
5. Let It Go  - писана от Serri
6. How (Narr. Ahn Jaehyun) и тази е писана от Wohee .. 
7. BE AMBITIOUS (내 다리를 봐) (Inst.)“

Да споделя, че Ahn Jaehyun се познава добре с момичетата защото водят едно предаване ... Също за всички, които не се сещат кой е той - модел, засега сме го виждали във видеата на  "Sad Song" -  Baek A-yeon, "Please Don't" -  K.Will, и  "Gone Not Around Any Longer" by Sistar19

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още промо снимки на момичетата...Показват крачета защото оригиналното корейско заглавие е Look At My Legs

 

 

tumblr_mod3muyKyk1qg4gqxo1_1280.png

 

 

 

tumblr_mocwzuDWoV1qg4gqxo1_r3_1280.jpg
 

 

 

 Ah Young

 

tumblr_mod3uxqgA31qg4gqxo1_1280.png

 

 

 

Serri

 

tumblr_mod3s2Fj001qg4gqxo1_1280.png

 

 

SUbin

 

tumblr_mod40yeLjY1qg4gqxo1_1280.png

 

GaEun

 

tumblr_mod3zkE7t91qg4gqxo1_1280.png

 

Woohee

 

tumblr_mod3y2rPBJ1qg4gqxo1_1280.png

 

 

Jiyul

 

tumblr_mod3wdqsF81qg4gqxo1_1280.png

 

 

 

 

 

 

И една снимка, която Семи е пуснала в туитър..

 

tumblr_modg45VlBK1qg4gqxo1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...