Jump to content

Sistar


k_pop

Recommended Posts

Повече ми харесва лайва от самата песен, нещо ми е прекалено поамериканчена и не подчертава вокалите на Хьо по никакъв начин. Но е зарибяваща.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият албум на Хьорин ми харесва - приятни парчета. Харесва ме, че малко се отклонява от стандартния си стил, но определено Перадайз не е най-доброто парче от албума. То наистина е все едно гепено от Хьона. Ето тука

малко лесбо страсти в 

нов клип.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстоящият им албум ще бъде последен за групата, днес потвърдиха, че след него се разделят :(

Въпреки че, в последно време не бяха активни, не съм очаквала да се стигне чак до това. Дори не мога да си обясня на какво се дължеше тази неактивност, при все, че продажбите им бяха добри!?

Вече почти не останаха групи от времето, когато се запалих по кпоп, много потискащо :(

Края на месеца, за последно ще ни радват Sistar.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжно, надявах се, че ще изкарат още много яки песни. Starship май, залагат големи надежди на Monsta X и WJSN. Доколкото разбрах, обаче момичетата сами са си решили, че искат да се занимават с нещо различно, Bora и Dasom искат с актьорство, а Hyorin и Soyu, най-вероятно ще си останат в компанията. И пак, седем години не са малко, но ми се искаше да бъдат заедно още малко..

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата все пак ще направят едно последно завръщане като група, ще промотират една седмица. Пък и месец да промотират, пак няма да съм доволен, след като ще се дисбандват, но ще се наложи да се утешим и с толкова малко  :cry:

 

18664286_1702518789761449_78053194295141

 

18622349_1702518839761444_66405496739891

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах ги днес на Мка-то и чак не мога да повярвам, че тази песен им ще е последанта тяхна. А самата тя е отново прекрасна, както всички техни песни. Ето защо и моето мнение е, че това е най-успешанта група от последното поколение кпоп, което като гледам така се сменя. Та под последното поколение имам предвид всички след Super Junior и Girls' Generation, които поставят началото. Поне аз така смятам. Та за мен Sistar са по-големи и от GG и 2NE1 и всички останали. Но това не означава, че са ми и най-любими. Както и да е. Просто ме натъжиха много днес. Ще ми липсват много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма и опустошителна загуба наистина. Тъкмо се канех да им постна изпълненията, но първо - от VLive от вчера

"Lonely" 

 

For You (Self-composed Song) 

Spoiler

 

 

Say I Love You

Spoiler

 

 

Loving U

Spoiler

 

 

Специалното появяване на сцената на MCountdown

GOODBYE SISTAR

 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да си припомним историята на една от най-иконичните групи в кпопа.

 

 

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зашо трябва да са толкова влудяващо чудесни на тези прощални сцени питам аз...

 

Инкигайо - Lonely със субки

 

 

Инкигайо - SHAKE IT + I Swear + Touch My Body

 

 

Show Music core 20170603 - Goodbye Medley и Lonely

 

Spoiler

 

 

 

Music Bank 20170602 - LONELY и Touch My Body + Loving U + SHAKE IT

 

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Soyu и Dasom са подписали отново със Starship, а Bora ще продължи в друга компания. тук и тук

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...