Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Много ми хареса ритмичността на това парче и заигравката с Майкъл Джексън, както и посланието накрая Very Happy

(Next week, Taeyang comeback!)

...хореографията и визията на G-Dragon обаче няма да я коментирам..просто защото какво ли не е провал да ме интригува вече.. :lol:

Песента много ме кефи, и веднага споделям...

SBS Inkigayo 18.10.2009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненада!

Новото филмирано видео на G-Dragon се казва Butterfly!

Уникално! Прекрасно! Възхитително! Истинска приказка. Напомня много на Алиса в страната на чудесата.

Направено е под формата на анимация, което е още по-удивително.

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе "Koe wo Kikasete" - саундтрака на "Оторисама"

Страхотен е клипа, както и парчето. Особено частта с рапа на Таби....

*уляля хвърчат сърца* Много е готски с такава прическа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си знаех...че Big Bang ще направят песен за

...само чаках кога ...

и какво да видя и чуя в последната за сега 6-та серия...малка част от песничката..и то в

стария хип-хоп стил на бандата....Браво момчета, текста е на Teddy ( 1TYM) и G-Dragon....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! И аз му желая да е жив и здрав най-вече, другото както се нареди. ;)

Това е подаръка ми. Освен да му посветя клипче, друго не се сетих. ^^

http://www.vbox7.com/play:f0f71cd0&r=emb

 

h.gifa.gifp.gifp.gify.gifempty.gifb.gifi.gifr.gift.gifh.gifd.gifa.gify.gifempty.gift.gifo.gifp.gif

 

 

Зад кулисите на "Let Me Hear Your Voice"

 

SeungRi за пореден път се държи като абсолютна шматка! :lol: Много му се изкефих.

ТОР няма да го коментирам. ^^ Само ще кажа, че превъртах поне 10 пъти на частта дето крещи.

 

@ ibigbang fansite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлъра на корейско-японския телефилм "19" с участието на сладурите T.O.P и Seungri, както и

мацката Heo Ji Yae излезе днес....а това което се вижда е доста интригуващо...живота на трима 19 г.

тийнейджъри, замесени и обвинени в убииство....

http://www.youtube.com/watch?v=1gFNdtCGdl8

Филмът, по график, излиза на 12 ноември...очаквайте.... :D

 

T.O.P. съвсем скоро започва снимки и по нов филм в партньорство с Kwon Sang-woo.

kwonsangwoo_69.jpgtop10.jpg

Работно заглавие - "Into the Gunfire". Първоначално за този филм (с първо име "71") се говореше, че

главните роли ще се изпълняват от младоците Kim Bum и Yoo Seung-ho - студенти войници по време на война,

но поради финансови недоразумения, преговорите се спират за неопределено време.

Сега явно и сюжета е попроменен, заради доста по-зрелият Sang-woo. Все пак действието се

развива по време на Корейската война, когато севернокорейски войници нападат, а 71 южнокорейски

студенти трябва заедно да защитат домовете си. Героят на Kwon Sang-woo, влиза в армията, след като е

заподозрян в убийство, а Т.O.P е ще е друг по-млад студент войник...Спрягат се имената на Cha Seung-won

(City Hall) и Kim Seung-woo (IRIS) за другите главни роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочаквания клип на песента на G-Dragon-"A Boy"...

Малко ми липсва присъствието на момчето...но видeото е креативно. Какво ли сме очаквали?!

 

На 13 ноември ще излезе новият сингъл на Tae Yang,

Снимките са страхотни, както и парчето, чиито инструментал може да чуете ТУК

mmd9oi.jpg

 

2aj5f5t.jpg

1234jyf.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото покрай тоя шум около G-dragon напоследък, преоткрих една стара песен. Много яко му звучи гласа тук, някакъв грапав такъв.

Поздрав за всички - G-Dragon - Only Look At Me pt.2

http://www.vbox7.com/play:29b50422&r=emb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и клипа и видеото на "Wedding dress". Песента не е зле, интрото много ме кефи - пианото да споменавам ли?

Но и клипа не отстъпва по идея? Насладете се и поздрав за феновете на момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

За Big Bang какво да кажа... хората, които ме запалиха по всичко корейско и моята любима група...

 

Виждам, че тук всеки споделя новини/снимки/песни т.н., така че се чувствам длъжна да постна една снимка, която видях, че тук я няма, а си заслужава да се види

f0067650_4afa6e1a74684.jpg

Всеки път, когато я видя започвам да се смея отново и отново. Физиономиите на GD (като го видя и се сещам за малко дете, което е отегчено хаха)

и Seung Ri (сякаш Dae му е казал: "Мръдни се, че няма да се виждам на снимката" xD) са страхотни!

 

Относно Wedding dress, и клипа, и песента, и Tae са страхотни! С нетърпение чакам албума му, догодина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...