Jump to content

Wonder Girls


Recommended Posts

И аз се надявах за "Candle" днес, още една много любима моя песен от албумът им и ето на, молбите ни бяха чути. Много добри изпълнения днес, стайлинг и камера. Инкито ми е фаворит до момента. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам се като пророк! хаха Много добро парче и бяха с готини костюмчета.

 

Интересно щом толкова упорито се упражняват да свирят дали това ще рече, че предстои да издават още под тази форма, като банда? Аз продължавам да си настоявам за танци хаха :)

 

Едно от най-хубавите събития през тази година в кпоп-а се очертава завръщането на WG и техния чуден албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът Reboot е сред 20-те избрани  от FuseTV за най-добри (задължителни за прослушване) албуми на 2015г.

 

Ревюто и селекцията тук :click:  (на 18-та позиция)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лим ще има дует с Бернард Парк , като откриване за проекта на JYP! http://www.allkpop.com/article/2016/03/bernard-park-to-become-wonder-girls-lims-duet-match-partner title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно яка романтична песничка на Bernard Park и Hyerim. Hyerim много се е разхубавила, особено тази усмивка :wub: . Текста и мелодията са супер, придават усещането за такава любов, в която единия не изисква от другия, единия не задушава другия. 10/10 е песента. JYP най-после с хубави песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детайли няма, за съжаление. JYP ни тийзва http://www.soompi.com/2016/03/28/jyp-entertainment-updates-fans-on-wonder-girls-pending-comeback/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме Wonder Girls, не-по късно от началото на юли. d3Mn, доволен ли си сега?  :D

http://www.allkpop.com/article/2016/06/wonder-girls-reveal-a-more-specific-time-frame-for-their-summer-comeback title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата им песен е яка. Напоследък айдълите на Джип кефят с шарени стилове и мелодични песни, само Хъерим някак не върви как са я издокарали по-дарк излъчване, а останалите всички светли шарени цветове. Сънми и Юбин :wub:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 победи в музикалните формати и малко сълзи, момичетата пуснаха и практика на танца си.

 

The Show

wonder-girls-the-show-.jpg

 

 

 

 

И M!Countdown

 

wonder-girls-mcountdown.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Договорите на Wonder Girls изтекоха и имаме още една група, която ще се разпадне.. "Благодарим ви, че бяхте Wonderful!" Hyelim и Yubin са си подновили договорите, а Sunmi и Yeeun са решили да напуснат JYP. На 10.02 ще очакваме последната песен на Wonder Girls по случай на 10-годишнината им. тук

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...