Jump to content

Recommended Posts

И аз съм изгледала другите версии и тук наистина има голяма разлика. Но като цяло може би тази е най-добрата. Хм, не, тайванската също е добра, само с Дръвчо не се получиха много нещата.

Радвам им се на музиката, която правят за общите си проекти, особено на чаровната Ом. Майк, както винаги страхотен, но за съжаление трябваше да влезе в роля на "дебил".

Сладки, чаровни, отдадени на ролята. Дано правят още проекти заедно :) Съгласявам се с всички, че има страхотна химия между тях.

 

Успях за два дни го приключа, определено бързо го направих.

 

п.с. Наистина ли ходят с чехли в училищата? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм изгледала другите версии и тук наистина има голяма разлика. Но като цяло може би тази е най-добрата. Хм, не, тайванската също е добра, само с Дръвчо не се получиха много нещата.

Радвам им се на музиката, която правят за общите си проекти, особено на чаровната Ом. Майк, както винаги страхотен, но за съжаление трябваше да влезе в роля на "дебил".

Сладки, чаровни, отдадени на ролята. Дано правят още проекти заедно :) Съгласявам се с всички, че има страхотна химия между тях.

 

Успях за два дни го приключа, определено бързо го направих.

 

п.с. Наистина ли ходят с чехли в училищата? 

Наистина доста добре сте уловили разликата между тайландската версия и останалите. :up:

А относно дали ходят с чехли на училище ще отговоря с- да! Тайландците са доста чудат народ и големи чистофайници. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но има доста разлики. Гледай го, даже май за сега този вариант на сериала ми харесва най - много. Макар, че в корейския актьорът, който играеше тъпият ъгъл на триъгълника беше много по забавен и колоритен от този тук. Тукашния ми беше малко скучен и дразнещ. Пък за химията между Майк и Ом няма смисъл да коментирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето го изгледах изцяло в момента, който се появеше нова серия аз вече я довършвах ако мога така да се изразя. Сериалът си струва всяка секунда пред екрана, а Майк и Ом (моята любима двойка) са страхотни просто. :) Ако трябва да съм откровена този лакрон с тяхно участие не можа да измести моят фаворит Full house но от всички версии на сериала тази ми е любима. :) Ще чакам с голямо нетърпение 2 сезон. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нети, Спирита ги превежда от десета на там и в началото на темата са дали и техният линк  :)
За всеки случай http://vbox7.com/playlist:2208017 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам това сериалче и страшно много ми харесва.Благодаря адски много на преводачите които са се захванали да го превеждат :up: .Пожелавам им спорна и лека работа.Гледах някъде в някакъв тайландски сайт,че може да има втори сезон,някой нещо да знае по въпроса? Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се очаква да има втори сезон. Може би до края на годината ще започнат или да го снимат или да го излъчват. Дата засега няма, защото Майк

има работа в Китай за още около 2 месеца. Най-вероятно след като се завърне в Тайланд може би ще се заговори по-задълбочено за втора част.

Това което знам е, че ще направят сватба и ще имат дете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нети аз също нямам търпение да ги видя на екран отново, а колкото до втората част, сигурна съм, че ще е успешна. Тази двойка винаги предизвиква внимание и не те оставя да махнеш очи от екрана, дори и за секунда, а фенове не липсват. :) Харесва ми идеята, че тази версия е много различна от останалите и се отличава по много неща. :) Лично на мен тази си ми е фаворита и не само заради Майк и Ом но и заради самият различен сюжет, който предлага. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен най-вече ме кефи факта, че момичето не преследва толкова настървено момчето, както е представено в останалите римейкове.

Защото за мен това е много грозно за една жена.

А за  Майк и Ом... няма какво да говорим :inlove:  , аз направо си ги обожавам, както и ти и останалите им фенове. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално искам да благодаря на преводача за бързия и успешен превод. :kissy:

Едва преди няколко часа изгледах преведените серии и сега с огромна изненада открих, че има нов епизод. :xaxa:

Направо не мога да повярвам! На едно друго място се измъчихме даже като ИТ специалисти станахме и така го и не  преведоха докрай.

Вече мисля да се доверявам на този форум и на преводачите му. :essubs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми допада повече тази версия , главните са ми по сладки и забавни , а ии чара на Майкии е неустоим :) :) :)

Нали? Майк и без думи да играе пак го харесвам. Просто изражението му е неотразимо. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се присъединявам към вас, защото Майк и Ом, като си партнират заедно на екран, винаги се получава една страхотна продукция и чупи рекорди от всякъде. :up:  :up:  :up: Лично аз не съм гледала последните сериали, в които участваха по отделно но някак си не ми грабнаха вниманието, както когато се съберат заедно. Full house за мен си остава най- добрият им сериал и най- добрата версия на сериала. :) С този сериал ме спечелиха и запалиха по тайландското кино. :) Сега чакам да видя продължението на Целувката и дано да започнат скоро, че вече голяма почивка му удариха. :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...