Jump to content

Kinkyu Torishirabe Shitsu S2 (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Kinkyu Torishirabe Shitsu S2 (緊急取調室)

Страна: Япония

Също така известен като: Emergency Interrogation Room 2

Период на излъчване: 2017 – Април – 20 до 2017 – Юни –

Време на излъчване: Четвъртък 21:00

Формат: Renzoku

Жанр: Полицейска драма

Канал: TV Asahi

Епизоди: 9

Режисьор: Jota Tsunehiro, Keita Motohashi

Субтитри: Английски

 

Участват:

Amami Yuki като Makabe Yukiko

Hayami Mokomichi като Watanabe Tetsuji

Tanaka Tetsushi като Kajiyama Katsutoshi

Denden като Hishimoto Susumu

Osugi Ren като Nakata Zenjiro

Kohinata Fumiyo като Koishikawa Haruo

Suzuki Kosuke като Kenmotsu Daijiro

Ichirou Mikam като Iwao Sawatari

Fumiyo Kohinata като Haruo Koishikawa  

Shizuka Nakamura като Kayano

Yuki Ikushima като Shinji

Ishida Takuya (епизод 1)

 

Резюме: Makabe Yukiko (Amami Yuki) шеф на „Special Investigation Team’s Third Section” се гордее със своите добри умения за водене на преговори. Затова заедно с ветераните в тази област Katsutoshi Kajiyama (Tetsushi Tanaka), Susumu Hishimoto (Denden), Zenjiro Nakata (Ren Osugi) и Haruo Koishikawa (Fumiyo Kohinata), преследва истината, скрита зад маски, докато играе една игра на ума с престъпниците…

Линк към Сезон 1  :click:

 

Свали  :click:   :click:   :click:   :click:   :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже изгледах и сезон 1 и спешъла и сезон 2 на куп та ще пиша на едно място. Доволна съм. Екстра се получи маратона ми с тези герои из дебрите на крими-психологията и не само. Интересно бе  и сносно написано. Добре са направили че след първия сезон са продължили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, мен малко ме умори края на първия сезон, хем Амами Юки ме разтапя влезе ли в кадър... Обаче нещо финала и катарзиса не ми се получи... И втория дори не го погледнах.

Даваш ми сега някакви надежди :), макар че със Secret Forest - Корея (да се неначуди човек) нивото много се вдигна... не вярвам да са успели да удържат с подобно качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С анблок гледането ми, не се сещам къде точно свърши първи сезон. После и спешъла и сезон 2 - всичко ми е слято в едно. Secret Forest го почнах. Това са различни кримита. В тукашното психологията фокус, корейското е класически полицейски с всички "дупки", нефункционалност и корупция на полицейско-правната система. Различен фокус просто.

Общото на кримитата е,  че са като Полицаите на Луи дьо Фюнес- социална пародия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съвсем съгласна: при Амами ужким имаха отделни истории, но всичко се въртеше към сюжета със съпруга и корупцията, в която тя подозираше системата. При Гората започват ужким със корупцията, но на този фон излизат всички лични истории с много психология :). И там не видях пародия, за разлика от масовия корейски сериал. За мен е над нивото на "Домашния учител" като "хюман драма", понеже е по премерен като реализъм.

Амами не си спомням да е била пародийна също, може и да има някакви закачки със западните продукции и специалните полицейски техники... но разбира се основния акцент винаги е морализаторския...

Но нищо де :) хората виждаме различни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под пародия имам предвид пародирането от страна на сценаристите на полицейската система. Някои биха казали " е това не е документален филм" но все пак масово полицейските сценарии на много места издишат-слаби сценаристи или прекалено "мислещи" зрители. И в трите визирани продукции- френската, японската и корейската примери бол. Това имах предвид. А полицията , здравеоопазването, .... като социални системи- социално е и пародирането им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...