Jump to content

Zero: Dragon Blood (2017)


Recommended Posts

Zero: Dragon Blood

spacer.png

 

Държава: Япония

Година: 2017

Жанр: Токусацу

Епизоди: 13 по 25 минути

Сценарист: Умеда Сумико

Режисьор: Ямагиши Иккоу, Аракава Фумие

Опенинг: JAM Project – DRAGON FLAME

Ендинг: DUSTZ - Zoë ~Beautiful World~

 

Участват:

Фуджита Рей – Сузумура Рей

Аошима Кокоро – Хироми Алис

Хага Юрия – Кагоме

Мацуяма Мари – Рекка

Гуадалканал Така – Бакура

Куран – Курехи

Юге Томохиса – Едел

 

Сюжет: Сузумура Рей продължава да следва дълга си като Зеро, преследвайки и унищожавайки Хоръри. Един ден пътят му се пресича с този на Хироми Алис, млада фотографка, която търси странно яйце. Рей дори не знае, че това е драконово яйце, което ще донесе бедствие, попаднало в неподходящи ръце.

 

Лично мнение: Другите приключения на Зеро – изгледани. Ах, Рей, Рей, голяма слабост си ми. :wub: Искам още Рей. Малко ми бяха 13-те серии. :inlove: Милия как се радва като малко дете при вида на сладко. Определено и тези серии посветени на Зеро ми харесаха. Не знам защо, но докато слушах опенинга за първи път, се сетих за старите райдъри. Някак си носталгично ми дойде.

 

Много се надявах този път Рей да се раздели с живота си на самотен вълк, ама не. Имаше си искрите, даже Рейчо май взе да се влюбва, ама не, убиха я Алис. :mad2: За нея специално се изненадах. Даже и не подозирах, че с цел се е сближила с Рей – за да намери драконовото яйце. Много ми хареса как бяха направили дракона. Нещо по различно от обичайните представи.

 

Постарали се бяха с ефектите, но бойните сцени малко ми куцаха. Но заради Рей преглътнах всичко. Силно се надявам да има още приключения на Рей и компания. :)

 

Сваляне

Сваляне

Онлайн с руски субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преброих колко пъти си написала името на Рей от коментара надолу: 8. Хаха! Това си е магическо число. Ще взема да го изгледам! Виждам, че 

 

Между другото, тази година Рей участва в сценичната версия на Наруто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, не помня дали изгледах предния Зеро вече, ама тоя ей-сега го почвам. Не само, защото наскоро обявиха ДЛС на Гаро в една от любимите ми игри, с които си губих времето напоследък, хаха... но и защото виждам в каста имената на Юрия Хага и Юге Томохиса (реюниън след толкова години от Шибуя15)!!

 

Какво казвате, ОП навявал носталгични спомени ли.. ще трябва да се чуе. Много, много ми липсват старите райдъри...Т-Т Песента на DUSTZ я слушах доста, не знам защо толкова много ми хареса. Някаква кечи ми дойде XD.

 

Още по темата, като го изгледам ^_~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, сега и аз прочетох. Неслучайно са 8 - родена съм на 8-ми. А и скоро идва рожденият ми ден. :28558:

JoJo, наистина и на мен ми липсват много старите райдъри, още повече като едвам изтърпявам сегашния. <_< Но Зеро си е Зеро, няма какво да си говорим.  :wub:  

И на края да вметна,

че като поприключим със сегашните си проекти с едно момиче от нашия форум ще преведем този Зеро по заявка. Темата на превода за желаещите да следят. :D Слагам в спойлър, че не знам дали е забранено. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, Укио-чан, преведен си е вече, чака си ред за редакция. :D

Леле, това Рейчо ли е с тази светла коса. Изобщо не можах да го позная. :huh: Ех, не иска да се прави на супергерой, ама аз много искам пак да си го гледам като Зеро. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...