Jump to content

Thunderbolt Fantasy (2016)


debil4e

Recommended Posts

spacer.png

 

заглавие: Thunderbolt Fantasy: Touri-ken Yuuki, Thunderbolt Fantasy 東離劍遊紀

година: 08.07.2016

тип: ТВ (13еп)

жанр: екшън, фентъзи, сайнен, бойни изкуства

продукция: Pili International Multimedia, Nitro+, Good Smile Company

инфо: :click: :click: 

 

резюме: Докато се опитват да защитят свещенният меч Tiān Xíng Jiàn от домогванията на клана Xuán Guǐ Zōng, неговите пазители попадат в клопка, която коства живота на единия . За да не е обезмисли саможертвата му,  Dān Fěi скача от скала в опита си да избяга, защото докато тя е жива мечът е в безопасност.  На помощ и се притичват двама непознати: скитащ майстор на меча и тайнствен мъж, който знае повече от колкото казва и май се включва във всичко това от скука.

Фентъзи в източен стил, направено с кукловодство и стоп-моушън анимация.

 

лично мнение: Това не ми беше в плануваните, но често в началото на даден сезон проверявам първите епизоди на новите заглавия. Изненада ме, не очаквах да видя анимация с кукли или както пише в инфото glove puppetry . Първоначално се загледах в куклите, после ми стана интересно, защото подобен тип продукции не излизат често и си е като глътка свеж въздух на фона на многобройните простотии с които ни заливат. За капак, плота, макар че се води оригинален си е вариация на "Седемте самураи" както и да го представят, а това е гаранция, че ще си го изгледам докрай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...