Jump to content

Recommended Posts

18-ти:

Епичен епизод! rocknroll.gif

Нямам думи просто, ако тръгна да се обяснявам, вероятно ще звуча като Хината, затова няма да се опитвам. icon_biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като дори mike, който не гледа аниме сериали, си направи див маратон на това заглавие, вече не остава място за съмнение, че Високата топка си заслужава. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, имам 5-6 аниме сериали изгледани преди това. Сериалчето е супер, няма лигавщини, простотийките са в умерено к-во, арт-март, всичко е много добре. Най ме изкефи, че не ни занимават много-много с личните драми на героите, почти не проследяват живота им извън волея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се надявам да има продължение, защото за 25 епа ще спрат баш на най-интересното.

Харесва ми, защото почти следва схемата на любимото ми спортно аниме. Наблягат на спорта, хумора и уменията и техниките на играчите са сравнително реални(просто не са на гимназисти). Другият голям плюс е арта-няма проблем с различаването на героите(преди време пуснах на едно 12г хлапе куроко и слам данк-хареса второто :896767: , за курокото каза, че не различава визуално героите :dunno: ). Стискам палци за втори сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 20 епизод - сефте цял епизод изцяло на игрището, толкоз разтягаха локуми, че им стигна само за 2/3 от сета. :28558:

 

 

На нашите лееекино им набиват канчетата. :bee:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19-ти:

Нещо скучен ми беше. Не знам защо, на практика трябваше да ми е интересен.
Иначе това накрая с Кагеяма беше яко, признавам си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 епизод - Наистина Нишиноя е адски добрия тип  :rocknroll:  Епизода беше страшно як, най-накрая Асахи победи тоя блок! :kicking: 

Темпото на анимето много ме радва, не е въобще мудно, на мач макс по 2 епизода. Отиграването с крака беше уникално!!!

 

19 епизод - Ойкава кърти миФки с тези сервиси, да видим как ще се развие мача, винаги съм харесвал отиграванията на разпределителя при 2рото докосване, вместо да вдигне, отбелязва изненадваща точка, засега Хината не изпъква в този мач. Изцяло е наблегното към диригентите на отбора т.е. разпределителя, така се казва и епизода и точно това са целяли да покажат. Но си мисля, че "Карасуно" ще паднат. :lol:

 

20 епизод - Много лошо се развиха нещата за Кагеяма, почти същото се повтаря от прогимназията... Но най-накрая ще изгрее Сугавара, време беше да го видим и него. Яюягучи също ще изиграе важна роля според мен. Онзи почна да го учи на флот сервис и май ще се включи само, за да изпълнява сервиси.

 

21 епизод - Ааааа, Сугавара е голяма класа!!! Страхотен епизод, както си и мислех, че мача ще бъде поне 3 епизода, 2 вече минаха, а следващия сигурно ще свърши мача, но не се знае. Да видим сега как ще се справи отново Кагеяма... Скептично настроен съм за победа на "Карасуно".

 

Забравих да пиша и тук :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 - голямо разтягане на локуми, тоя мач ще отиде до края на сезона. Патосът и наивността на половината реплики ми дойдоха малко в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 - вече почвам да се притеснявам, че сезонът може и да не им стигне да довършат мача. :28558: 1/3 гейм изтикаха за цял епизод. :dunno:

На серийката се накефих, имаше доволно простотийки, готини надъхващи моменти и една ретроспективна сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 -УНИКАЛЕН ЕПИЗОД! Просто вече станаха истински отбор. Най-после загърбиха тези премеждия помежду си и най-вече това между Кагеяма и Цукияма. Цуки е много умен играч и винаги мисли, преди да действа. С него трябва да се играе много деликатно. А като видях какво е станало с Ойкава и как онзи от Шираторизава го е бил, сега с още повече нетърпение очаквам да видя мач "Карасуно" - "Шираторизава".

П.П: Очаквах да е толкова дълъг този мач. И вече все повече везните клонят към победа на "Сейджо", 23 епизод мисля, че ще е последния за този мач. Сега отново трябва да седна и да превеждам. Много говорят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 - Невероятен епизод! Нещата се развиха, както и очаквах. Следващия епизод ще е край на мача. А в края, когато Кагеяма вдигна с една ръка направо настръхнах!!! Страхотен момент беше тогава! Ямагучи влезе, бях го написал, че очаквам да влезе, но уви... нищо не направи. :lol:

П.П: Явно 24-ти ще е последен. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 - Какъв епизод само   :( Как гадно паднаха...   :(

Стана ми жал, много гадно се стекоха обстоятелствата...

Всички от моите прогнози се сбъднаха. Откакто почна мача си знаех,

че ще паднат и все пак вярвах в победата, но уви не се случи...

При последната точка в един момент си помислих, че ще отбележат,

а то как гадно го блокираха.   :(

Адски тъпо ми е в момента. :(

 


25 - Достоен завършек на това прекрасно аниме. Очаквам втори сезон! 

10/10 от мен!

 

П.П: И анимето свърши, и превода свърши. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за превода!

 

Анимето е един път! Чака се втори сезон. И определено има нужда от още яки волейболни анимета. Не може да има по десет за футбол и тенис, а за волея само едно. :(

 

10/10 и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадост, още едно от добрите заглавия свърши. Нямам търпение за втори сезон при това имам някои изисквания: да използат същия екип при анимирането и разбира се да е по- скоро :icon_sunny: . 

Уф, без малко да забравя оценката - 10/10.

 

П.С. И благодаря на преводача и редактора за хубавия превод :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се разбра че ще пускат втори сезон през пролетта, но някъде има ли по точна датировка за релийса? И ако някой намери ако може да ми пише. Благодаря ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че излезе съобщение за втори сезон, но не се споменава да е през пролетта. Това не означава, че не го чакаме с нетърпение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че излезе съобщение за втори сезон, но не се споменава да е през пролетта. Това не означава, че не го чакаме с нетърпение :D

Ам....  Виж това

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда добре ако е истина, но в обичайните източници не е отбелязана дори година камо ли сезон. Може би го пише в официалния сайт, но там ще трябва да помагат хора с японски ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...