Jump to content

Recommended Posts

След като днес Hong Soo Hyun обяви напускането си с края на 1 сезон, останахме с евентуален каст - Seo Kang Joon, Park Min Woo, Chanyeol, Nana, Lee Dong Wook и Jo Se Ho.


Ако никой от тях не обяви напускането си, те ще останат от старият каст.


 


Новите потвърдени съквартиранти са:


                         Jackson (GOT7)                                         Park Joon Hyung (g.o.d)                                                    


tumblr_nbqlkamPpr1r3hs1eo3_400.jpg    tumblr_nbqlkamPpr1r3hs1eo4_400.jpg


 


Sunny (Girls’ Generation)                                                             и японският актьор (работещ предимно в Корея) Otani Ryohei


tumblr_nbqlkamPpr1r3hs1eo2_500.jpg       tumblr_nbqlkamPpr1r3hs1eo1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарват любимец от GOT7, а това означава, че ще се завърна и аз като зрител на това отдавна издишащо предаване. Китайчето е много забавно, а щом влиза заедно с чичо Пак Джун Хьонг от g.o.d. ще има шоу с марка JYP Ent. Джаксън е невероятен шемет, бедна ми е фантазия какво може да му роди главата в епизодите, а ако започне да говори и на петте езика, които знае, ще стане още по-забавно. Перфектен английски, а и френският му е много добър. Слушах го наскоро, браво.

Японецът изобщо не ми е познат като лице, нито бях чувала до този момент за него. Разбрах, че снима предимно корейски сериали и филми, следователно живее и работи в Корея, а не на островите. Ще го видя и него. Китаец и японец в новите епизоди, това е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първи сезон не съм гледала, започнах направо от втори - страшно е ! Избухвам в смях през пет минути - особено при първите серии. Последните няколко взеха малко да се изчерпват, но се надявам да се върне в първоначалния си дух.

Любимци са ми Гук Джу, Джаксън, Се Хо и Джун Хъон - накратко те правят цялото шоу :D Когато и да съм се смяла е било заради някой от тях. Големи са откачалки, спор няма.... Джаксън с това магаре хахаххаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втори сизон завърши и аз съм адски разочарована... Всичко прецакаха, но какво да се прави. Започнах първи сезон и той е къде къде по-добър - нямаше гости всеки епизод, правеха много повече активности, и в чужбина пътуваха.... Пък и като видях колко неща са махнали (освен леглата) - вторият сезон си е мизерен отвсякъде.... Вероятно просто са нямали бюджет, но все пак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за участниците, те успяха да направят всичко възможно да ни е интересно и забавно. И по-нагоре си го казах, че са ми много забавни и любими. Говоря за самата продукция. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, според мен и продукцията на втори сезон беше по-добра. Нямаше го досадния наратив на участниците и освен това мен точно частта с гостите много ми харесваше. Имаше доста забавни гости. Освен това самите епизоди бяха някак по-плавни, защото в първи сезон редакцията беше под всякаква. В първи сезон имаше моменти, в които превъртах, понеже ми ставаше прекалено скучно. Да не говорим колко по-добра химия имаха участниците в сезон 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една приятелка ми го препоръча и направо почнах 2 сезон. На 5 епизод съм и не можах да се стърпя да не напиша .. брат тоя Джаксън ме разцепва. Много е забавен, готин, яко се облича, танцува и т.н Нещо ще взема да хвърля едно око и на групата в която участва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...