Jump to content

All That Glitters (2011)


Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: All That Glitters (2011) 반짝반짝 빛나는 / Banjjak Banjjak Bitnaneun/Twinkle Twinkle / All That Glitters / Shining, Целият този блясък
Жанр: Драма
Епизоди: 54 (~60мин.)
Програма: МBС
Период на излъчване: февруари 2011 - август 2011
Език: Корейски

Субтитри: Английски

С участието на:
Семейство Han
Jang Yong - Han Ji Woong
Park Jung Soo - Jin Na Hee
Kim Hyung Bum - Han Sang Won
Kim Hyun Joo - Han Jung Won
Park Yoo Hwan - Han Seo Woo
Семейство Hwang
Go Doo Shim - Lee Kwon Yang
Kil Yong Woo - Hwang Nam Bong
Lee Ah Hyun - Hwang Tae Ran
Lee Yoo Ri - Hwang Geum Ran
Han Ji Woo - Hwang Mi Ran
Kim Sang Ho - Park Joong Hyuk
Shin Soo Yun (신수연) - Park Ji Won
В останалите роли
Kim Suk Hoon - Song Seung Joon
Kang Dong Ho - Kang Dae Bum
Kim Ji Young - Seung Joon’s mother
Jung Tae Woo - Yoon Seung Jae
Jun Soo Kyung (камео)


Награди:
Best Actor (drama) МВС 2011: Kim Seok Hun
Best Actress (drama) МВС 2011: Kim Hyun Joo
Excellent Actress (drama) МВС 2011: Lee Yu Ri
Golden Acting Award (drama) МВС 2011: Kil Yong Woo
Best Screenplay, МВС 2011: Bae Yoo Mi

Сюжет: Драмата разказва за успешната история на Han Jung Won, жена, отдадена на кариерата си, която е решена да си проправи собствен път в живота без помощта на семейството си, спечелило значително състояние от издателската си фирма. Нейният живот се обръща с главата надолу заради една грешка в миналото, което я води до многочислени препятствия по пътя към връщането й към предишния живот.


Лично мнение: Нарочно оставям това изключително постно представяне на сериала, за да не развалям удоволствието от развитието на сюжета. Отлична актьорска игра и една от най-гадните майки в корейски сериали (а аз съм видял доста такива!). По принцип избягвам подобни сериали („семейна сага” Боже опази!), но тук случайното гледане на първа серия се превърна в неочаквано удоволствие. Ако трябва да кажа в едно изречение смисъла на сериала: „Можеш ли да бъдеш щастлив, ако за това правиш другите нещастни?” Краят не е корейски, а хубав! biggrin.gif

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ


Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо, това е "Twinkle Twinkle" :). Добър е сериала. Доста предвидим и праволинеен край, но пък е интересен, и актъорската игра е на високо ниво :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рзбира се, не е някакво чудо невиждано-следва си шаблона и клишетата, има някои излишни и излишно разтегнати моменти. Интересната история и актьорската игра компенсират повечето от недостатъците и правят сериала добър за гледане. Краят си беше съвсем в нормата на жанра и поне тук сценаристката и режисьорът се бяха въздържали от .."неочаквани, но логични обрати" (как звучи само, а?). 3 от 5 е справедлива оценка, въпреки че аз бих сложил 3,5 от 5 заради актьорите.

Не ти ли се видя наистина нереален краят.

 

Имам предвид частта с бабата... уж най-големия мафиот и една от най-влиятелните и богати в страната пък за 10 минути с 1 взрив и отиде цялото богатство, влиянието не знам и аз къде отиде и я осъдиха на бързо... супер нереално предвид, че я величаеха цял сериал едва ли не като "Кръстникът" (супер предприемчива, влиятелна, богата и т.н.).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли се видя наистина нереален краят.

 

Имам предвид частта с бабата... уж най-големия мафиот и една от най-влиятелните и богати в страната пък за 10 минути с 1 взрив и отиде цялото богатство, влиянието не знам и аз къде отиде и я осъдиха на бързо... супер нереално предвид, че я величаеха цял сериал едва ли не като "Кръстникът" (супер предприемчива, влиятелна, богата и т.н.).

 

Има поне 3 по-тъпи и нереални завършеци на сериали и филми от този тук. Той си е строго според шаблона (за щастие!)Добрите се радват на заслуженото щастие, лошите получават урок и/или наказание. Уви, от личен опит мога да ти потвърдя, че подобно мигновено превлъплъщение "из князи да в грязи" е напълно възможно, колкото и невероятно да е изглеждало преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса страшно много, изгледах го на един дъх! Смях се, плаках, мразех, съжалявах заедно с героите. И краят си беше логичен. Не знам защо има толкова малко коментари, може би защото е 54 серии и много хора не се решават да го гледат, но сериала си заслужава гледането. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...