Jump to content

Recommended Posts

Мария, предния сериал на тази тема го зарязах на 3-4-та серия. Наблегнаха сериозно на драмата и ми дойде в повече.

Но тук е доста по-различно. Актьорите са страхотни, играят чудесно. не се набляга на драмата, а на бизнеса. Романтичната линия е представена, поне за мен, доста забавно. Бастунчо ми е много забавен в опитите си да разбере какво става с проклетата му личност. Адвокатчето... в предните 2 сериала, където го гледах, ми беше много приятен. Тук малко ме дразни, може от ролята да е /най-вероятно даже, въпреки че лошите невинаги ме дразнят/. А мадамата ми е адски на сърце и, както винаги, е страхотна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз не го мога това. Колкото и да харесвам даден актьор, не мога да гледам нещо с него, ако това нещо не ми пасва. Доста сериали съм зарязала, независимо кой играе. И обратното - ако сериалът ми допада, мога да се абстрахирам от актьорите /изключение правят само 3-ма актьори/,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фантасмагорично ми дойде, като се събуди и хукна да търси притежателката на фибичката пеперудка....

Опериран, така да бяга, да се бие и скубе... хайде, преглътнах го.

Гледам сериалчето и ми е интересно, как аджеба, ще се трансформира... изцяло... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божествена, това е Корея- сърцата ги садят кат' домати и  бягането за фибичката остави, а как ти се видя  кютека с полицейските прийоми.Направо да му бяха сложили едно фентъзи, нямаше да сбъркат, съвсем натам отива.Иначе са сладури всички и добре,че му върнаха косата на място на бастунчо, че с тия първоначални лимби мязаше на сутеньор от първокласен бардак от началото на миналия век.И мислех си аз,че е  романтика- по тия стълби, асансьори, пешеходни пътеки, тротоари и болници  :28558: , пък то било бизнес. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това в болницата малко объркано.

Защото той хубаво хукна и на другия ден го изписаха. А още в същата серия бяха 49-те дни. Което ще значи, че е хукнал поне месец след операцията.

Лавандула, тези неща, дето ги казваш - тротоари, стълбища, пешеходни пътеки и т.н. процентно са много по-малко от бизнес разговорите и изобщо работата в компанията. И точно това ми харесва най-много - как не наблягат прекалено много на романтичната нишка, а си я карат плавно и приятно. Големи са сладури.

А има и друго... изключая 2-3 американски филма, не съм гледала сериали на тази тематика /с трансплантациите и т.н/. Та затова и не ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Lee Joon Hee е болен от комплекси до мозъка на костите си.

Използва смъртта на баща си като още една стълба към комплексарската си амбиция, вместо да заживее на чисто. Баща му трябваше още първия да го хване за врата и да го вкара зад решетките, а не да се самоубива и да му дава картбланш за още безчинства. Така като го прикри вместо да го изкара от ада, си му даде зелена светлина към тъмната страна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но винаги съм харесвала нестандартните хора. Богаташът е определено такъв. Допада ми нестандартното му мислене,  заряда му за живот и първите му любовни трепети, както и бавната и неосъзната промяна на характера през която минава. Браво на сценаристите, фантасмагория или не, но прекрасно пресъздадена. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма той си е готАн! :D Много се смях в 9-та, когато щеше да се държи настрана, а се радваше като малко дете на всяка усмивка и на най-малкото внимание от нея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай, този Lee Joon Hee голям злобар. Главният добре го охарактеризира пред нуната-полицайка -

премазал с колата най-добрия си приятел и излязъл да провери и да се увери дали е мъртъв или жив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа аз го зарязах някъде около 6 епизод, защото взе да става много "cringeworthy" сериала. Главния герой явно ще го правят някакво подобие на идеалист, какъвто е бил баща му, а онзи другия ще го правят злодей като чичото на главния. По-добре да прочета някоя хубава книга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах днес последния излязъл до момента епизод и ми се преиска да споделя. Някак ми се стори че преиграват или аз нямам никакво чувство за такт.

Какъв е толкова проблемът,

 

че тя откри, че той е с трансплантирано сърце от приятеля й? Защо го прие толкова тежко. Не е ли по-нормално да си щастлив, че част от любимия човек е още жива, че е спасен човешки живот. Още повече, че се и усети привлечена от този друг човек.

Да, сам по себе си това, че си загубил близък е тежък удар, но тя научава за случилото се доста време след смъртта. Дори в предишната серия се сбогува с детектив Ма?

 

 

Та се чудя...изсмукаха ли го... за да създадат задължителната драма малко преди финала или аз разсъждавам странно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това им е кулминацията, нали затова тъпчат толкова серии- за да стигнат до този момент, че да се тръшнат по корейски.Още от започването, поради тази му предвидимост и клишираност ми стана безинтересен и ненадежден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен добре ми дойде това сериалче - леко, емоционално неангажиращо и разтоварващо.

Краят май ще е неочакван (поне за мен) - стори ми се в превюто за 15 епизод, че

главният се явява за сбогом с главната като дух (подобно на сцената в "Господарят на слънцето"). Даваха ги съвсем реални без намек, че е дух, но аз така го възприех.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

meri, това накрая на серията, доколкото схванах, не е превю за 15, а някаква изрязана сцена. Поне в английските субтитри пише "unreleased video".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...