Jump to content

Recommended Posts

Тези тримцата не ми се струват най-подходящ избор за този сериал. И честно казано, вече много се изнервям от непрекъснатото набутване на к-поп айдолите в сферата на киното.

Повечето от тях са ми толкова комични и дървени като актьори, което е нормално, тъй като често са им първи участия. Ако беше някакъв музикален сериал, както и да е, но ИРИС 2.... ще видим (макар че за мен Dream High 2 и The Strongest K-POP Survival бяха огромна грешка - това е във връзка с певците-актьори).

Топ се представи страхотно, направо не ми се мисли какво ще направят колегите му. Дано втората част да е толкова добра, колкото и първата, защото се е наложила противоположната тенденция. :(

Може да не се хареса на феновете, но Чанг Хьок ми е толкова неприятен напоследък, да не говорим за И Да Хе след "Риплей". Не мога да си ги представя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Хьок и И Да Хе са утвърдени за главните роли в "IRIS 2"

49422731.2.jpg

2012091818531719_1_rstarcik.jpg

Двете звезди вече са работили заедно като влюбена двойка в драмата на KBS "Robbers" през 2010 г.

Чанг Хьок ще играе ролята на Ю Ган, ръководител на групата "Служба на националната безопасност на Южна Корея". Той се оказва въвлечен в събитие около Бек Сан, което фатално променя живота му. Трансформира се от хуманен човек в студена и хладнокръвна персона.

Ли Да Хе ще бъде в ролята на Чи Су Йон, златен медалист по стрелба с пистолет който е агент на "Нациналната служба за сигурност на Южна Корея".

Драмата "Ирис2 ″ ще излезне в ефир от февруари 2013 г. и ще е съсредоточена върху ареста на Бек Сан и подробности за произхода на "ИРИС".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзър към "IRIS 2"

Втори сезон на "ИРИС" по KBS2 се предвижда за 13 февруари 2013 г.

Представител на драмата е споделил: «Всички актьори проявяват впечатляваща страст към проекта. Всички могат да видят красотата на сцените, които не са виждали в други любими драми или филми"

20121119_iris2-600x555.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Февруари 2013 по KBS, на мястото на историческата драма “Jeon Woochi.” Официалния постер на драмата ще бъде пуснат през Януари.

Снимките на драмата вече привличат доста внимание със звездния си състав.

Esc8U.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее!! Най-сетне! :D Виждам, че актьорският състав е съвсем различен, но наистина звезден.

Еххх, умряха ми надеждите Хьон Джун да е изпаднал в кома и сега, изведнъж, след няколко години, да вземат да го възкресят и да се върне да изтрепе лошите от 'Ирис'. :(

Какво да се прави! Но съм сигурна, че сериалът, макар и различен, ще е страхотен. Айде, още малко чакане!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички почитатели може би ще е полезно:

От днес започна излъчването на сериала от българския канал FOX Crime с български дублаж.

 

Доколкото разбрах от програмата им, са превели и 2-рия сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, гледам с удоволствие. Класи просто над втори сезон, сега направо се набива в очи при преговора.Голям кеф.Дублажът се понася. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това се казва изненада!!!!!Сега пуснах fox crime  и останах потресена да видя ,че го дават -втори епизод!!!!Браво на тях!Дано да породи интереса на повече хора към азиатското кино!!! :icon_sunny::up: :up: :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериала започна повече от обещаващо...

това, което се очакваше за сега е налице

и съвсем оправдано ще се бори за много висок рейтинг...

невероятна динамика, както каза блеки, като във филм...

а г-н Учителя, леле... Embarassed

/а кадрите от Унгария ме накараха да се ядосам...

може ли да е бил толкова близо, само на една крачка... /

очаквам с нетърпение следващите серии...

за сега, за мен този сериал се очертава като фаворит...

Здравейте на всички и успешен ден!

Съгласна съм съ Вас KKatrin."за сега, за мен този сериал се очертава като фаворит..." 

Запалих се по този страхотен сериал, "Ирис" ми е 1-вия корейски сериал който много ми харесва.На моменти на сериала се смях много,но иначе след това съм сериозна.Някой да знае,кога ще има 2ри сезон по FoxCrime?Защото там го гледахме с майка ми,и тя страшно много го харесва.Страхотен сериал и невероятни актиьори. :wub:

Приятна вечер на всички! и До нови срещи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си филма/ който е съкратена и донякъде различна версия на сериала/  с бг субки   оттук, погледнах края и .... не можах повече да гледам.

 

 

То бива-бива извратени корейски сценаристи, ама севернокорейката да е тази, която убива човека, когото обича, е направо садизъм към зрителите  :mad2:  .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Ирис си остава един от най - силно въздействащите сериали! Сюжетната линия те държи в напрежение, няма пълнежи, а играта на Lee Byunh Hun - евала. Актьор,който не блести с външен вид,но накрая ти става изключително симпатичен. При мен, това беше първият корейски сериал...и така се започна  голямото гледане на корейски продукции, ходене в корейския ресторант и изобщо хобито по Корея  :) Значи продукцията си е свършила работата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-а-а и аз го хванах току-що 5-та серия.

Това ми беше първия корейски сериал още преди години заедно с "Хиляди пъти любов" и много бях впечатлена и влюбена в сериалите. Даже още не знаех за халю вълната. Години по-късно се запалих по все що е корейско и тогава направих връзката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се,че ви занимавам с глупостите си но можете ли да ми кажете името на актьорът,Търсих го навсякъде и не го намирам,Играе в сериалът като компютърен хакер,Ако някой се досети за името му,ще съм му много благодарна наистина,Благодаря ви, :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играе в сериалът като компютърен хакер,Ако някой се досети за името му,ще съм му много благодарна наистина,Благодаря ви, :icon_sunny:

Беше  отдавна, като го гледах, не помня за кого говориш. Нож тук можеш да провериш актьорите един по един, има снимки по линковете им.  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...