Jump to content

Recommended Posts

Бреййй, държи стабилно темпо сериалът, да им се не надява човек! Отлична игра, много са добри цялата пасмина мъжОВЕ. Каката бая бой отнесе, но се държи мъжки, барабар Петко и тя. Най ме радва усмивчицата на Гуги под мустак, особено след поканата за кино.  :28558:  Добра двойка са Гуги и адвокатчето, получават им се сцените. Патологът държи стабилно и той.

 

 

Залагам, че Мин не е убивал, по-скоро си плете свои интриги. Предполагам D.O. прави всичките мазаляци, защото е чел книгата на Гуги и иска да му напомни за себе си. Вярно би било гадничко малкият Мин да е станал такъв урод.

 

 

Радват ме. Много. Всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мнение да пусна...

Просто съм разочарована, че толкова елементарно представят героите. В смисъл... Усещаш се, че това е братчето още в самото начало. А не би трябвало. Ако и докторът се окаже малкият психо от началото, ще съм хептен разочарована. Всичко се навързва прекалено лесно, няма... тръпката да очакваш неочакваното.

Също така... Гуги ще ме извинява, ама колкото и гениален профайлър да е, неговото е чак прекалено. Поглежда и на секундата решава кой, аджеба, е убиецът. И най-вече защо убива. Разбирам, че искат да преминат напред в действието, но много го превъзнасят този профайлър.

Допада ми, че ченгетата не са малоумни, въпреки че не показват и кой знае какъв умствен капацитет. Но поне не са ги направили дразнещи тъпаци.

Ако изключим това, сериалчето ми харесва. Гледам го, интересен ми е, но не съм толкова възхитена, колкото вас. Но си има и причина - криминалната нишка. Можеше да бъде направена къде-къде много по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа много добре. Адвоката вече е ясен. Остава да се изясни колко е лош , ще ме изкефи, ако се окаже много лош. Сега само ме тревожи, че не зацепвам кой е доктора и къде е D.O. И ми е странна главната героиня, някак ми изглежда по - стара от всички , уж не е, а така ми изглежда . Мда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кои всички и от доктора ли?  :28558:

 

Мацката е набор 81/ главният е 87, нормално е тя да ти изглежда по-голяма. Виж от другите полицаи според мен е очевидно по-млада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се и аз в темата с ентусиазъм, че ми стана много любимо сериалчето  :icon_sunny:  На някого прави ли му впечатление, как персонажът на главната мацка е изграден тип "не мога да реша нито един случай сама, нищо, че съм детектив"  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се и аз в темата с ентусиазъм, че ми стана много любимо сериалчето  :icon_sunny:  На някого прави ли му впечатление, как персонажът на главната мацка е изграден тип "не мога да реша нито един случай сама, нищо, че съм детектив"  :28558:

 

Те всичките полицаи в сериала са така. В този сериал хубавото поне е, че не са ги изкарали пълни дебили, защото обикновено са такива в повечето сериали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вече всичко се изясни, каква ще е драмата следващите 5 серии интересно. Но ги докараха много симпатични тези убийци и едни такива внимателни, мили работливи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук всичко си е ясно от началото, но нали Гуги пръска чар, зяпам ли зяпам..., че и лошковците не са  хич за изхвърляне ;), та- освен Убавци, играещи сносно, друго няма какво да се види.Сите герои, без изключение, бъкани с всякакви комплекси от детството, типично по корейски.Най-голям недостатък за мен е, че липсва елементът изненада и всичко е  предвидимо.Само умникът, дето всичко вдява за секунди, му трябваха 12 серии да се усети- това пък е абсурдът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежът от Ексо за втори път го гледам в шантава роля, справя се, за моя искрена изненада. 
Аз все се надявам на неочакван обрат, твърде много ни се поднесе на тепсия и това с братчето, и с Доктора. Ако няма някоя добре обяснена изненада, много ще се разочаровам. Братчето (и в детската, и в ''порасналата'' версия) ми пълни душата, толкова миловидни, и все пак някак зловещи личица не бях виждала скоро. И похвала за подбора и на двамата актьори, според мен и визуално си приличат. 

Нашата девойка наистина е минала покрай полицай, с тази физика и поведение, но не се оплаквам от избора на актриса, от  Jang Nara не бих недоволствала. Малко абсурдно стои до Гуги, но пък от друга страна, след Гимназиалния крал съм признала всеобхватната му дарба да си колекционира гугутки (и да стои ок на екран в двойка). Донякъде разбирам защо на иначе гениалния Хьон му отне толкова време да стопли - хипотези си имаше, но все се надяваше да е сбъркал, според мен. Пред доказателството обаче се предаде. Братчето ми е много любимо, много ми се ще да му се размине и да пишем всичко на големия лошко.

(Естествено, след разкритията около него няма как да не се прокрадне нотка на съчувствие, макар и самият той да е изгубена кауза ). 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тц, не бива да му се разминава.
Както и да го погледнеш, той си е хладнокръвен убиец. Ако търсиш оправдания, ще намериш, но няма да е правилно.
Повечето серийни убийци са имали тежко детство, но не всички хора с тежко детство са станали убийци. А и си показват, че още преди отвличането си е бил малък психо-социопат.

 

 

Колкото до разочарованието - споделям го, въпреки че е само от гледна точка на фабула. Ако не бяха наблягали на доктора толкова, може би щеше да е изненадка. Но те си показваха, че е той. Поне да бяха вкарали някаква по-сериозна интрига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, имах предвид

не да му бъде опростена вината, а изобщо да не се стига дотам да е хладнокръвен убиец. Наистина ми се ще да има очакван обрат, защото иначе аз лично бих се почувствала подведена - уж мистерия,, а от първи епизод да си знаем кой- кой е.

Ако не беше сериал дори бих заложила на това всъщност Хьон да е убиец, но да има някакво психическо отклонение, което да ''скрие'' това му алтер его. Не че ми се ще, просто от логическа гледна точка може да се навърже идеално - убийствата са се случвали само когато е в страната, още е неясно какво е станало вечерта на убийството на бащата, мин рисува двуглавите хора, но може би просто изобразява любимия си брат, който следва навсякъде и боготвори. А и загубата на кключови спомени на Хьон...чак ми се привижда Робърт де Ниро с неговия Чарли.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме е страх да ги гледам последните серии - кой какъв ще се окаже най-накрая и кой ще умре, кой ще живее ... :ph34r:

Така като гледам Кръстникът и Коза ностра ряпа да ядат. Тоя кукумицин докторът е зомбирал всички откачалки на света. Само да им подаде сигнал и всички изпълзяват от дупките си в "убийствена" готовност.

Пък тоя глезльо Мин-малкото братче (въпреки че много харесвам външния вид и играта на актьора) вече ми лази по нервите и днеска съм в настроение да го гътнат сърцераздирателно накрая, щото явно доста е угоил лошия вълк и не може да се спре. От малък си беше егоист и такъв си остана. Хич няма да го извинявам вече с тоя побърканяк доктора дето го е отгледал. Мил ми е и ми е мъчно, несправедливо стечение на обстоятелствата за него, ама като го гледам съвсем ясно осъзнава какви ги върши и даже се кефи на гадостите си. Айде да пътува .......

Мъчно ми е за всички лоши от сериала, щото семействата им и животът ги е направил такива, но .... злото трябва да се наказва и изкоренява от корен иначе последиците стават като лавина. От гледна точка на жертвите те самите с какво са виновни, че трябва да търпят последиците на нечие зло без значение как се е зародило и какво лично оправдание си има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Мин ми става все по-мил, ама наистина не дава вид като да го слуша главата. Отлична игра, както и на доктора. Той пък се оказа още по-скрита лимонка...

Интересна вечеря си спретнаха, няма що. И синковеца-полицай, както обикновено съвсем ни в клин, ни в ръкав, ги вкара в шах с пешката. :rofl:

 

Накрая няма да се учудя, ако генерално врътнат нещата. Имам подозрения за картичките:

 

Вероятно наистина ще се окаже, че малкият има нещо общо със смъртта на майка им и палежа, следователно татко им е изтрил спомените на Хьон. А може и да е нещо съвсем различно и в противоположната посока - Мин-чо си е добро хлапе и никого не е убивал, а някой друг е вършил всичките мизерии. Видя се, че има кой да е. Хем нямам търпение, хем ще ми липсват...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, ако се вярва на английския превод, в 13 той си каза нещо такова

"Ако ще убивам някого за последно, то това ще си ти.". Което не се връзва с идеята да е невинно ангелче.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това му каза и аз се надявах тайничко всичко да е много по завързано,и да се окаже че

убийствата ги е правил големият брат - например   :na2:

 

Обаче продължава да ми е интересно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го чух това

 

от устата на Мин-малкото братче, но все още тая надежда, че само го връзва доктора и се преструва, че той е убиецът или инициаторът, но надали.

В някоя от последните серии Докторът каза на Гугито, че се грижел за дърветата и градината му .... това пък защо беше  .... да не е закопал някой труп в градинката на Гугито?!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То как да не се попилее да се хили, с тая мутра насреща му.  :28558:  Много са сладки братчетата, няма спор. Ако не друго, поне са събрали отличен екип за сериала.

 

Онова за дърветата си беше за малкото братче. Нещо от сорта "тебе докато те нямаше, аз се грижих за него". Неслучайно и двамата си го поглеждаха многозначително, докато говореха.

 

Относно репликата за убийствата, все се надявам, че

 

братчето е бил наясно, но не е участвал лично. Трябва да чуя пак, но в оригиналната реплика не обърнах внимание дали имаше местоимение, защото ако няма, може да се е отнасяло и за 2 л., което ще рече доктора - сам или с други.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...