Jump to content

Recommended Posts

I'm Sam
s_cast_top.jpg
 

아이엠샘 / I Am Teacher

Жанр: Комедия, Романтичен
Епизоди: 16
Страна: Южна Корея
Година на излъчване: 2007
Продължителност: ~ 60-70 минути
Програма: KBS2

Участват:
Yang Dong Geun като Jang Yi San
Park Min Young като Yoo Eun Byul
T.O.P (Big Bang) като Chae Moo Shin
Son Tae Young като Shin So Yi
Park Chae Kyung като Min Sa Kang
Ryan като Ji Seon Hoo
Lee Min Ho като Heo Mo Se

s_tem01.jpg

 

 

Сюжет:
Джанг И Сан е плах човек, неспособен да каже на останалите "не", научил се от ранна възраст да остава в сянка, за да оцелее. Заради баща си става учител. Изпитва страх да погледне учениците си, но това не е най-лошото, което може да му се случи... О Йон Бин е момиче, отгледано от баща си - шеф на мафиотска организация, след като майка й умира, когато е на 5. Йон Бин израства като глезено момиче, което прави каквото си иска. Не ходи на училище, защото учителите я дразнят, докато... не среща учителя Чанг И Сан. И тук започват най-големите проблеми за плахия учител, принуден да помогне на дъщерята на мафиота да завърши гимназия, ако иска да остане жив.


Сваляне:

С български субтитри

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри

С руски субтитри

OST

sub_letter_img.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филмчето го гледах преди 2 месеца някъде хареса ми обаче ако се надявате да видите целувка между главната актриса и главния актьор жестоко се лъжете.

Мисля,че най-добре щеше да бъде ако главната актриса беше приела чувствата на героя на T.O.P ама уви.

Ако искате да разберете повече гледайте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е изключетелно забавен, лек и приятен. Смеха е толкова много, че ти причинява мускулна треска на стомаха. Дори си имам и любим цитат, познайте кой :lol:

Всички са страшно симпатични. Топ вкарва много ненормална физиономия и просто ми изпълва сърчицето. А Мин Хо още като се появи с тази светла коса и роля на плейбойски директорски син ме събори от стола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, хе Да не би да е изказването на учителя относно това, какво са децата, когато ги защитаваше пред инспектора

Ама много добре го каза и му натри носа Това съм си го връщала няколко пъти и много му се смях, откъде въобще му хрумна (е то на сценариста де) Smile

Тук "Глупакът" отново прояви своето красноречие и влагаше много смисъл в думите си, когато се налагаше да убеждава за нещо.

На мен Мин Хо също не ми допадна. Много лигав беше, но пък точно си пасваше за ролята на разглезен директорски син.

Затова пък ми направи впечатление Т.О.Р. с играта си. Отново показваше оня свиреп и студен поглед от "Ирис". Но усмихнеше ли се... хм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше забавно от началото до края. Като се сетя за физиономиите на учителя и почвам да се смея. учудващо нито един персонаж не ме издразни. Не мога да не обърна внимание на вледеняващия поглед на Топ. Главната актриса супер сладка и страхотно си изигра ролята. Развръската беше очаквана, но все пак ме изненада донякъде. Много се смях през цялото време. С една дума филмчето си заслужава вниманието. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го загледах заради Park Min Young, но учителят ме отказа направо . На 6-7 епизод го спрях ... просто начина на говорене и физиономиите, които правеше учителя ми действаха изключително изнервящо ... не знам дали преиграваше, но все едно гледаш и слушаш пиян човек, в началото ми беше смешен, но този начин на говорене направо започна да си ме изнервя сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъчих го два месеца и половина и все пак си го догледах заради Т.O.P .. Много е забавен , ученически, участват T.O.P( който впрочем беше страхотен :wub: ) и Lee Min Ho, и дотам са ми хвалбите. Мацката, дето е дъщеря на гангстера и учителя тотално ми убиха кефа. Но иначе сериалчето е много леко и става за убиване на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път успявам да накарам майка ми да гледа корейски сериал с мен. Изгледахме 5 епизода един след друг и не спряхме да се хилим през цялото време. Та трябва ли да казвам колко ми е интересен и забавен за сега сериала?!?!?!? :) A Сон Те Йонг и Пак Мин Йонг са ми толкова сладки и двете wub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперско сериалче. Много смях.Лекичко и приятно,просто перфектното средство за разтоварване и смях през сълзи. Беше ми много забавно да гледам толкова готина мадама като Те Йонг в ролята на срамежлива учителка. Хахаха страхотен образ беше. Учителя ме остави с малко противоречие. Беше ми много забавен като цяло,но на моменти и мен успяваше да ме издразни с това си говорене и държане. Страхотен образ беше бащата- гангстер. Доста добър избор за актьор,много смях и с него. Доктора беше много приятно попадение. Симпатичен актьор,който за първи път засичам ,а ролята му беше доста приятна и успя да ме грабне. ТОП ми допадна само накрая с женските дрешки,за първи пък момент,в който да ми допадне тоя момък :) И останалите герой много ми харесаха,както и разбира се актьорите,които ги играха. Като цяло прекрасен каст.

Мин Йонг :) Прекрасна,истинска наслада за сетивата. Ролята и беше много хубава. Изключителен образ. Във всеки един момент ми беше забавна. и като се ядоса и като се смее. Но не се и съмнявах ,че ще се справи блестящо. Но честно не исках такъв край,не ми хареса как се развиха нещата. Но не можа да ми развали цялостното приятно усещане от сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накара ме и аз да се загледам. Ама то погледни и торента как е направен. Хвърлям ези-тура дали от първо или второкласник, сигурно и преводът ще е също така страхотен! :lol2:

За постера си прав - баси ръбовете откъм мъжко присъствие са избрали. Направо не ми е ясно ТОП що прави :wacko: в тоя сериал... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ беше голям ръб тук. Нищо общо със сега :lol2:

Много се забавлявах с него. Само като му видех лицето и избухвах в смях. Да не говорим на Мин Хо. :282:

Всички бяха големи ненормалници. Никога не съм харесвала актьора, който изигра учителя и едвам го изтърпях, но поне се получи някакъв странен ефект.

 

Не исках да са заедно с героинята на Мин Йонг и тайно се надявах да ги съберат с персонажа на Топ. За жалост не стана.

 

Бащата, бодигарда, учителката и гадната групичка момичета също бяха забавни.

Доста отдавна го гледах и си спомням, че първите епизоди ми харесаха повече. После вкараха малко драма и с превъртания стигнах до края.

Сериала не е нищо особено, но има смях и моменти. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал беше пълно разочарование за мен. Залитнах към него, заради И Мин Хо и неговия естествен чар, който съпътства сериалите, в които играе. Със зор и инат успях да го изгледам. Главната героиня много си я харесвам и играе великолепно - изключително естествена е пред камерата. И това може би е единственото хубаво нещо на филма. Плосък сюжет, доста предсказуемост, никаква романтика. Главния герой (учителя) не знам с какъв кастинг го избираха, ама ако това е корейската представа за "срамежливост", за мен тя е равна на "олигофрения" -

държеше се твърде неадекватно, в 80% от епизодите залиташе и фъфлеше като пиянде (а не винаги беше пил). А и като цяло идеята за връзка между ученичка и учител не можах да я възприема в тоя актьорски състав. Имаше къде-къде по-подходящи от учениците... но... сценаристи... кво да ги правим. Сериалът си струва може би заради финалните 20-тина минути (с наборната среща след 4г. - беше ми интересно да покажат как са се развили героите и особено директорското синче с детенцето и второто на път ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като mi6lence очаквах по-различен край и изобщо бих пренаредила двойките.  :896767: Не ми стана любим сериал, но не съжалявам, че го изгледах. 

 

Най ми дожаля за Shin So Yi, искаше ми се да има повече късмет, но уви...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...