Jump to content

Recommended Posts

E2nNWf.jpg

 

 

Dr. Mo Clinic (이안 / 닥터 이안)

 

                            Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Dr. Ian

Период на излъчване: 29 март 2015 - 8 април 2015

Време на излъчване: Неделя

Жанр: Драма, Романс

Канал: Naver TV, Youku Site

Епизоди: 9 (10 минути на епизод)

Режисьор: Naver TV, Youku Site

Субтитри: Английски, български     

 

Участват:

Kim Young Kwang като Dr. Ian/Mo Ian

Sandara Park (2NE1) като Lee So Dam

Kim Ho Chang като Jung Tae Soo

Jung Ji Yoon като Jang Jae Hee

Choi Dae Sung като Chief Young

Kris Cho като Oh Heung Yeo

 

Резюме: Спомените за болка и любов оформят нашата личност...

Dr. Mo Clinic е романтична драма за болката и изцелението на мъж и жена, които са жертва на силно любовно разочарование. Това е историята на психиатъра д-р Мо (Kim Young Kwang), специалист по лечение с хипноза, и ексцентричното офис момиче И Со Дам (Sandara Park), които, чрез лечение и консултиране, намират начин да излекуват собствените си любовни рани...

:essub:

 

Свали с български субтитри  :click:  :click:  :click:

Онлайн с български субтитри  :click:

С английски субтитри   :click:    :click:     :click:

С руски субтитри  :click:

OST  :click:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Young Kwang е все по-готин и се представя все по-добре с всяка следваща роля, а Sandara Park беше добре като за първи път. Обаче историята... разочарована съм малко, неясна, объркана, недоизказана или аз не съм дорасла да разбера това арт послание. Благодаря за бързите и качествени бгсубтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова време не бях гледала нeщо с Kim Young Kwang, бях забравила какъв е сладур. Кака Дара се справи супер според мен, добре е че започва с малки неща, тя има доста гостуващи роли до сега, време беше за нещо по-голямо.


Много приятна история, простичка и добре я проследиха за 9 епизода, напоследък уеб драмите много ме радват. Мислиш си че искаш да са по-дълги, но всъщност се радваш, че не са по 1 час и 30 епизода хахахаха


 


А ОСТ-а също е много приятен....Песента която най-много ми хареса:



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко сладникаво ми дойде. Малко ме подразни това времетраене по 10 минутки. Сигурно защото го гледах наведнъж, но нямаше ли да е по- добре да го направят един цял филм, историята не беше лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах този сериал само заради главният актьор, защото е страхотен. Иначе самият лакрон е слаб и не добре замислен. Не останах по никакъв начин впечатлена от него и не можа да ме грабне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...