Jump to content

My Heart Twinkle Twinkle (2015)


Recommended Posts

Аз още не знам кой от женските персонажи харесвам... Във всяка ме дразни по нещо и харесвам нещо. Голяма дилема :D. Този пък Lee Pil Mo голям образ, доста добър актъор, въпреки че не съм го гледал в много сериали. Тази Сунджин е очевидно, че не харесва Унтак, но нищо не казва вместо да го натири... направо ми става жал за човека, въпреки че е злодей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко се заплетоха с драмата в 7-ми епизод. Очаквах малко да разнообразят с новите образи, като този на Lee Pil Mo. Тази Jang Shin Young "много убава бре" :wub: , започва да измества Lee Tae Im в класацията. Защо досега не съм гледал сериали с нея :dunno: . Как гладко си върви сериала засега, сякаш не се случват кой знае колко неща, но гледам без да превъртам... добър режисъор :beer: .

 

Семейството на Ун Так е уникално, как успя да ги натири всички само за 1 епизод. Ънби обаче най-далновидна... знае как да се държи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази майката е направо злодей от класа, само каква злоба :wacko: . Направо си я тормози, като завистлив ученик. На всяка сцена съм с изострено внимание, ще я удари, няма да я удари (най-покъртителното е, че почти винаги не познавам и не улучвам сцената), направо нервите не ми издържат, като филм на ужасите. Не мога да определя коя е по-злобна, тя или по-голямата и дъщеря. А пък Унтак егати психопата. Както вървят нещата, майката може да не се задържи дълго в дома, като видях какво стана с кучетата. Сериала направо прелива от емоционални състояния, много от тях нестабилни. Суджонг май ще дезертира  B) . Сунсу къде отиде... Май се появи и последният от главните герои... честно казано ми се видя най-нормален, въпреки клишето (познайте какъв е).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна драма,но лошото е,че руският превод много се бави стигнаха до 4 епизод. :lol:

Семейството на Унтак,кой от кой по ненормални.

Добре,че е Стотака,та да ни осведомява. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път докато гледам някой сериал се изумявам на корейците какво мислене имат само,.......тези хора са си останали в Чосонско време,никак не са се променили.

Да изключат момиче от университет затова,че работи в бар,а и не само това ще пострада и каката ,ще трябва да се премести в друго училище да преподава,заради аморалното поведение на по-малката си сестра. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това колкото е бар, толкова тя беше и барманка. Работеше като ескорт момичето, наистина са по-крайни, но да не се правим, че тук клюкарките няма да я съсипят при такава случка. А сестра и я уволниха, защото онази завистливата нали спонсорира училището и леко им каза какво да направят. По-натам гледай обаче как ще и отмъсти на преподавателката, така я нареди, че онази ще го помни този разговор много време. Не знам защо го няма 12 епизод :cry:, 11 епизод не беше нищо особено, имаше една сцена :swoon: ... очаквах, че ще го хванат ама то какво стана. С 12 епизод сериала вече е "след 3 години" и очаквам и другите главни герои вече да се включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унтак озлодеява все повече с всеки епизод :samurai:. Виждали ли сте в корейски сериал да си подплясват жените по задниците :rofl: , честно казано много корейски сериали съм гледал, но рядко, дори не знам дали съм виждал подобно нещо там. Суджонг обаче кефи как я оправи онази алчната. Появиха се и другите главни герои в този епизод, Lee Pil Mo е много луд :D. Другият пък някакъв добряк, не липсва разнообразие от герои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха обича си женичката човека,показва по някакъв начин любовта си. :28558: Харесвам много  Lee Pil Mo и се радвам,че тук играе, партньорката която са му избрали ме съмнява дали ще си  паснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно вече ще гледаме повече Суджонг. Поне май си намери двама приятели, та Унтак като я хване да няма моментален K.O. Трябва да призная, че Nam Bo Ra ме изненадва приятно с актъорска игра, като изключим няколко преигравания. Поради многото персонажи тези два епизода минаха много бързо и се създава впечатление за бавно развитие на действието... честно казано историята около Суджонг ми стана по-интересна за разлика от началото. Не очаквах в корейски сериал да чуя тази песен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетната линия около Сунсу стана много скучна, точно както предположих възрастовата разлика с актъора си личи... пък и май Lee Tae Im се е отказала да снима повече. Добре че не протакаха повече това с тайната, а Сунджин най-после разбра какво става... чак мен ме плаши тази актриса като е ядосана, явно не съм и свикнал, че досега беше много тиха. Суджонг как се възмущаваше, че леля и продава алкохол, а пък сега и тя го прави, даже с ентусиазъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всички излъчени до сега епизоди и да не разбирах много за какво иде реч но все нещо прихванах. :28558:

Крайно време беше Сунджин да се окопити,не може винаги да бъде в неведение,какво ще предприеме от тук нататък е по интересно,дали ще остане с Унтак или ще се разведе.По отношение на Унтак и съпругата му,вижда се ,че има чувства към нея,но малко съм разколебана дали са истински защото на гроба на тъста си,каза,че всичко върви по план.

За мен е голяма загадка бившето  икономче,каква му се целта,а и от това което се видя,не е безразличен към Суджин.В диаграмата за отношенията на героите се вижда,че м/у тези двамата ще има любов.

 

U0zGL7w.jpg

 

А малката Суджонг постъпи много не етично по отношение на бившата си работодателка,като открадна рецептата,постъпи така както бащата на Унтак спрямо нейния.Много мъже около това момиче,но мен повече ми харесва богаташчето,а и сестрата на Унтак си го харесва,тук сигурно ще стане заварката към края на драмата.

Най комичните са лелята на момичетата и малката сестра на Унтак. :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетната линия със средната сестра беше доста хилава още от самото начало, а и все по-безизразната игра на И Те Им и свеждането на присъствието й до 5 минути в серия показват, че явно насочват нещата към задънена улица и преждевременно напускане на героинята й. Разбира се, всичко може да се промени, но какъв е смисълът? Явно зрителите не ги вълнува историята й в сегашния вариант, а изборът на актьора за неин партньор е крайно неудачен. Строго погледнато, знаем какво ще се случи, да видим дали ще го направят интересно за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойчето избухнало на снимките на ДРУГО предаване и започнало да крещи и обижда участничка, с няколко години по-голяма от нея. Въобще работата е можела да не се разчуе, ама засегнатата веднага се оплака в медиите, те намериха свидетели и сега е изритано и от двете места. Никакви извинения и обяснения не помогнаха.

Най-общо казано поредната история на бързо и твърде строго наказание за неспазване на корейския йерархичен ред и норми за "учтиво поведение". Ако беше обратното - каката да бе обиждала малката, щяха да го оправдаят с необходимостта да я поучи.  :mellow:  :slap:

 

Подробности тук и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойчето избухнало на снимките на ДРУГО предаване и започнало да крещи и обижда участничка, с няколко години по-голяма от нея. Въобще работата е можела да не се разчуе, ама засегнатата веднага се оплака в медиите, те намериха свидетели и сега е изритано и от двете места. Никакви извинения и обяснения не помогнаха.

Най-общо казано поредната история на бързо и твърде строго наказание за неспазване на корейския йерархичен ред и норми за "учтиво поведение". Ако беше обратното - каката да бе обиждала малката, щяха да го оправдаят с необходимостта да я поучи.  :mellow:  :slap:

 

Подробности тук и тук

 

Всъщност е обратното- И Те Им е по-голямата и се е обидила на другата, че й говорела на "ти". Корейците са маниаци на тази тема и отношенията "сънбе-макне", колкото и абсурдни да са за нас, за тях са неотменима и ненарушима традиция. Гледали сме го безброй пъти и обикновено макнето търпи, кланя се , усмихва се и благодари за отношението към нея, колкото и гадно да е то. Такива случки ги има навсякъде и обикновено никой не ги прави на въпрос, както казваш и ти. Лошото сега е, че "пострадалата" е певачка-айдъл с голяма фенска маса, включително и сред снимачния екип и това не се покрива, а се изнася в медиите и то основно версията на певачката. Както знаем, представата на корейците за "морал" е доста извратена и И Те Им си го отнася отвсякъде.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суджин как избяга :D. Корейската култура е много голяма слабост на сериалите им, онзи богатия върти шамари ама никой не му отвръща, защото е по-възрастен. Тука щяха да го съборят на секундата. Поне тази черта на българина уважавам, не се прекланя пред някакви авторитети, дръж се с другите, както те се държат с теб... това е поговорката :D. Заведението на Суджонг стана хотел :rofl: . Много ме изкефи физиономията на Bae Soo Bin в края на епизода, когато разбра какво става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Богаташа е намерил църква да се кръсти,точно ако е при нас той просто няма да си позволи да размахва шамари,защото ще знае какво го очаква. :28558:

 

Добре де,каква е точно историята с аджусито и сестрата на момчето от супермаркета.Имат дете,което не познава майка си,

 

Как няма да стане хотел заведението ѝ,та там един човек не е влезнал,само тези двамцата,едната вечер единия пиян,на другата другия.

Разбрах,че драмата от 50 епизода е съкратена на 26.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Богаташа е намерил църква да се кръсти,точно ако е при нас той просто няма да си позволи да размахва шамари,защото ще знае какво го очаква. :28558:

 

Добре де,каква е точно историята с аджусито и сестрата на момчето от супермаркета.Имат дете,което не познава майка си,

 

Как няма да стане хотел заведението ѝ,та там един човек не е влезнал,само тези двамцата,едната вечер единия пиян,на другата другия.

Разбрах,че драмата от 50 епизода е съкратена на 26.

 

Явно е родила тайно, а бащата като е разбрал, че са се оженили и я е пратил в Америка. Аджусито и каза, че е заминала за Америка и не се е поинтересувала от детето 10 години и сега няма право да го вижда

 

Добре, че са го съкратили, че 50 епизода няма какво да дават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...