Jump to content

Recommended Posts

За много години  и от мен :)

Изключително много се радвам,че рейтинга се покачва...

Надявам се да се получи един силен сериал  и героите  да покажат какво могат. (особено Ким Су Хьон) :inlove::inlove:

Благодаря на хората ,заели се с превода . :panda-145: :panda-145: :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, ако я бях гледала Чон Джи Хьон преди, и на мен щеше да ми липсва. За съжаление, това ми е първия сериал с нея и съм още по-очарована. Чакам само да дойдат мелодраматичните моменти, да видим там как ще се представи. Надявам се да все така добра. Всеки момент, в който е на екрана, го краде с чара и играта си. Нашият Ким направо го съжалявам... До нея е леко неубедителен. Но с неговата 400 годишна невинност и колко ли още преди това, какво да го правиш. Той затова и се влюби в 15 годишна, което още не мога да го преглътна. Явно е някакъв вид детска обич. Да го видим дали е подвластен на някакви хормони и как ще ни го обяснят.

Дори и второстепенните герои ме радват - майката е голяма скица, Ю Ин А е много сладка и всичко ти идва да й простиш, гаджето й е най-позитивния човек на света и като актьор е абсолютно точен, а брат му пръска "чара на змията". Добре са ги подбрали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Daisy... гледах го, естествено. Но по времето, когато не различавах Чон Джи Хьон от... дългокосия И Джун Ги май ;)))). Като свърши сериала, ще се върна към старите й продукции да видя каква е била.

В момента съм сигурна, че тя самата пародира себе си от времето, когато е била на върха преди години и това й помага да ни даде толкова много нюанси в играта си. Много е забавна, когато реши да изкара фалшивите нотки от гърлото си, но го прави с такова удоволствие, че като нищо да я поканят за някое комедийно шоу...

 

За Су Хьон се замислих как ли наистина трябва да се изиграе 400 годишен човек. И най-близките ми асоциации са всички образи на вампири, които съм изгледала по филмите досега. И които не се доближават много до твърде невинния му характер. Сетих се и за Дориан Грей естествено, но отново противоположността ми се наби на очи. Затова стигнах до извода, че като извънземно, Мин Джун трябва да е по-съвършен от човек в повечето отношения, тоест да е по-далеч от човешките чувства и особено от отрицателните качества (а не вампирско напомпване на най-силните човешки инстинкти). Така че ако следвам тази мисъл, невинният и сдържан образ, който Су Хьон играе в голяма степен покрива идеалния стандарт. Но пред нуната си на моменти просто ми личи лека неувереност, която не ми се струва присъща за толкова стар човек, пък и извънземно. 

И се надявам, тази стълбичката на увереността му да тръгне нагоре след 6 епизод, когато стана ясно, че от влюбването мърдане няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много химия има в този сериал

Главната е красавица, та дрънка, то не са крака, не е чудо - сигурно и доста е манекенствала в кариерата си :)

На младежа ми иде да му изпапкам джукичките, само това засега ще кажа

Нямам търпение за 7ми епизод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab и аз точно това си мислех. Чон Джи Хьон играе нещо като "себе си" в периода ~2001-2006та. :) Чудя се дали е била такава и толкова да се е вманиачавала по външния си вид.  За мен обаче тя винаги ще си е номер едно. Като кажа в главата си "корейска актриса", образът й винаги излиза първи. Бях я гледал в този китайския филм дето снима наскоро, забравих му името, ама нещо не ми допадна. Тука засега ме радва, усеща се играта й от старите филми.  Малко е безумен сериала като сюжет, ама какво пък, чувства да има, смях, драма... другото не е важно. Доволен съм.   :)

 

Това за 15 годишната любов, на мен също ми беше странно. Можеше да подберат малко по-голяма актриса. Но пък това е супер забавното момиче от болницата в Good Doctor. Всички които я помнят, със сигурност се радват да я видят пак.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голяма любима нямаше да има такова влияние над него, защото той се влюби в чистотата и прямотата й. Две години по-късно тя далеч нямаше да е така невинна, а така пасна идеално на него самия - ако ще и на 1000 години да беше, пак си остава хлапе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не намирате ли ,че малката прилича много на каката, като дадат очите особено.Иначе, абсолютно на същото мнение за 15 годишната,като speedy86

 

Благодарение на тоя сериал, се сетих да изгледам  филми на Чон Джи Хьон, които не бях гледала  и за пореден път съм впечатлена от талантището на тая жена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не намирате ли ,че малката прилича много на каката, като дадат очите особено.Иначе, абсолютно на същото мнение за 15 годишната,като speedy86

 

Благодарение на тоя сериал, се сетих да изгледам  филми на Чон Джи Хьон, които не бях гледала  и за пореден път съм впечатлена от талантището на тая жена.

 

Сега разбрах, че The Lake House е копиран от корейски филм. :) И хич не се учудвам.

 

Speedy ми взе думите от пръстите.

Точно в невиността се влюби нашето извънземно,

затова му беше трудно да повярва,

че сегашната мома е същата от преди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен е и редовно го следя, всяка серия вкарва нещо ново и интересно, а главния има страхотни думи, сценаристите го обсипват с мъдри мисли :D Мацката в главната роля е толкова добре, че чак те кара да си мислиш, че е същата в истинския живот, много интересно е направено, ще видим по-нататък как ще върви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такаааа, почна да се усеща Кака, няма мърдане вече за Мениджър До. 

Безобразно много чар са събрали в тоя сериал като актьорски състав, играят, та се късат по шевовете. Отделно има толкова готини закачки с актьорския занаят ("експертната" й оценка за рейтинга ме попиля от смях), с младоликото извънземно, което говори като някой дядка (и самите лафове от време оно, както и обясненията откъде идват), с нея самата (финалната сцена с мечето - е, няма такава откачалка!). Само да разберем какъв му е проблема на баткото с налудничавия поглед и може спокойно да се наслаждаваме на все по-влюбения момък. А той ми става все по-симпатичен и все по-човечен (буквално ;) ), особено като почна да се отпуска да се усмихва. И надали има друг мъж, който толкова бързо да клекне пред коя да е жена. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее той е клекнал още преди 400 години :D Обаче много ме кефи как говори на лекциите едно, а прави точно обратното в реалност - визирам лекцията за ревността :D тъй се смях с тоя розов ластик :28558: Иначе здраво е лапнал въдицата, сега ще изчакаме и каката да се осети, да и проблеснат моменти от предишни животи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия двамата наистина са много сладки.

 

Малко не съм съгласна с някои нещица, Звездолин, да не разбира нищо от телефони... ама

Сега почна и преследването, и спасяването на звездна...Че и книги полетяха...

Ама и приятелката и, била се в сянката й, си показа рогцата. Сериалчето засили криминалния си привкус. И брата-злодей,

пак страхотно го зараздава,  чак стряскащо, остана мечо с едно оче, а каката започна пак да се моли:на старчока-младок :slap::28558: Звездолин де : "Не си отивай"  Е, в другата май ще разбере кой е той!Да наистна, страхотни стойки бяха пред мечо, направо уникални, изглежда нарочно   ги прави...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи са сладури наистина! Очаквам да почне да го върти съвсем на пръста си. До момента, в който не се осъзнае и не стане обратното. 

Но на нашия дали няма да му разкрият спатиите по-скоро от очакваното? Аз очаквах да не разбере никой, а то както е тръгнало...

Иначе се радвам, че вече и усмивки почна да пуска. Всъщност няколко дребни елемента са като допълнение към разцъфтяването на чувствата от негова страна - първото, че не се притеснява от нея да си въвежда кода за дома (нататък очаквам и да й го кажа директно), второто, че усеща студа - явно наистина сетивата му се "отварят".

 

Една много хипотетична чуденка от моя страна - дали няма да сватосат прокурорчето с някоя новопоявила се извънземна, ако въобще покажат други...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързам да споделя, че 8-ми беше много сладък и свърши още по-прекрасно... С хубавото гласче на Хьорин и една красива...сцена. 

Радвам се, че разкараха онази песен за съдбата, защото въобще не ми хареса. В 7-ми чухме нова песен от KWill, а сега и още една от Хьорин. 

 

П.С. Не свиквайте на бързината, че може да има промени по трасето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, страхотен 8-ми епизод и без букви,само на химия,  а като смесим и двете ще стане взривоопасно.Благодаря на алхимиците предварително- страхотни сте, по-бързи и от Звездолинчо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се съмнявам, на сладкия фон, баткото да не излезе и той пришълец.Странен мий тоя Зло-бил,осмото  ми чувство :slap:  /усещане. само  за корейско/ ми го казва.Пък колкото до казването на кода, що да не й го каже..,тя  майка й  нали намекна,че паметта й е първобитна. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момент, че още се опитвам да не се задуша от хил като си представих нашия звезден дангалак с токчета...  :28558:  :28558:  :28558:

Определено много ми харесва развоят дотук. Финалът на 8-и епизод ми развинти фантазията на макс, макар че гледам да я озаптявам, щото прекалено хубаво не е на добре... особено що се отнася до корейски сценарии.  :nunchako: Обаче, пусто... кхъм, така де... ;) О, да, ускорения курс "Как да откажем някого от алкохола" беше особено успешен, ми се струва. Тоз Звезделин малко като във вица за Крали Марко, дето баба Яга го гледала просълзена: "Ех, баби, какъв си хубав като си трезвен!"   :rofl:

И не мога да скрия, че целият сериал ми е голяма тръпка. Има интрига (даже няколко, дано ги развият добре), има химия (и още как), за чара и актьорската игра вече коментирах... Малкият определено показва своего рода мъжкарски авторитет в много рафиниран вид, така че и да има някакви притеснения от Кака, изобщо не си личи. Тя самата се вихри на воля в толкова много посоки и роли едновременно, че е чисто удоволствие да я наблюдава човек. А сега, като разтопихме ледовете, не ми се мисли какво ли още ни чака.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...