Jump to content

Wild Romance (2012)


Recommended Posts

Хей този актьор Lee Dong Wook направо ме изуми с тази си роля , в другите драмички като го гледах беше един уравновесен , тих , загадъчен .... а тук изби рибата , голям дивак :xaxa: и как се хилеше  хахахаха  ... определено си заслужаваше да го гледам .... браво ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се с две ръце към положителните мнения за сериала. Заради малкото коментари  и това, че  дълго време не излизаха субтитри, не очаквах да си струва особено...голяма грешка. Благодаря на преводачите! Наслаждавах се от началото до края...Много са ми сладки актьорите като Lee Dong Wook и Ji Sung (които съм свикнала да гледам в по-драматични роли), когато изиграят комедиен образ :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към тези на които им е харесал сериала - въпреки че ако не бяха вкарали въпросната бивша щеше да е по добре но пък

тогава лелята как щеше да се чуди кого да нарани

 

 

В 12 серия към края имаше лек боксов мач между двамата сладури и когато мацето го нокаутира звучеше песен.Някой да знае коя е песента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах! Не го очаквах, защото не ми допадат много главните, не че съм ги гледала много, ама то повечето хора сме си така понякога - без видима причина или въпреки дадени добри/лоши качества харесваме или не някой/нещо. Предполагам, че за Lee Si Young е, защото си изигра перфектно ролята в Mischievous Kiss и оттам леко си я понамразих /а като разбрах, че това е същата актрисата тука, не повярвах колко различна изглежда/, а за Lee Dong Wook - че го няма излъчването му от The Perfect Couple, където най-напред го гледах и там страхотно ми хареса, но в следващите му филми не виждах вече този му образ и... абе сигурно това е под влияние на тъмната страна на фенството, хехе... Но не мога да си изкривя душата, че двамцата са мнооого добри, ролите им прилегнаха като ръка в ръкавица и крайният резултат е едно много добро забавление. Е, откъм романтика не бяха много убедителни, ама за това не са криви актьорите. Доволна съм от целия каст - таткото е абсолютно забележителен актьор, не само с характерната си визия, но на всяка негова роля искрено се наслаждавам, приятелката ми е една от любимите актриси, хьонг-а беше железен, направо си е мечта. Изненадата за мен беше мениджър Ким - самият персонаж е един странник, затуй сигурно си паснаха с книжната мишка-откачалка, тя как сполучливо го оприличи на робот, с това безизразно, безстрастно и студено изражени. Чудя се това ли му е истинското лице на актьора или го е променял, че много красиво, чак неестествено.

Криминалната нишка много силно ми повиши интереса, може би защото балансът не се наруши, а и нещата така майсторски бяха завоалирани, че почти до края не можех да съм сигурна кой е гада. 

Смехът беше много, оригинални комични моменти.

И една хубава музика звучи, особено много ми хареса Does It Hurt, кара сърцето ти да трепти...

Благодаря много за българските субтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти изгедах сериала и много много ми харесва.Главната ни героиня е такъв чешит .Има супер много забавни моменти.Приятелката и много я харесвам както и меиджъра на ншия дано да направят нещата при тях както рябва защото се заслужава да се види повече от тях.хареса ми как тя успя да пречупи работа нашия работ почна да показва всякакви човешки чувства маската му на ссамообладание и сериозност се пропука много.То в началото не бе ено потене след това пък ревност след това пък яд след това искаше да пречука оня господин който я беше сплашил много ми хареса тия моменти.на мен наистина ми липсва романтиката смисъл обикновено главните ни герои се гаджсьосат така да се каже наясно са се чувствата си преоткриват чувсвата си или в доста ранен етап или към посредата а тук май към края не че нещо но ми се искаше да видим повечеко техни моменти като са заедно.за криминалния сюжет нищо лошо не виждам интересно е.Не знам защо казвате ме приятеля му е психично болен че нашия се събира се с някакви болни хора не е така.съпругата му не е лоша но се вижда че се дразни на бившата му приятелка смисъл не се чувства добре заради нейната супер амбициозна контролираща властна майка която постоянно я комплексира и я смязва и избива комплексите си по този начин заради нейните си неосъществени желания и подклажда някакви гадни чувства спрямо приятелката и с това и поведение.Другото момиче не е виновно за нищо съпругата трябва да се научи да говори да казва какво чувства и мисли защото съпругът и оставя с съвсем друго впечетление и по-лошо за нея става не мисля че е некъдърна художночка просто не си изразява чувствата било то като художник или пък в реалноста където мълчи и премълчава неща.бившата приятелка е сладка и добро момиче бях леко предубедена към нея интересно ми е как някой тук я нарече че е грозна .героите ми опаднаха изключително много страшно се забавлявам като ги гледам .Относно помощничкта не разбирам все още какви са и мотивите за това което прави?Каква е връзката на това момче някаква роднина може би му е 2Може да бъркам но на мен ми се струва че тази жена гледа на нашия не като на син а като на мъж мисля че е влюбена а нали знаете една ревнива влюбена жена на какво е способна особено ако  е несподелена любовта страшни идиотщини човек може да сътвори .Може да го иска само за себе си да го обсеби и така нататък може това да не е причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: Филма е задължителен за гледане , !!!

Важно уточнение- Гледах го  и с български превод и руски превод в дорама тв. Руския ми допадна невероятно и чак тогава много неща ми светнаха  и уточниха. Не ми се сърдете преводачи, труда ви е  изумителен !

Ноооо, като цяло , за мен това е криминално недооценен сериял. Защото : Въпреки клишетата характерни за корейските сценарии, имаше невероятни попадения. Отдавна не съм се смяла от сърце и до сълзи на места. Отдавна не бях се просълзявала искрено, топло и съчувстващо. Играта на актьорите беше невероятна палитра. Двойките супер се допълваха. Дори бившата приятелка,  ( чиято игра на актрисата  не беше на ниво чак толкова ) , беше избрана като точния контрапункт на главната. Разбираш , чак тогава защо в в младините си главния е бил привлечен от приказния свят на бившата, и разбираш как защо сега това вече не му е достатъчно, че е продължил своето израстване  и търси топлината и допълването на главната с която вървят в една посока в идеален синхрон. От невероятния чат който направиха без да се познават в началото и как се усетиха и разпознаха , през маратона на надбягането , дори  тупаника  който си спретнаха, дори закачките, номерата, обидите и муцуните които си правеха и още и още.... Те просто трептяха на едни честоти и такива диви искри хвърчаха на моменти....Имах чувството че на места и самите актьори се забавляваха супер ...  Накрая дори бившата която си живееше в нейния капсолован свят , накрая разбра , че трябва да върви по своя си път по- силна  и уверена и затова пак сила и увереност и даде Главната. Беше много интересно и как се движат и развиват  другите двойки, си беше попадение в точността на характерите. Това че до последно ни държаха в напрежение сценаристите , и че по- малко по- малко показваха лошото на лошите , докато и ние осъзнаем , че са такива  си беше супер направено и не се знаеше кои до къде  и как и защо. Това  също, че до последния кадър  си имаше за загатката  си беше допълнително стимулиране.  Катот цяло, тръгнах много скептично да гледам този сериал и  изненадах себе си колко много ми допадна и хареса. Не е от напорочените шедьоври на корейското кино, и затова се изумих колко много ми хареса. Желая ви да гледате с удоволствие и забавление този очарователен сериал :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седи на компютъра от мнооого дълго време и така между другото реших да го започна. Ами този сериал се оказа приятна изненада. :)  Lee Dong Wook има доста  различна роля от сериалите  La Dolce Vita и Hotel King и ми беше интересно да го гледам /въпреки че и тук беше сериозен на моменти/.

 Lee Si Young сега разгледах снимките на тази актриса,въпреки че съм гледала повечето й сериали не съм я запомнила,но много ми харесва. Голяма красавица.

Филмчето е много приятно за гледане,не блести с кой знае какво, но те кара да се усмихнеш. :)

Благодаря за превода! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си гледането. Въпреки негативното ми мнение за подобието на прическа на главната, определено се забавлявах :) Косата й я гледах точно един епизод, след това гледах усмивката. Кастът е готин, не е много измъчен откъм драми, приятно и неангажиращо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Много свежо, без излишна драма, имаше и доста весели моменти, и като цяло ми беше наистина интересно. Изгледах го без да превъртя и минута. Имах нужда точно от нещо подобно. Препоръчвам ако имате нужда да се абстрахирате от ежедневието. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен сериал за двойка с доста нисък IQ. И те не се срамуваха от това, даже им беше смешно и се чувстваха горди. Lee Si Young направи добра роля. Косата и, очите и заслужаваха Оскар. Тя тази коса можеше да седи изправена навсякъде. А как я обличаха, сякаш беше стълб по който се трупаха дрехи и тя носеше това което не паднеше на земята. Рекламата беше навсякъде. Понякога носеше по няколко пуловера и горни дрехи. И шал задължително. А да не забравим и шапките, сигурно смени поне 20 броя. И други актриси са се навличали , ама тук главната беше без конкуренция в това. Взема награда за най зле облечена главна героиня.  Имаше комедийни моменти, романтиката горе долу ставаше. Криминалния момент не си струва да се споменава. Тя ако беше бодигард, ние тука сме Специалните части.

Off Topic

Не може да се цупиш през цялото време и да блееш и да си бодигард. Това беше явна пародия на професията бодигард.  Те учениците я набиха нея, вярно че бяха много , ама все пак. Какъв е тоя бодигард , дето го вози клиента всеки път?

Още ми е смешно, значи сериала ми е харесал. Враждата на между звездата и феновете на Чайките беше интересна. Имаше доста интересни образи.  Сериала става за забавление и разпускане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...