Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

**********************************
Държава: Южна Корея
Жанр: романтичен
Епизоди: 28
Телевизионен канал: SBS
Година: 2009
**********************************

В ролите:
Han Hyo Joo като Go Eun Sung
Lee Seung Ki като Sun Woo Hwan
Bae Soo Bin като Park Jun Se
Moon Chae Won като Yoo Sung Mi
Kim Mi Sook като Baek Sung Hee
Min Young Won като Lee Hye Ri
Yun Joon Suk като Go Eun Woo
Jung Suk Won като Jin Young Suk
Han Ye Won като Sun Woo Jung
Ban Hyo Jung като Jang Sook Ja
Yoo Ji In като Oh Young Ran
Kim Jae Seung като Lee Hyung Jin
Son Yeo Eun като Jung In Young
Choi Jung Woo като Park Tae Soo
Lee Seung Hyung като Pyo Sung Chul
Jun In Taek като Go Pyung Joong

Сюжет:
Животът на Го Ън Сонг е като на Пепеляшка. След смъртта на баща ѝ, доведената ѝ майка Пек Сонг Хи взема всичките вещи и принадлежности на Ън Сонг и по-малкия ѝ брат Ън У, който внезапно изчезва. Въпреки всичко това, тя продължава да работи усърдно, за да реализира мечтата си. Един ден изпълнителният директор на компания за хранителни продукти Чанг Сук Джа получава амнезия и не си спомня коя е, а Ън Сонг я приютява. Ън Сонг не знае, че това е бабата на Сон У Хуан - човека, с когото си разменят чантите на летището. Как непрекъснатите препирни помежду им ще им помогнат да разберат, че се обичат?

Лично мнение: Сериалът е много хубав и реалистичен. Отразява нещата от живота, такива каквито са - и тъжните, и хубавите.

 

Пожелавам приятно гледане на всички!

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри + OST: :click:

С руски субтитри: :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен сериал! През почти цялото време само съм стояла със затаен дъх, чакайки да видя какво ще последва! През цялото време не можех да реша дали майката на Seung Mi е лоша или не, но това е един от онези филми, в които няма наистина лоши герои. Супер беше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ми е любимият сериал, които с неговите 28 епизода ме накара да се чувствам страхотно!

Хан Хьо Джу изигра ролята на обичлива сестра и превъзпитател на героя на И Сънг Ки :rolleyes:

Показа сила и успя да преодолее лицемерието и ненавистта на доведената си майка и сестра.

Какво още, спечели любовта на готованкото И Сънг Ки и го превърна в разумен човек :)

Относно ролята изпълнена от момчето, играещо брат й, блестящо направо!

Този сериал е задължителен за гледане от една страна, че има брилиантен актьорски състав и от друга добре написания сюжет! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би защото очаквах много от този сериал, но съм доста разочарована. Не съм наясно защо има толкова висок зрителски рейтинг. Не казвам, че е лош, но според мен нищо чак толкова особено. Гледала съм далеч по-силни корейски сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изтрих един мой пост в друга тема относно високите рейтинги. Всеки сам избира какво да гледа, всички ние имаме различни вкусове. Аз също не харесвам други сериали, които са с много висок рейтинг, но този специално с ръка на сърце си казвам, че е личен фаворит. Спечели ме с ненатрапващо добре представената история, с добрата игра на актьорите, спечели ме с реалността. Това беше разказ от ежедневието ни с малка щипка сол от филмовия свят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ме грабна с естествената игра на актьорите,с химията между тях,с историята,която на прав поглед изглеждаше доста преувеличена и пореднията римейк на Пепеляшка :) Така забелязах и актрисата Han Hyo Joo -толкова е симпатична и жизнерадостна.Харесаха ми дори и отрицателните персонажи. Хареса ми даже и краят ,което не се случва често :rolleyes:

Не ми пука дали рейтингът на сериала е бил висок или нисък,важното е ,че ми хареса дастатъчно ,че да го изгледам с удоволствие до самият финал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега виждам, че имало спешъл. Ама като гледам, в линка за английските субтитри няма превод за него, пък и в името на файла присъства "episode 51"... Таааа какво представлява това? Да не е епизод от някакво предаване, в което интервюират актьорите или нещо такова, подобно на Tokyo Friends Park? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, тогава ще се гледа :) Мерси много за бързия отговор (bow) :kiss2:

 

(Така като го спомена в главата ми проблесна спомена за спешъла на Goong, където целият каст беше на гости на едно (може би същото?) шоу - всеки път като го гледам умирам от смях xD)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал някой ми го беше похвалил доста и му гледах трейлъра .. наистина е интересен.Странно че още няма бг суб за него,но видях в темата че е почнат за превеждане.Ще ги изчакам и определено ще го гледам .. особено заради глвания актьор :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте, гледайте :)

 

Сериалът е супер сладък. Може да съм малко пристрастна, но няма как иначе. Сега по отделно.

 

Историята: ами каквото и да си говорим, на мен не ми се стори чак толкова много реалистична. Някак си е странно да се довериш напълно на съвсем чужд за теб човек. чак до толкова да си разочарован от семейството си, че да се отречеш от тях, да ги поставиш на изпитание, макар и за да им дадеш урок. Но нали е за доброто на децата! Иначе те грабва наистина - просто в един момент искаш да превъртиш напред, не защото ти е скучно, а просто защото нямаш търпение да видиш какво ще стане :)

 

Персонажите и актьорите: мммм, тук не бих се съгласила, че нямаше наистина лош образ. Майката на Сонг Ми не само че беше лоша, тя бълваше лъжа след лъжа и всячески се опитваше да попречи на щастието. Лошичка си беше. Сонг Ми не като да не си ревеше през повечето време. Но актрисата, която изигра ролята ми се издигна повече в очите - хареса ми и тук, и в Агашито :) Иска ми се да я видя в някоя главна роля, има време. Чон Се - доброто момче, там е, когато ти потрябва, винаги помага - мъж-мечта. Само дето ние си знаем какво става с добрите момчета. Да спомена, че това беше най-красивият мъж в сериала (ако въобще можем да говорим за красота де) :P

Хуан - на нов ред. Е как може да има такъв ръб, хаха. Гледаш, гледаш, питаш се дали може да ти хареса по някакъв начин - но не. Не беше хубав, ама грам. Когато се усмихне, може да се гледа, но пък той толкова често се усмихваше, че няма на къде. Но истината е, че като го гледаш по едно време спира да ти пука за това, дори ти става сладък с промяната си и това, което осъзнава.

А да знаете колко съм възмутена. Как може да направят на такова нищо Хан Хьо Джо! Това момиче изглежда невероятно, те просто я бях съсипали с вида й. Разбирам, че беше без пари, ама можеше да я покажат поне с още един чифт обувки, не само с двата, с които ходеше 15 епизода. А героинята й - добър образ изигра. Нямам думи вече, спирам.

Общо взето - сладък филм B)

 

И един поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто в един момент искаш да превъртиш напред, не защото ти е скучно, а просто защото нямаш търпение да видиш какво ще стане :)

 

Много точно - и аз бях така. Историята е донякъде позната, развитието й поднася малко изненади, образите са мноого клиширани :)))), но просто ти доставя удоволствие, защото актьорите се справиха отлично с ролите си. Особено се забавлявах с дрязгите на двамата главни герои - много бяха сладки. Хан Хьо Джо беше естествена и непринудена - най-голямото очарование на сериала. Доброто момче ми бе малко изкуствено на моменти, но И Сънг Ги успя да се представи напълно подобаващо на партньорката си.

Като цяло сериалчето те кара да се зачудиш колко ти трябва, за да стигнеш до ръба и набива идеята, че единствено чрез работа можеш да осъзнаеш стойността на живота и... парите :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях го гледала на руски, сега го повтарям и то с голямо удоволствие. И за мене този сериал е в графа задължителен за гледане. Само няколко са сериалите,които съм склонна да повторя и този е един от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от любимите ми драми. Много е тъжна на моменти и доста плаках.

Хуан в началото беше толкова гаден и противен, че ми се искаше да го убия, но после много се промени ^____^ Любовта върши чудеса ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата драма, в която искрено желаех нашето момиче да прояви здрав разум и да се събере не с главния герой, ами с добрия батко.

Като цяло глътнах я за отрицателно време. Макар и предсказуемо, много забавно и затрогащо.

И въпреки, че знам отговора, за пореден път си задавах въпроса, защо всичко, което не трябва да разбират лошите, първо те научават или пък винаги точно те са първи на точното място.... :) ми хареса - ядосвах се, трогвах се, стоях до 5 сутринта за да догледам и той и оня и следващия епизод.... беше добро попадение.

Препоръчвам го от сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче, Han Hyo Joo и Lee Seung Ki като двойка много си подхождаха, много хубава игра направиха, по принцип Han Hyo Joo си я харесвам, много естествена и непринудена актриса. Благодаря за превода, страхотни сте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...