Jump to content

Технически въпроси


Ragnos

Recommended Posts

Линк към старата тема

 

За работа със специфичен софтуер, проблеми с браузъра, операционната система и т.н.

Всички въпроси с подобна насоченост - тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем... виждам част от надписите на маймуница... става на въпрос за менютата на форума...незнам дали при вас е така или проблема е само в моя телевизор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с отварянето на файлове с разширение .rmvb. Някой може ли да ми каже какво е това и с какво мога да отварям такива файлове? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези файлове трябва да има инсталиран real player доколкото знам; инсталираш го, отново си задаш стария плеър да ти бъде като дефолт и би трябвало да ги отваряш след това. Ако съм в грешка, нека да пишат хората които са по-запознати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се оплача и дано моя повик да стигне до някой, който разбира...

Нямам снимка в подписа, но не знам как си го причиних и как да го оправя. :28558:

Та ако може съдействие. Благодаря предварително :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се оплача и дано моя повик да стигне до някой, който разбира...

Нямам снимка в подписа, но не знам как си го причиних и как да го оправя. :28558:

Та ако може съдействие. Благодаря предварително :28558:

 

Аз ти виждам гиф-а, ако става дума за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с търсачката. При търсене на дадена тема ми изкарва, че няма намерени резултати, а всъщност такава тема съществува. Например сериалите "What's up fox" и "1 % of anything" . И други има, но в момента не се сещам конкретно за заглавията. Мислех, че проблемът е временен бъг, но от доста време си е все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с търсачката. При търсене на дадена тема ми изкарва, че няма намерени резултати, а всъщност такава тема съществува. Например сериалите "What's up fox" и "1 % of anything" . И други има, но в момента не се сещам конкретно за заглавията. Мислех, че проблемът е временен бъг, но от доста време си е все така.

Пробвай с Разширено търсене, има отметка да търси думите само в заглавията. Обикновено при мен се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не става :( Нищо, не е кой знае каква драма, просто отнема малко повечко време да намериш това, което търсиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой го е съобщавал това, но трябва два пъти да цъкна вход, за да ми даде страницата за влизане.

Не само бутона за "вход". За пренасочване към личните съобщения, профила и част от другите менюта също. Дори при командата "маркиране на форума като прочетен" понякога се получава грешка. Питах РуМеН дали не може да отстрани тези неща, но той каза че при него няма такъв проблем и реших, че е изолиран случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз го имам проблема с логването и с маркирането на темите като прочетени (понякога), но не мисля, че може да се отстрани или поне не от нас :) По-скоро от съпорта на ИПБ трябва да кажат какъв може да е проблема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма за набиване на тайминг, по възможност направена за индианци. Ще съм благодарен на кратък туториал, обясняващ използването й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма за набиване на тайминг, по възможност направена за индианци. Ще съм благодарен на кратък туториал, обясняващ използването й.

VisualSubSync – може би най-добрата програма за създаване на тайминг, особено подходяща за създаване на нови субтитри...

Линк за сваляне: http://subs.sab.bz/software/VisualSubSync-0.9.11.zip

Кратък туториал за нея и за други програми: http://subs.sab.bz/index.php?act=goodsubs

Но аз лично предпочитам да използвам за целта SW.

 

П.П. Кой не чете помощните теми, а? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Кой не чете помощните теми, а? :P

Хе-хе, хвана ме. :P Ама язе съм българин и ме е страх от две неща: да не настина и да не се мина. :D

Благодаря, че се отзова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...