Jump to content

Recommended Posts

Аз лично бях доволна. Допаднаха ми героите и го изгледах до края. Но разбира се това да ли на някой ще му хареса е въпрос на личностен избор. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала. По едно време към края на епизодите забелязах всъщност колко е слаба прокурорката. о.о Каква е тая мода при тях да са хипер слаби... Главният е доста сладникав и се чудя дали го харесвам или не.  :lol:  Хареса ми реакцията му като говореше с лошия в телефонната кабина. Наистина на единия епизод към края половината беше само припомняне какво е станало в миналия епизод, което малко уби напрежението от очакваната кулминация за мен. Края също ми хареса. Много се радвам, че отмина тази вълна да правят главните героини някакви супер занемарени и обличащи се като клошарки. :lol2:  Вече са добре облечени, със стил и уж що - годе добра хигиена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се чудех какво ми се гледа и от многото мислене се спрях на този сериал (отново). Въпреки участието на Lee Jong-Suk, когото физически не понасям, но за когото признавам, че си изпълнява добре ролите, съм доволна, че си припомних сериала. Това е една от малкото драми, които не са ми крайно сладникави. Има от всичко по малко - криминална драма с фантастична нотка и съспенс, които са добре балансирани във всичките 18 епизода на сериала. Определено е удоволствие да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е уникален(като изключим това,че главната героиня не е от най-красивите+това годеникът и си отидеееее)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тикълче, не знам какви са ти критериите за красота, но тази мадама, без да е сред яко пластично-силиконовите кифли, си е много готина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ми влезе сериалчето! :) Направо си ме грабна. Историята беше интересна и динамична, без предозиране на обичайните разтягания на сополи и измислени срамни тайнички :) Не прекалиха нито с фентъзи-елемента, нито с кримито. Дори и с амнезията не се оляха, което си е за златен медал :)  Един от малкото корейски сериали, в които корейските ченгета не изглеждат бавноразвиващи се или пълни безделници :28558: На романса му липсваше една креватна сцена, че малко изглеждаха като братче и сестриче двамцата (единствената сосна целувка цъфна в края на кервана), но имаше готина химия между главните. Актьорите ми харесаха как играят, даже и офисния глупак :)

 

Заключение - препоръчвам го, допадна ми много ;)

 

Иначе това чаровно момче все така не разбирам защо си е правило ринопластика. Гледах го и в "Пинокио" и все носът му ми бърка в очите като свален и лепнат от някоя зле "вирната" лелка от 90-те. Може би е преценил, че едър нос с тия джуки е кофти баланс, знам ли. Добре че има талант, само това спасява положението ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал!! Много ми хареса. Как съм го изпуснала толкова време, не знам. Много завладяваща и динамична драма, но без влачене и преигравания. Всичко беше добре балансирано, криминалната история, любовта, жестоките, както и красивите моменти в живота. Сцените в съда бяха много интересни, всички случаи ме накараха много да се замисля...какво е истината и как толкова често не е това, което изглежда на пръв поглед, а трябва много усилия и сърце да вложи човек в работата, за да я открие.

Музиката също беше много хубава, но ненатрапваща се.  Любим образ ми остана адвокат Ча, макар че в началото ми беше адски противен, когато се навърташе около главната. Но трябва да призная, че имаха страхотна химия с нея, даже май повече, отколкото с главния герой...Просто не можах да се отърся от чувството, че са като майка и дете с главния, или като по-голяма сестра по-скоро. Понякога е хубаво да не знаеш нищо за актьорите; ако не знаех нищо за Lee Bo Young и възрастта й, сигурно нямаше да се замисля въобще.

Както и да е, като цяло сериалът беше наистина страхотен и си заслужава! Напомни ми много на Pinocchio като стил, който го харесва, ще хареса и този със сигурност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...