Jump to content

Recommended Posts

Последните два епизода ми дойдоха скучни, добре че накрая на 10-ти живнаха нещата.

Искам повече архитектура и по-малко драма, но няма да получа за съжаление :)

 

Ке Ин никак не ми прилича на Джанди, образът и е по-скоро като на Ми Нам от красавците. Явно това е някакъв тпичен образ за жанра, който не успявам да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навика да гледам преди да излязат субтитрите е много лош... края на 10 епизод е просто... нямам думи.

Иначе изгледах 7 епизод:

 

Направо съм потресена. Горкия Джин Хо трябваше много гадно да излъже, за да може да участва в проекта. А пък Чанг Рьол много жестоко започва да ме дразни, не че не ме дразнеше още от начало, ама все пак... Ох, много сложно стана, дано по-скоро да разкрие, че не е гей. Просто не си го представям да излиза с онзи с влажния поглед (директора на галерията).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах каквото беше преведено на български. Сега съм изправена пред дилемата да си чакам кротко или да диря каквото има из нета нататък.

 

Дотук сериалът много ми харесва. Мин Хо прави прекрасна роля. Заради БОФ не, но заради това скоро може и да му стана фенка. Страхотен е. Въобще като цяло всички актьори и герои ми харесват (дори и тези, на които ми се ще да откъсна главите :) ). Само се моля нататък сценаристите да не окепазят нещата, че този път не бих преживяла разочарованието от още един провален сериал. Съгласна съм да ги избият всичките, само да не сбозят работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 епизод беше хубав, но края ме съсипа... Горкият Джин Хо

беше принуден да излъже, че е гей.

:cry: Надявам се нататък всичко да се оправи по - бързо и да се разбере истината.

Иначе драмата е супер зарибяваща, а Мин Хо наистина е невероятен справя се с ролята си тук по - добре и от БОФ... lol.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен епизод, смяла съм се със сълзи. става все по интересно и едвам чакам превода :|

 

Имаше доста забавни моменти в тази серия, но много ми хареса и този с изказването на Ке Ин.

"Око за Око, Нос за Нос" или "Аз съм шекши"

 

Вече нямам търпение за другите епизоди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да те разочаровам. :)

Тя се появява само за 5 минути в 8-ми епизод. Май с това приключва участието й.

Да, няма да се появява повече. Поне засега де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е страхотно, заслужава си чакането за субтитрите ;) Min Ho беше забелязан с БОФ, но определено тук ми стана тотален любимец !

А уууул sabrina1...

с това трето gif-че направо ми стопли сърцето ....

 

 

f1dc4657f18d1c86.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А уууул sabrina1...

с това трето gif-че направо ми стопли сърцето ....

Нали? :P

 

Гледала съм около 40 часа с изявите на Мин Хо, 3-4 пъти се пробва и в целувките....

Но това ме... :affraid: Как му го позволиха... и откъде се взе тая страст... не знам.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Гледала съм около 40 часа с изявите на Мин Хо, 3-4 пъти се пробва и в целувките....

Но това ме... :affraid: Как му го позволиха... и откъде се взе тая страст... не знам. :scratch:

;)

 

Хех. :)

 

Цяло чудо си е наистина. Аз за Мин Хо винаги съм имала подозрения, че е скрита лимонка, но все пак успя да ме изненада. Много се радвам, че са им позволили да направят нещо подобно. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, този 10 епизод :P

 

Ами те май повечето са скрити лимонки(корейците имам предвид ;) ). Но Мин Хо с този поглед и изразителни очи не съм си и мислела, че е дърво. За целувката - тя си беше обичайната за корейска актриса дъска, но тук да кажем, че трябваше да играе изненадана от целувката ;) . За това пък той имаше страст и за двамата :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно целувката в 10 епизод, и аз не издържах на изкушението и го изгледах. Не съм очаквала от Мин Хо такава целувка с такава страст, както си говорихме и с една приятелка ролята му в Personal Taste е далеч по - добра и запомняща се от тази в БОФ. Надявам се така да остане до краят на драмата... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стисках 12 епизода да не оспамя темата, ама вече не издържам...

Приятно съм изненадана от Мин Хо... очарователен в ролята си на гей-дърво... и много страстен в следващия момент... много по-добре се справя с играта от колкото в БОФ...

/ако тази старст я имаше в БОФ щях да го гледам не 3, а 5 пъти :) /...

последните два епизода историята се мяташе от драма до комедия и пак драма... но края на последния епизод(12) ме изненада... красотата на тази къща и тайната й са нещо ново и не съм го виждала до сега в друг сериал... дано само мацката успее да се справи с травмата... сега и баща и очаквам да се намеси и работа ще стане страшна...

според мен готвят поне още 2 епизода отгоре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ире, и аз съм на същото мнение... ;)

Мин Хо определено тук се справя далеч по - добре от БОФ. Много ми харесва как се развива историята до сега, но не мога да чакам вече никакъв превод гледам епизодите предварително и после ги повтарям със субтитрите : ))

 

За тези, които искат да видят какво ще стане в 13 епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кiara_Yuichi, това клипче ме разби... как можа... сега как ще устискам до четвъртък... пак ще си го гледам на корейски :D

Ама таз гадната кучка някой да и бие два шамара и да я прати на село... само не мога да разбера /може и да съм го проспала/, защо толкова мрази Кей Ин и иска да и отмъкне всичко при условие, че тя и е помогнала толкова много...

Уф, как я цунка по вратлето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ин Хи ме дразни и мен, още от самото начало ми беше антипатична... Личи си, че мацката завижда на Ке Ин и иска да и отнеме всички мъже които я харесват... >.<

Колкото до трейлъра на 13 епизод останах без коментар като го видях, нямам търпение да излезне епизода за да го изгледам дори и на корейски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм най-после изгледах 10епизод :lol: и края беше уникален от кога чаках да се нагрябат тия двамата :lol: :lol: мн хубаво се получи дано и в следващия епизод има подобни прекрасни изненади (h)(h)(h) :lol: :lol: нямам търпение за субките на следващите епизоди :P иначе анг. субтитри от къде мога да намеря в случай че не издържа до бг превода ?! :unsure:

 

---------------------------------------------------------------------

Английски субтитри, линк в първия пост!

Редактирано от katomova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...