Jump to content

Recommended Posts

Не знам какво да пиша за този сериал... Започна тъпо, но си умрях от смях. После взе да става сериозно и накрая пък съвсем...

Като цяло оценката ми е много добра и сериалчето си заслужава да се види... Макар, че ако не беше Ерик, едва ли щях да почна да го гледам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкусове всякакви:))))))). Аз изгледах сериала въпреки Ерик. Много ми е антипатичен Ерик, но сериала пък беше много забавен и актрисата беше голяма сладурана. Не усетих как мина времето с него. Е имаше и драматични моменти, но като цяло го слагам при комедиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа, точно нацелих сериала. Така ми се гледаше нещо сладко, с подобаваща доза смях, щипка драма и доза шпионски игри. Искам първо да кажа, че за първи път гледам Ерик, изобщо. До сега ми бе известен само като име, а след като видях и играта му, осъзнах, че е грешка от моя страна, че не съм му обърнала внимание по-рано. Страхотна игра показва, изключително убедителен в емоциите, които показва. Страхотен език на тялото, всяка мимика, всеки жест, който прави действа в пълна подкрепа на думите, които изрича. Много ме впечатли. Плюс това не изглежда като типичен кореец, сякаш има нещо филипинско, или... абе не знам и аз какво, ама има някакви "чужди" гени ми се струва :). По-муграв, с тия сочни устни, ужасно секси. Простете отклонението ми :) Така, сега да кажа колко ми харесва сериала - ами, много ми харесва. :D В началото особено ми беше доста забавен, да не говорим, че като се появиха "другарите родители" автоматично ми станаха любимци. Няма такива образи, големи сладури. Асистента, бивш детектив пък е глуповат, което е плюс за забавната страна на сериала. Малко нелепи бяха опитите на Мьонг Уол да се прави на изкусителка, даже не бяха точно смешни, голяма глупост. Това смятам за слабата страна на сериала, но не е болка за умиране. Всичко друго си е на ниво, музиката също е страхотна :) Хан Йе Съл бях забравила колко е чаровна :) Още не съм догледала сериала до край, но що ли ми се струва, че Другаря Майор ще остане на "празно"... <_< Романа меджу главните герои е абсолютно задоволителен обаче. Има си от всичко, доволна съм много. Много интересно ми се стори това, колко упорит излезе Канг У,

 

хем знае, че Мьонг Уол го лъже, хем продължава да й дава шанс да му обясни сама. Е, тя ако искаше да се разкрива, имаше предостатъчно възможности. Много упорит човек, хубава черта на героя, до сега съм се нагледала на "принцове", дето при леко "сътресение" бягат и се правят на много обидени и недостъпни. Браво, хареса ми втрешната му борба, за това дали да се оттегли и той обиден, или да продължава да вярва в нея, надявайки се на логично обяснение.

 

 

Това за сега, после като догледам до края, ще едитна крайно мнение :) За сега само мога да кажа, че това което до сега видях, ми се понрави. Силно се надявам накрая да не стане боза. :)

 

==============Edit=================

Е всичкото хубаво, ама как можаха така да омажат последния епизод. Пълен с абсурди, пълен. Никак не ми хареса, язък, че имаше мегдан да се развиват нещата. Всичко прецаках, тва с известно време по-късно вече го преглъщам без да влагам много, ама.... тия "чудеса' некак ....... Пълна глупост. Да не говорим, колко прецакан се оказа Другаря Майор.... тц тц Много тъпо. Как да е, като изключим последния епизод, останалото ставаше :) Другаря майор и Ерик определено спечелиха още един фен в мое лице.

P.S, Най-големия чар на Другаря беше..... ушенцата... :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм го изтървала този сериал до сега не знам :huh: ....,на 6 серия съм и ми става все по интересен и забавен.Накрая пак ще си дам оценката,да не се прецакат нещата... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен доста посредствен сериал. Започна много силно, с голяма доза забавни моменти, но от 10-11 серия нататък стана пълна боза. Сюжет почти липсваше, толкова нелогични неща имаше в целия сериал. Ерик наистина износи целия филм на гърба си, ако не беше той едва ли щях да го изгледам докрай. Другаря майор също ми хареса много. Виж за главната не мога да кажа същото, много антипатична ми беше през цялото време, страшно дървена игра направи и изобщо не можа да ми въздейства, ама хич. Тук я гледам за пръв път, но определено ще се замисля дали бих гледала още нещо с нея. Мацката, която беше в ролята на корейската Парис Хилтън ми беше много по-симпатична от нея. Оценка 5/10 му давам и определено не бих го препоръчала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен си ми хареса ,както писах по горе...но можеше да махнат последните 3 серии и да ги направят в една.Много се чудеха сценаристите,от кой пръст да си извадят сценария...,иначе на мен ми хареса като цяло,нещо по различно.Гледайте го и сами си преценете ... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерик тук е невероятен! По принцип не го харесва много-много, но вече съм му фенка. :lol:

Почти засенчи всички останали актьори, а те се представиха чудесно.

 

Да се нищи сюжетът обаче, не си струва - толкова е посредствен.

И все пак го изгледах на един дъх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериалчето, въпреки че края пак го претупаха на бързо, но май това им е запазена марка за корейските сериали.Доста бързо свършват накрая в последните 10-15 минути се развива всичко.Иначе имаше доста забавни моменти и сериозни.Много ми хареса партньора на Мьон Ул. Все един сериозен го раздаваше, но като се усмихна.............чаровник голям!!!!

Забавата почва с този прослувут автограф и опитите й да го получи- невероятни сцени и смях.Момента, в който призна на Канг У какво чувства по време на снимките беше много добре направен, а най ме трогна когато си пусна в последния епизод записа на телефона с нейния глас да му казва, че го обича!

 

 

Двамата главни актьори са много хубава двойка и има химия между тях. B)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ме докарваше до истеричен смях в първите серии. После го поразвалиха, а към края го изгледах заради развитието на любовната история.

И Джин Ук (Другаря майор) е брат на И Донг Ук (Scent of a woman) ... въобще не им личи... може би само в маниера на игра - малко като пънчета, но с външност донякъде компенсират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, на 17-та серия съм и вече с нетърпение чакам да свърши! Пусто на инат го гледам, защото толкова време отделих за него и ще съм се минала, ако не го догледам!

 

Само играта на актьорите и възможността да си плакнеш очите с физиономийката на Ерик си заслужават от всичко. Не мога да ги разбера корейците, които си имат сериозен проблем на полуострова как не успяха да измислят нещо по-смислено! То не бяха пародии, не беше чудо.

 

Освен това искам да кажа, че видях превюто на 17-та серия и съм направо възмутена!

 

 

Не мога да разбера тая жена тъпа ли е или какво. Как може да си помисли, че майора е стрелял по любимото й мъжле!? Той човека всичкото си даде за нея накрая, а тя ще ходи и ще го заплашва с оръжие?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех да ... трябваше да се появи и колегата шпионин и да отнесе момата на бял кон .... абе драмичката си ми хареса , нищо ,че не ми е в топ листата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно на моменти сериалче, но с много недомислици и абсурди. Колкото и да се опитвам и двете главни не мога, да ги приема на сериозно, те са си ходещи антиреклами за пластики, мисля че и Майкъл Джексън (Лека му пръст !) не се е обезобразявал дотолкова. Ноооо моята опора е Ерик Мун :) и заради него си изгледах серииките.

Като цяло не е нещо изключително, става за запълване на време между сериозните продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за мен това беше един от най-запомнящите се сериали , хубав каст, идея,игра ... абе всичко ... особено часта с когато

"уж " си признаваше тя (докато снимаха края на филма) ,че е агент на северна корея и като се "застреля" , за да защити него ....

още ми е в мислите .. беше много силна за мен :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другаря майор мнооого хубав, че и въдица не му трябва, а лови риба с голи ръце...

Много ми хареса сериалчето, макар че ми опънаха нервите накрая, тези корейци защо не оставят хората да си бъдат щастливи, а драма след драма измислят, очаквах, че Канг У ще си изгуби паметта, но поне това не използваха. Мисля, че ако беше свършил,

когато майорчето я пусна да отиде при него

щеше да ми остави по- добро усещане. 

Препоръчвам го за гледане :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се изключат някои кофти аналогии с нашето минало, спомням си филма като вълнуващо преживяване. Сега, като помисля, имаше абурди и недомислици в иторията и затова на моменти ми звучеше като приказка. Това, което ме спечели, бяха актьорите. И тримата са страхотни, великолепни, карат сърцето ти да примира или да ликува, заради тях си струва гледането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, мъка си беше, но го избутах докрай! Първата половина иди-дойди, втората - зор голям. Дали защото търпението ми се изчерпа или глупостите се увеличиха - не знам. Не че очаквах шпионски изпълнения а ла Никита, ама тези тука бяха най-жалките и некадърни мяркали се през екрана нявга. Отстрани ми изглежда голям рахат да си корейски сценарист на сапунка, грам сиво вещество не се изисква явно.

От главното каре само халю шупър стар-а ми направи добро впечатление. Не споменавам майорчето, понеже от най-ранна детска възраст имам слабост към хора с подвижни ушета и не мога да го съдя обективно.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав и лек сериал , на който доста се смях.  Ситуациите бяха такива , че няма как да не се смееш, а и бяха постоянно. 

Off Topic

И какво беше това постоянно "Другарю" в сериала?  Направо ме убиха, толкова беше непрофесионално и граничещо с желание за самоубийство. Разбира се, че агентите не се наричат един друг както биха се наричали в Северна Корея. "Родителите и"  бяха голям майтап, колко пъти си събираха багажа и накрая все се прибираха в апартамента си. Голяма пародия бяха двамата.  Много ми беше смешна реакцията на внучката всеки път като научеше някоя добра новина за Myung Wol.  И за какво ти е да имаш пистолет след като никога не го използваш?  Тука да се поучат малко от американците.  Ама ако използваха пистолета щеше да им бъде трудно да намират горили които да ги гонят после.  Че Беретата с 15 патрона щеше доста да намали горилите.  И как в сериалите само един има пари за горили, а богатия Канг Ву  не може да си наеме за да го пазят.  Мацката спокойно се справя с 6-7 бандита, а на кея един успя да я хване като и запуши устата?  А то да се справиш с нападател в гръб не е проблем за такъв агент.  Майтапи от всякъде. И "родителите " и от къде взеха пари да открият два ресторанта?  Държавата ли им ги даде?  И наистина края беше доста неясен. Явно те бяха скочили от колата преди да се запали, или по време на запалването щото майора беше пообгорял.  И след това къде се бяха губили 1 година? Бяха ли ходили до С.Корея?  Или не? Северняците явно им бяха опростили вината заради  четирите карти.  Иначе няма логика тя да се жени открито за Канг Ву. Ама защо майора се криеше тогава от внучката или беше толкова обгорял, че щеше да я гледа само от далече? 

Като цяло става за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...