Jump to content

Recommended Posts

Едва ли хвалбите на продуцентите са някакво мерило за качеството на сериала. Освен това аз не съм кореец или китаец и толкова лесно не се лъжа. Мнения различни, ето едно от ХанСинема . Сравнението с "24 часа" е обида за американския сериал. Не виждам за какво са похарчени тези 10 милиона и какво е отнело година и половина. Първата серия на "24 часа" е струвала само 4 милиона долара, но разликите в качеството са очевадни и не в полза на корейците.

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самият факт за рекорд в продажбите е неоспорим (каквото и да си говорим винаги става въпрос за пари), хвалбите на продуцентите изобщо тук не ги гледаме. Едва пред 5 серия сме, така че ще поживеем и ще видим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С оглед на това, че е с такъв бюджет, разбираемо е, че е продаден толкова бързо предварително и на по-висока цена. Въпреки че купувачите няма начин да не са видели поне пилотен епизод.

А и в Китай и нисък рейтинг да има, пак са достатъчно милиони :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tоя път и аз се издразних как ни взимат за балъци. Нещо много нескопосани корейската полиция и спец сили. Явно възприемат публиката си така:

 

 

original.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че не може да стане по-лошо и 6 серия ме опроверга. Тези стигнаха дъното и продължават да копаят надолу. Моите съболезнования.към Република Корея-тя има най-некадърните сили на реда в света. Горкият президент на Корея-излиза, че го охраняват идиоти. Всъщност допуснах грешката да не проверя сценариста и режисьора на сериала-нещо, което би ми спестило време, нерви и усилия. Та сценарист е Kim Eun-hee-I (жена), автор и на недоразумението "Ghost", където показа, че нищо не разбира от тази тематика, Режисьорът досега е снимал само една посредствена сапунка, така че не трябва да се изненадваме на провала му тук. Все още не мога да рзбера за какво са похарчили бюджета и какво са подготвяли година и половина. Очевидно сценарият е писан за два-три дни, без никой да си направи труда да попита професионалистите от специалните служби за какво става въпрос. Сигурно са се страхували, че ще ги изритат като мръсни котета, което си и заслужават. Пак повтарям-освен тъпата морална цензура, корейските телевизии трябва да въведат и качествен контрол от хора със здрав разум. Това би ни спестилo  идиотизми като този сериал и "God's gift". И двата ги задрасках от списъка за гледане.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,  нямаше нужда да ни показват,че са гледали   IRIS-2009, с тия бомби в автобусите. :896767:  А случайностите вече не са случайности, а нагласености, защото станаха множко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално пращам този сериал в Recycle Bin!

Не знам колко скъпа продукция е, но със сигурност са пари хвърлени на вятъра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално пращам този сериал в Recycle Bin!

Не знам колко скъпа продукция е, но със сигурност са пари, хвърлени на вятъра!

И аз така, издържах седма серия до средата и не можах секунда повече.

А имаше потенциал в началото, ама нещо ми секна интереса от толкова интриги,политици и военни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро почнах да гледам сериала и от всичко най-много се дразня как успяха да изкарат всеки втори предател и продажник, направо ме убиха с тоз шеф, дет има хора ама буквално навсякъде, че и власт по-голяма от президента, който просто не можел да го спре, заради Конституцията :D Да не говорим колко още недоизпипани неща има. И въпреки всичко не знам защо на мен ми харесва и продължавам да го следя :) Ще видим до 12 серия съм, надявам се на нещо добро до края :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyung Kyu oписва Park Yoochun като хубав и почтен!

park-yoochun-kim-hyung-kyu.jpg

Актьорът Ким Хюнг Кю, който се снима в новата уикенд драма на  SBS, "A Glorious Day", сподели опита си от работата с Park Yoochun в  " Три дни".

Ким Хюнг Кю, който играе Йохан в "Три дни", говори за заснемането на екшън сцените с Park Yoochun .
Той казва: "Аз се снимах в  екшън сцени с Park Yoochun Сънбе два пъти. Бях изненадан от това колко добре той използва тялото си. Всички други
колеги са на същото мнение, той е страхотна личност!  Той ми обясяваше добре за екшън сцените и аз бях много благодарен. Това ме накара да
 почувствам лека завист, но също така ме накара да го уважавам повече. "
"Всъщност, аз не съм много добър в екшън сцените, но докато бях на работа с Park Yoochun Сънбе, той ме накара да надскоча собствените си граници.
Аз не пострадах, но завърших с някои контузии, но бях щастлив. Ако  трябваше да го направя отново, щях да го направя 100 пъти, дори 10 000 пъти. "
Ким Хюнг Kю ще играе ролята на Seo In Woo в "A Glorious Day", който започна излъчване на 26 април. Seo In Woo е вторият син на собственик на мелница 
и е стоматолог работещ в Университетската болница в Корея. Актьорът отбелязва за новата си роля, "Ин У  е много енергичен, сладък и приятен.
Неговата личност е близка до моята в реалния живот, така че аз  се забавлявам в тази роля. "
източник: Soompi

Едно забавно видео по време на снимките:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...