Jump to content

Recommended Posts

Интересно, как съм пропуснала да препоръчам този страхотен сериал, след като го изгледах целия ?!?

Нямам абсолютно никакви забележки откъм празноти в сценарий, фалшива игра или неприятни актьори, напротив - много интересни и неочаквани развои, красиви и талантливи артисти..

Гледайте непременно!!!Особено ако сте фенове на екшън истории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При такъв актьорски състав, може ли така да окепазят сценария?! Тръгнаха добре, но с всяка изминала серия, се чудех колко по-голяма малоумщина ще ни сервират. Догледах го с превъртане заради Джун и Прокурорката! Много добра игра и на детектив Им, и на учителя Ким. Изключително неадекватна полиция, то бива идиотизми, но чак пък толкова. Колкото и красива да е майката на Со Джин, в тази роля ми беше не на място. В началото не можах да разбера какво точно ме дразни в нея, но колкото повече гледах, осъзнах, че тя не ми харесва как се справя, имаше нещо във физиономиите й и гласа й, което беше адски дразнещо и неадекватно в повечето ситуации. За съжаление, сцените й преобладаваха в сериала, а щеше да е много по-добре нейното екранно време да бъде дадено на Прокурорката. В малкото сцени, които тя сподели с Джун, нещата се получиха много по-добре отколкото с майката. И Джун, и детектив Им имаха много мили сцени с хлапето. Малката Со Джин – голяма сладурана, но на моменти и тя сякаш преиграваше. В заключение, този сериал не може да стъпи на малкия пръст на "Time Between Dog and Wolf".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ми хареса много.Гледа се на един дъх и не ми доскуча в нито един момент. Прекрасна игра на И Джун Ги и като цяло приятен актьорски състав. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително интересен екшън сериал. Дори да е клиширан и леко предсказуем, действието се развиваше доста динамично и адекватно , и във всеки епизод се случваше нещо. Нямаше дупки в сценария. Е, Имаше някои леко нелепи ситуации, които е трудно човек да си представи, че биха могли да са реалност, но все пак това си е екшън и според мен доста добре направен. Хареса ми историята, характерите на героите как бяха изиграни и представени, хареса ми напрежението, което се усещаше до последния епизод. :) Актьорите си бяха точно подбрани за ролите. Вече и аз съм фенка на И Джун Ки, след като това е вторият ми сериал с него. Определено е талантлив актьор и ще изгледам всичко с негово участие :ilovethis: Хареса ми и играта на прокурорката, както и на Сенаторката, о и на малката сладурана естествено :D  

Сериалът е наистина добър и задържа вниманието на зрителя до края ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...