Jump to content

Recommended Posts

Отдавна не се бях хилила така, от сърце и душа. И страхотната идея началото и края на филма, да е нещо различно, препратка към миналото - наистина много, много идейно. Не съм достигнала края, обаче, от началото на гледането до сега само положителни емоции. Много пременени тез корейци, много джиджани, така да се каже, чак лиги ми потекоха. И взех твърдо решение, ще купя кокошка, заклана, обаче, щото не мога да коля кокошки. Ще сваря въпросната кокошка и ще я пльосна в тенджера, не в супник ще я сложа или в тава, абе, в нещо там и ще им кажа - "Ха сега, яжте супа от кокошка!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедията в този сериал кърти направо.  :28558: Особено в началото - ех, няма такъв смях.

Малко по едно време ми се видя еднообразно само да се разправят с игрището, но като

цяло това ми е забележката към сериала. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години изгледах всичко в което участва  Ji Hyun Woo

и е преведено с него. Много добър актьор. От години не съм гледала нищо с него, къде се загуби.... и в сюжетите, в които участваше все бяха интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Стихия написа:

Преди години изгледах всичко в което участва  Ji Hyun Woo

и е преведено с него. Много добър актьор. От години не съм гледала нищо с него, къде се загуби.... и в сюжетите, в които участваше все бяха интересни.

 

Преди седмица е започнал нов сериал с негово участие – 50 епизода обаче :D Партнира му Im Soo Hyang. Сериалът се казва Beauty and Mr. Romantic. Иначе последните му проекти са от 2021 година – наистина доста голяма пауза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bealonenomore написа:

 

Преди седмица е започнал нов сериал с негово участие – 50 епизода обаче :D Партнира му Im Soo Hyang. Сериалът се казва Beauty and Mr. Romantic. Иначе последните му проекти са от 2021 година – наистина доста голяма пауза.

За съжаление сериалът е долнопробна сапунка. Защо той и Им Со Хьянг са се набутали там -за мен си остава загадка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, bealonenomore написа:

 

Преди седмица е започнал нов сериал с негово участие – 50 епизода обаче :D Партнира му Im Soo Hyang. Сериалът се казва Beauty and Mr. Romantic. Иначе последните му проекти са от 2021 година – наистина доста голяма пауза.

Ще очаквам проекта му с голямо нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...