Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

НЕПОБЕДИМАТА И ПЬОНГ КАНГ 


Жанр: романтичен
Епизоди: 16
Телевизия: KBS2
Година: 2009
Държава: Южна Корея

В главните роли:
Nam Sang Mi - Lee Pyung Kang
Ji Hyun Woo - Woo Ohn Dal
Seo Do Young - Edward
Cha Ye Ryun - Kwan Ja Rak
Park Ki Woong - Jo Sun In
Choi Myung Gil - Je Hwang Hu
Kim Heung Soo - Je Young Ryu

Сюжет:
И Пьонг Канг е твърдоглава служителка в курортно градче, която се натъква случайно на У Он Дал, разглезен син на известен богаташ. Докато любовта между тях се заражда, въпреки непрекъснатите им спорове и разногласия, наоколо започват да се случват необясними неща, които подлагат чувствата им на изпитание. Дали е съдба, или просто съвпадение това, че носят имената на разглезената принцеса И Пьонг Канг и глупака Он Дал, които някога са се заклели да се обичат вечно?

 

:essub:


С български субтитри :click: :click: 

Онлайн с български субтитри :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз ще съм първата, която ще похвали сериала.

На четвърти еизод съм и съм много доволна. Това е една свежа комедия с много забавни главни герои.

До тук сюжета е интригуващ и се очертава в следващите серии да се заплита все повече и повече.

А Ji Hyun Woo е невероятен актьор. В тази роля е като едно пораснало дете, но същевременно

е и грижовен, така че определено ще стане любимец на всеки, който гледа сериала. Само се надявам по-натам

да няма някаква сърцераздирателна история и комедията да си се запази до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-симпатичните сериали,които някога съм гледала, романтична забавна история и бол от колоритни герои. Музиката също е много приятна. biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Готин" е сериалът, но доста еднообразен и омръзва по някое време. Аз май го зарязах около 11 епизод, когато вече се изясниха главните герои, смешните ситуации намаляха и започна еднообразието, интригата умря почти напълно, с изключение на това кой ще вземе комплекса, но това не беше достатъчно да ме задържи да го догледам. Главният актъор добре играе, малко на олигофрен прилича с някои физиономии, но все такива герои му дават... лично на мен повече ми хареса в "Over the Rainbow" и "The Bird of the Rich". Главната актриса и тя готина, щеше да е още по-готина ако не говореше на селския диалект, но... свиква се, и тя повече ми хареса във "Time Between Dog and Wolf". Другите актъори и актриси няма какво да ги коментирам, на ръба съм да кажа, че не ми харесва изобщо как играят и са ми леко противни даже, особено Seo Do Yeong от "Spring Waltz" и тази другата актриса, която играеше уж приятелка на главният герой в началото... Общо взето не му давам много висока оценка, поради причините, които изброих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от малкото сериали, които са ми направили добро впечатление, поне на мен ми се стори по-различен, много ми хареса идеята

със сцените от предишния им живот, където главната го раздаваше принцеса

! Главният актьор малко ме подразни в началото, но после му свикнах и даже ми стана любимец :lol: Изобилие от забавни случки, които на момент ме оставяха без дъх. Това сериалче според мен си заслужава да бъде преведено ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано този сериал ме изненада приятно. Очаквах някаква захаросана и простовата комедийка поне така изглеждаше от ревюто и първите епизоди, но постепенно сюжета взе да ми грабва вниманието. Отрицателните герои или иначе казано злодеите бяха на добро ниво - намразих ги веднага и ми беше интересно да видя как ще си получат заслуженото! :D Това с голф турнира също беше приятна изненада понеже този спорт ми допада. Елементът на драма не беше много силен ама пак си имаше вълнуващи моменти. Може би единственото дето не ми хареса беше, че главният герой го изкараха невероятен смотльо направо са се престарали сценаристите, но все пак не беше толкова нетърпимо. Нам Санг Ми не е първа красавица ама пак е симпатична и имаше добро излъчване.Доста интересни образи имаше в сериалчето и от добрите и от лошите може би ако бяха поошлайфали някои от тях щеше да е още по-добър резултата именно заради такива неща понякога ми се иска да съм сценарист. :rolleyes: Междодругото и тук както в доста други драми ми направи впечатлението, че корейците не говорят добре английски направо измъчени бяха репликите на този език. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2 серия съм и съм очарована ...харесват ми физиономиите на главните :) Очертава се много добре комедия.

Благодаря на хората заели се да го преведат , оценяваме труда който сте положели ,продължавайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста стандартен като сценарий сериал. Най-хубавите моменти от него са петте последни минути от всяка серия. А -и малката сладурана с кучето :wub::yes::rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно и забавно. Малко се поизнервих докато чаках главния да порасне от инфантил до нещо по-приемливо, но дори като инфантил внасяше определена свежест. Мъничето, сестричката, беше много сладка. А в последните серии двамата главни бяха толкова сладки заедно, че направо ми повдигнаха настроението. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав филм,който не го е гледал да го направи:)

Актьорите бяха невероятни.Имаше много смешни моменти ,имащи и такива ,които много ме ядосваха ,имаше и сълзи и от щастие и от мъка :)

Препоръчвам го !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, защо свърши!!! Толкова ми хареса! Въпреки,че главните бяха обикновени хора, а може би точно затова! Героите им бяха по своему чисти, честни и непревзети хора, добронамерени и добросърдечни. В началото Он Дал демонстрираше типичните богаташки надувки, но на него му отиваше, пък и бяха много смешни докато се джавкаха с момичето. Започнаха ударно с цветистите “глист с мутра на кон” и “зелев кочан” и много още словесни попадения /браво за това на преводачите!/, много ме разсмиваха. :lol2: Nam Sang Mi съм я гледала само във “Времето на кучето и вълка”, и честно казано там ми беше доста безлична, но тук съм възхитена от нея. Съвсем друга и много ярка индивидуалност показа, а и визията й беше съвсем различна, перфектно се справи! Ji Hyun Woo съм го гледала в няколко сериала и горе-долу си е все един същ, но той си е сладур, пък и такива типажи му подхождат много – с физика /и то каква!/ на впрегатен кон и с почти детска физиономия излъчва селяния, дървения, но и много първичен чар и магнетизъм. Двамата си паснаха като тик-так копче, много естествени бяха и много мили в общите им сцени, без никакви превземулки, съвсем истински и много се забавлявах с тях. Филмът си беше забележително “висок” с тези трима красавци с ръст между 1`87 и 1`90, пък и манекенката не им отстъпваше. Само дето леко мършавеят така, ама вече сме им свикнали на корейците. Появата на Park Ki Woong във филма ми беше някак незавършена, имаше и други недомислици, особено в образите на родителите, но това не ми развали доброто впечатление. ОСТ-а е с много добри попадения, но не можах да го сваля от дадения линк. Сега намерих в D-Addicts един линк, дето вървя с костенурча скорост и спря, та ако някой има работещ, да сподели… Филмът ми хареса много и със сигурност ще го гледам отново. Благодаря на екипа по превода за наистина перфектната и качествена работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Непобедимата И Пьонг Канг" е в моят топ 10 на любимите ми драми. Заради страхотния хумор и добра игра на главните актьори. Оценка 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепен сериал :lol:. От много време си търсех нещо разпускащо и не чак толкова сладникаво. Попаднах на нужното. Трябва да се съглася с dido100, че най-якото в сериала беше момето с кучето и началото :D. Но има и определени епизоди, които няма да забравя скоро, като

В 11 разговора по публичната линия. Направо съм се търкаляла от смях, няма такова чудо. Докато се усетят какво става, направиха една целувка, нещо наистина уникално. След това в хотела, когато тя си помисли, че той иска да прави секс с нея. Ами спането при кокошките....

 

Ако искате нещо, което да ви позабавлява, това е сериалът ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лек и ободряващ сериал за мен.Харесвам двамата главни и си изиграха ролите подобаващо.

Много сладка беше малката сестричка.Нямаше превзетости и да ни набутват в очите богатство и материалности.

Много ми беше забавен таткото-президент ,след като си живееше в селската къща.

Благодарности на преводачите.Както беше споменато по горе много смешни и цветущи изрази.Направихте удоволствието още по голямо. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип си падам по комедиите и смятах, че този сериал ще е точно за мен. Имаше и добри моменти, но като цяло го изгледах насила, само от инат. Грам не ми хареса. За актьорската игра нищо не мога да кажа, но просто самата история не успя да ме грабне. Може би само тази от миналото, която даваха в началото на всеки епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето много ми хареса. Забавно, леко, със сладурски каст, какво повече да иска човек. Не ми започна много убедително, но след 4 серия ме грабна и ме залепи за екрана. Историята малко ми напомни на "Наследството". Радвам се, че му отделих време на това сериалче, останах доволна. Благодарности на хората работили по субтитрите, благодарение на вас насладата от гледането беше пълна. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще кажа, че още на 1 серия направо се разплаках...от смях !!!

 

Като се започне от размяната с напиканите панталони и се мине през голия пич с полата и невинното дете с въпроса : " Чичо ти извратен ли си ?" хаххахахах !

 

Уникален, а за главния си го харесах още от Queen In Hyun's Man малко нестандартна визия, но е страшно чаровен !

Гледайте задължително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...