Jump to content

Shopping King Louie (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

쇼핑왕 루이 / Shopping King Louie
Китайско: 購物王路易
Жанр: Романс, комедия
Eпизоди: 16
Мрежа: MBC
Период: 21 септември 2016 - 10 ноември 2016
Дни: Сряда и Четвъртък 22:00
Режисьор: Lee Sang Yeob
Сценарист: Oh Ji Young
Субтитри: Английски
 
В ролите:
Seo In Guk като Louie / Kang Ji Sung
Nam Ji Hyun като Go Bok Shil
Yoon Sang Hyun като Cha Joong Won
Im Se Mi като Baek Ma Ri
Kim Sun Young като Heo Jung Ran
Oh Dae Hwan като Jo In Sung

 

Описание:
Романтична комедия за богат наследник, 
който харчи парите си с лека ръка
Един ден той среща невинна и енергична жена, 
която го учи, че любовта не е нещо, 
което може да се купи с пари.

 

Официален сайт

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски и български субтитри :subs: :click:

Свали с руски субтитри :click:

Руски онлайн :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, Гуги-  крал в училището, крал  на мошениците, крал на шопинга- винаги крал!! Как се вихри с памет в първи епизод, пък представям си какво ще следва,  като я загуби. Мацката, Nam Ji Hyun  , хем нищо не ми говори, хем нещо не ми идва до него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, и аз това забелязах, все крал го раздава... :28558::28558::28558:

Но май нещо много отслабнал завалията ми се види.... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След  един епизод  е малко рано за генерални изводи.Все пак се очаква комедия и ще видим, при все, че смешките на корейците не винаги са ни смешни. Мен ме тормози друго- в кой сериал  я гледахме тая история с мацката с бабата, селската мизерия, планината и женшена.Просто ни я повтарят 1 :1, което си е тъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гуги дълбоко е нагазил в своето амплоа.

Много мило серилче, топли и непринудени взаимоотношения с ГГ.

Чудесна игра, и много добре се допълват двамата.

Не ме интересува сюжета, който е съвсем  ясен, но взаимоотношенията са прекрасни.

Тази актриса, не много красива, но играта й е красива. Браво!

А наш Гуги, с тази прическа просто е неотразим.

Много точни попадения на режисьора... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли си гледам Гугу?

Толкова топлина, толкова мили и неотразими са тук ГГ, че ти се приисква да ги гушкаш.

Ужасно клиширано, но чаровните усмивки,  така ярко осветяват екрана, че заедно с естествената и непринудена игра,  всичко друго избледнява,

На Гуги, дори глезенето му отива. А тази серия, с тези къдрички, на Гуги- в стил Луи 14.... Само биберона му липсваше... картинката в детската градина да е пълна...

Приличаха на две сладки деца заиграли се в тяхната невинна игра....Очарованието засега е пълно... Но бурята се задава... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mило и сладко. Така съм се смяла в 6-та серия.

Хубаво, че нещата се случват бързо

Толкова зареждащо сериалче, гледайте, няма да съжалявате- за радостта от близостта с другия. 

Много убедително обикновена, наивна и по детска истинска и закачлива любов. :yes: :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гледам сериала и много се забавлявам с Гуги, а главната героиня много борбено момиче, мило и състрадателно.

Въпреки, че е бедна, тя се грижи за едно момче, загубило паметта си.А той и създава такива проблеми. :es: Гледам го с удоволствие

сериалчето :)  и се радвам на прекрасна актьорска игра :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 11 епизод се питам,  няма ли  да се сетят да му купят най-после една каска на  Луито, стига си е удрял главата, че много му станаха амнезиите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 11 епизод се питам,  няма ли  да се сетят да му купят най-после една каска на  Луито, стига си е удрял главата, че много му станаха амнезиите. :)

Аз пък се надявах този път изходът да е летален, за да ни отърват от тази простотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го до 11 серия и бих го определила, като сладникъв с типичните похвати, които са до болка познати. :) Допадна ми за убиване на времето но ако трябва да съм откровена не ме и грабна по скоро съм запленена от глания актьор, голям бонбон! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се надявах този път изходът да е летален, за да ни отърват от тази простотия.

 

Никакъв шанс- още доста продукти сигурно  имат да рекламират на спонсорите на сериала  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма сериал, в който толкова сполучливо да е показана такава привързаност и актьорите така добре да се допълват.

А не съм изгледала малко. Гуги е неотразим, :kissx:  като дечко. Сладост. Щом ме вълнува  с нещо този сериал, за мен не е загуба на време.

Не мога да откажа, ако в студен октомврийски ден, някой ми предложи да ми стопли сърчицето, па било макар и за малко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ново двадесет- Гуги пак се изгуби отново като бездомно пале... 

Това сън ли е... или реалност.... :dunno:

Съвсем ме сащисаха сценаристите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...