Jump to content

Recommended Posts

Аз малко насила го гледам, колкото да се каже, че съм го догледала до края. Ще ме гложди ако го drop-на. Дотук е много разочароващ сериал. Единствено Ji Sung успява да ми привлече вниманието, останалите наистина много бледнеят, особено, както повечето споделяте, Hyeri. Нулева химия между нея и персонажa на Ji Sung. Като цяло за мен сериалът е тотално лишен от сюжет и сценарият му е много слаб, дори и за безмозъчно гледане. Сериал за група музиканти, а за 16 серии са изпяли песен и половина (помня You're Beautiful, където по бегли спомени бяха доста повече, или You've Fallen for Me, или Dream High). Някак всичко е беззъбо ... и злодеят, и драматичните моменти, и романтиката, която липсва. Като цяло ще го догледам, но наистина за 16 серии не се случи нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо в малкото ми свободно време точно на това се спрях тази седмица да наваксам? Мислех си, че ще разтоваря малко. Покрай тая депресираща сесия, но взе че се оказа, че последните два епизода са много по депресиращи. Само сълзи брат. Евала Мин Хьок показа, че добре се научил да реве. В наследниците единственото, с което го помнеха всички беше, чаровната усмивка тук май ще са крокодилските сълзи. Много ме разочарова, че няма никакво развитие сериалът, върти се все около едно и също. Брат вие не сте някакви полицаи, разследвачи и т.н да раздавате правосъдие. Заглавието и описанието много подвеждат, че сериалът ще е нещо за забавление и т.н ама слабо. Какъв беше лафа? Една птичка пролет не прави. Ем и тука положението същото. В останалите момчета от групата виждам заряд ама те нямат шанс да го покажат, като имат само по 2 реплики на епизод и 5 сцени как Мин Хьок плаче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам  Ji Sung и до сега не съм гледала слаб филм,сериал с него....но тук съм тотално разочарована... Не от него естествено,дава всичко от себе си човекът,но една птичка пролет не прави.Не че останалите актьори-айдъли ме дразнят особено,но просто не вървят в комплект с Ji Sung,класи са под неговото ниво.Да не говорим,че  сюжет просто  липсва,няма интрига,няма химия....просто нищо ,за което да се хванеш.Ще добутам сериалчето до финала,два епизода още,но едва ли с нещо ще ме изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финал, като финал нищо неочаквано. Няма кво да разтягам локуми очаквах много повече ама било квот било. Сега за тези, които още не знаят дали да го гледат или не и преди да решат гледат първо мненията да не си помислят, че е лош сериалът. Не е лош, просто очакванията бяха по - високи от това което е всъщност и като цяло го почвайте ако няма какво да правите и искате да си уплътните времето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично и приятно сериалче. Не е кой знае какво, но имаше доста затрогващи моменти и сцените, където се веселяха заедно, ми донесоха доста положително настроение. Не липсваха и драми, но не са много тежки. От бандата всички бяха големи сладури. Идеално е за разтоварване вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесах сериала, не е нещо изключително, но е приятен за гледане, не ми беше скучен и си разпусках добре с него. Най-голям принос за това, разбира се, имаше мъжкия каст - един любимец + групата сладури ми стигаха да плакна блажено очички, дори и да беше по-тъп сериала. Минусите ми бяха главната и  тъпотии, които измислиха на финала

 

Не разбрах от какъв зор решиха главната да я правят ни в клин ни в ръкав ветеринар при положение, че драпаше толкова много да се обучава и става добър мениджър в шоубизнеса.
На всичкото отгоре набутаха някаква смотла като барабанист и развалиха хубавата бой група. :dunno:  :nunchako: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не ми е любим сериал, но не бих го оплюла категорично, както би се случило с разни косплей - крос недоразумения. До десета серия имаше шансове за интрига, но дали зарад сигурен рейтинг, дали заради липса на идеи и според мен нещата не се случиха добре. Но е факт, че го догледах.

За следващиите зрители имам съвет - да не приемат историятра като романтична или музикална. Докато това е анализ на музикалната индустрия или опит за реалити история нещата сравнително биват... Извън това остава само Джи Сонг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволна от драмичката,беше ми достатъчно интересна и ме държа будна до малките часове в някои вечери. Ако не беше Джи Сънг, признавам, вероятно нямаше да гледам. За съжаление нищо не забелязах от невероятната химия между Хйери и Джи Сънг, това момЕ не знам как се справя като​ певица, но като актриса ... ммне, благодаря!

Останалите ми бяха много симпатични, всеки си имаше своето израстване, болка, трудности, и това са нещата, които ни правят истински хора - най-вече болката. Е, предполагам, че и начина, по който всеки се справя с нея. За нашите момчета  това беше верния път.

Благодарности на преводача :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше... "Една птичка пролет не прави"... или може би перефразирах :). Но и тук така. Съжалявам да го кажа, но добрият актьор при слаб сюжет и липса на качествени ко-актьори какво би могъл да свърши?! Тази игра не е соло.

Следях до до към 6-7 еп и тотално загубих интерес. Така и не ме впечатли проблемът им, така и не ме грабна нито драмата, нито любовта. Беше слаба заформящата се двойка (тройка)- той здраво се напъваше да ни покаже как малко по-малко се влюбва в това младо момиче и сам спира себе си, чудесно му се получаваше! Докато тя... дали образът й бе недостатъчно изграден или слабата й игра не можа да го покаже, не знам, но липсваше нещо.

Малкият талантлив певец ще остане в съзнанието ми с тъжната усмихната муцуна. Ясно за какво се бореше, но имаше ли хъс да го постигне, така й няма да разбера, защото вероятно няма да догледам сериала :). За мен това не беше достатъчно силен проблем, който да приема и за драматичен. А може би е, но не и силно показан.

 

Толкова от мен!

Ще приключа темата с въпросителна в главата си - как такива добри актьори от ранга на Джи Сонг подбират работата си - дали е срещнал нещо в героя, което му е било любопитно да изиграе, дали е бил добрият предложен му портфейл или е някаква принуда на продуцентската му къща... не знам. Много ми се иска да срещна откровено интервю някъде с някого, който чистосърдечно да си признае: този сериал беше по начало слаб, но трябваше да играя, защото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 12.еп. съм и МНОГО ми харесва, именно защото са излезнали от клишираната рамка на тежката корейска любов. Интересен сериал, не мисля, че винаги трябва да има химия и физика, за да бъде такъв. Поне до тук - като го финиширам ще споделя тотал мнение.  Носи усещането, което много ми липсваше в последните изгледани продукции. Не мога да намеря подходящата дума, затова ще дам пример...Ролята на Джин У, макар и с кратки екранни появи, зрителя преживява и усеща емоционалната му привързаност към Сок Хо. Без  кухи реплики и обяснения, разбираш аджеба какво чувства това момче. Целият сериал е на този принцип. Има действие, има музика, има емоция.  Естествено, вече се появява момента със залитането по ''мацето'', което е притеснително, но се надявам да не се отплеснат от досегашната концепция.  А ролята на Джи Сънг... не считам, че е преувеличена или преиграна, т.к. за такъв човек на върха, оказал се в нищото, изплют и настъпен от медийната власт, му трябва стабилна доза лудост, за да си повярва( че и други да му повярват), за способността си отново да постигне онзи ТОП. Само зрителя вижда цената на всеки един успех, макар и малък.  Но и този успех в същността си носи различното - превъръщането на дефекта в ефект. Трябва си пауър, за да го повЕрваш и направиш. По - скоро феновете на кейпопа, имащи представа за игрите на агенциите и артистите им, биха го усетили повече. Всеки знае едно такова видео, че може реално да стопира нечия кариера, поради малоумните корейски стереотипи на поведение. А някои сме го изживяли  :28558:  :28558:  :slap: Общо взето идеята на сериала нямащ сериозен сценарии, е много готина - да се чувстваш свободен и да се опитваш да правиш, това в което си добър. И ако наистина си добър, не го оставяй за хоби, а се развий и изкарвай пари от него :28558:

 

сцената, в която Джисънга се чудеше как да си върне барабаниста, застанал пред луксозния палат на майката и си мисли "как да те измъкна от този свят...".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Като изключа последната серия след 13еп. падна скролване, но вече се привързах към бандата и нямаше как да го зарежа. Хубав финал, без драми и тъпа любов. Според мен, сериалът си го бива в леката категория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път не довършвам нещо с  Ji Sung. То се влачи, то се точи, то все едно се върти. Съзнавам, че най-вероятно

такава си е реалността в този бизнес, но като се върна от работа търся нещо поне да ме задържи будна

13902769_10209832733999649_6110279458288

 

Язък за Ji Sung-чето :mellow: еееее нищо- всеки бърка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне час изгубих докато реша вчера по обед кой сериал да започна. В крайна сметка реших да се закача за този. И като се почна,седем епизода на един дъх.Не ми се беше случвало от мнооого време насам. Очарован съм от сериала. Всичко,ама наистина всичко ми допада за момента. Като го догледам ще си дам и крайното мнение.

Послепис: Хъери е страхотна сладурана :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах си го,като последните епизоди си ги разпределих малко по във времето,за да не го приключа твърде бързо. Останах си много доволен до последно,като единствено слабо застъпената романтика не ми допадна,в смисъл,искаше ми се да наблегнат малко повече и в тази част. Не разбирам защо толкова е оплюта Хъери тук,но за мен тя си се справи чудесно с ролята и имаше много хубави моменти с нея. Жалко само,че не се нагушкаха и нацелуваха с Джи Сунг :(

Въпреки сълзите ,които се проливаха не малко в сериала,определено не беше натоварващ и спокойно бих го сложил в леката категория.

АКо искате нещо малко по различно като история,препоръчвам ви го :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да я нацелува, тя верно в прокурорска възраст спрямо него, баце :D

Захващам го аз, никой не ме дразни. На първо четене :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...