Jump to content

Recommended Posts

Имах съмнение за играта на IU преди този сериал, но след 7-ми епизод... направо е звяр. Изигра може би най-тъжната сцена в сериала досега :cry:, плюс това накрая "Отсега нататък, когато чуеш думата увеселителен парк, винаги ще си мислиш за мен" :swoon: . Мен пък ме кефи панделката на Hyo Jin :up:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedy :up: :up: по повод Хьо Джин.

Не мога да разбера кой с кой ще бъде,малко съм раздвоена като гледам схемите,в едната едно показват в другата друго:

 

 

 

rte_zpsurveh0sg.png

 

2BSA07x.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължават да ни килват и хийлват все така качествено. Няма такава олимпиада, честно!  :rofl:

Имам си и фаворит за бъдеща двойка - Капитан Кук и Повелителката на копирната хартия. Самостоятелен спин-оф да им направят дано!  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера кой с кой ще бъде,малко съм раздвоена като гледам схемите,в едната едно показват в другата друго:

 

 

 

rte_zpsurveh0sg.png

 

2BSA07x.jpg

 

 

Роска, то е ясно, не се коси с тия схеми- накрая  младите шъ съ вземат, че и свекито е подсказка даже- ще  има достойна снаха за разделянето на боклука  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не е сигурно, може просто да ни гъбаркат, макар че при 2 двойки с такива разлики в годините и аз смятам, че е по-логичен тоя вариант, а и аз за същото си мислех, като даваха Аю с майката. Пък и тя бая кураж извади.

 

Иначе по повод на дискусията за героинята на Хьо Джин - мен точно това, че е леко дразнещ типаж ме кефи и особено ме кефи, като се напие и почне да говори за себе си в 3-то лице, направо падам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз вече си харесвам малките след изгледан 7 еп.,може Малчо в началото да не се ориентира,да се заблуди,че харесва сонбето и да по-пили нервичките на Синди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Ич не го слуша главата на Малчо,дали не му работи текнувалото,

на олимпиадата всички гледат да подадат топката на шефа и му правят път до вратата,само наш'то момче му отне топката,че и дори гол искаше да вкара. :rofl:

Струва ми се,че имаше някаква символика на дуспите-Малчо с/у сонбето и спасяването на топкта.

И това с чуденето на финала на 8 еп,.......при коя ще отиде с нея ще бъде накрая.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То остават още 4 епизода, едва ли при коя ще отиде има толкова значение, но са ги хванали на снимките и вероятно ще отиде при

 

 

защото май последния епизод завърши там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Синди ще отиде и ще накара продуцента да иде при Йе Джин, тъй като все пак я познава по-добре отколкото Синди. Само 12 епизода били :(:(:(, язък. Знам, че са по час и половина, ама все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ще отиде при певачката, с намерение да и отреже квитанцията, но намеренията са едни, реалът ще е друг, при нейното нескончаемо нахалство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ще отиде при певачката, с намерение да и отреже квитанцията, но намеренията са едни, реалът ще е друг, при нейното нескончаемо нахалство.

Ама и той нахален, виж как награби каката B) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ще отиде при певачката, с намерение да и отреже квитанцията, но намеренията са едни, реалът ще е друг, при нейното нескончаемо нахалство.

 

:28558: Хахаха, нахалните хора успяват в тоя живот. Личи си обаче кой с кого шипваш. Би било интересно като комбинация, ама е малко майка-син стил, не го виждам в корейската реалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558: Хахаха, нахалните хора успяват в тоя живот. Личи си обаче кой с кого шипваш. Би било интересно като комбинация, ама е малко майка-син стил, не го виждам в корейската реалност.

 Е не ,бе. :28558: Аз певачката я превъртам, че получавам сърбежи от нея и в сериала и в реала, що остана да и се радвам с бонбона. :28558: Но да, нуна- романсът няма да победи, инак сценаристите няма да оживеят, ако всенародните любимци не ги сберат, особено след като Суджи, ходи по лондонските хотели и почти не останаха идеали с панделки в косите   :896767:, а и в Корея  у женурята за женене, се толерира нахалството и точенето на лиги, така че, за там, направо си е пример за подражание при набелязана цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, тя и Аю беше обект на скандал - бяха я прихванали на селфи с Итък от супер джуниър в почти прозрачна нощничка, та и тя не е вече баш светица. Нещо понеже е сладка и си я бутнала явно в графата на светиците. Тя е бая цапната в устата, на моменти чак брутална, а и доста по-интелигентна от средностатистическите им светици, та затова й се кефя. Но как да е, няма да те убеждавам, аз преди Конг Хьо Джин не можех да я дишам, направо ми идеше да повърна като я видя в сериал, та това си е явно въпрос на лично възприятие. А и до ден днешен не търпя недоразумението Хан Га Ин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне показа момата, че може да играе. Аз айдълки ненавиждам, но момичето си го може. Видя се то кой с кого ще е, а честно казано такъв развой ме радва. Поне според показаното дотук, сонбетата си имат вече съвършено изградена връзка, в която чужд елемент ще се чувства не на място. Докато малката не се отказва лесно, когато иска своето си, но далеч не е по нагъл и безцеремонен начин. Странно е, но не ми лази по нервите дотук. Пък малкия вече почна да се сафирясва къде какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бившето извънземно толкова ме дразни, че започнах да го превъртам! За жалост почнаха да увеличават "романтиката" за сметка на "продуцентската" линия и се получава обикновена корейска боза. Историята на Синдито (за щастие И Джи Ън е по-добра актриса от остананалите айдълки и певачки, насила бутани в сериали и филми) ми е много по-интересна и по-добре въобще да го махнат онзи овньо. Явно почнаха да режат някои странични сюжетни линии, за да може ех-Е.Т. да има повече екранно време. Разкарайте го-останалите сюжетни линии за много по-интересни.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бившето извънземно толкова ме дразни, че започнах да го превъртам! За жалост почнаха да увеличават "романтиката" за сметка на "продуцентската" линия и се получава обикновена корейска боза. Историята на Синдито (за щастие И Джи Ън е по-добра актриса от остананалите айдълки и певачки, насила бутани в сериали и филми) ми е много по-интересна и по-добре въобще да го махнат онзи овньо. Явно почнаха да режат някои странични сюжетни линии, за да може ех-Е.Т. да има повече екранно време. Разкарайте го-останалите сюжетни линии за много по-интересни.

Как може цял сериал героят "овнъо" да няма никакво развитие. Цял сериал се пули и тича по каки дето го третират като домашен любимец. По-добре да дават Cha Tae Hyun повече, че направо се излагат. Поне героят му не се държи детински в 90% от времето. Синди е интересна, защото рядко се виждат такъв тип героини в корейските сериали. Виж как я отрязаха и просто каза ок, всичко е наред, а не като "овнъо" да знае, че няма шанс, ама пак да продължава да "нахалства" на продуцентката. И в I Summon You, Gold! (2013) имаше интересна героиня, докато не я смениха с клишираната и двойничка и спрях сериала на момента. Не съм фен на IU, но играе добре тази роля, за разлика от Dream High, където ми се стори посредствена. Но пък това са две съвсем различни роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може цял сериал героят "овнъо" да няма никакво развитие. Цял сериал се пули и тича по каки дето го третират като домашен любимец. По-добре да дават Cha Tae Hyun повече, че направо се излагат.

 

Не съм съгласна с Дидо и със Стотака, на мен героя на Ким Су Хьон ми се струва много интересен, и актьорът е необиковен, нямам предвид с това, че е страхотен, а необикновен в буквалния смисъл. Сякаш постоянно е скован, но успява да изглежда вместо като лош актьор, като особен образ. Някъде в последните серии изкара един такъв непривлекателен смях, моного ми хареса тогава.

Бих казала, че всички герои са ми еднакво интересни и симпатични. Вярно, че не дават достатъчно Ча Те Хьон, но предпологам, че е нарочно, за да могат по-нататък да ни изнанадат с нещо.

На последната засега десета серия умрях от смях на интуицията на продуцентката Йе Джин. Изобщо, прекрасно написан и направен, и изигран сериал.

 

И аз съм за това, двете двойки да са от близките по възраст, бъркат ми в мозъка с това упорство на Сънг Чан, нарочно го правят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...