Jump to content

Международният език на плакатите


Recommended Posts

Прекрасни :)

Изглежда те са тъкно японското нещо - принос към плаката - тъй наречените им съдбовни нишки? май на другите места не ги визуализират подобно... Щото листета и червен фон гледам слагат на доста места...7ace7bc7ccde669b285d49d85ae7de58.jpg но кончетата са си май уникални :)

@ Matrim видях го това и в темата на сериала - наистина е уникално, и от мен браво на Роси, ей сега ще и накликам поста, че тогава не можеше :). Много хитра снимка :) Даже сега се чудих за композициите на тройките сума ти време. Май класическата композиция е Главният/ Главната отпред и конкурентите равноправни, та да няма спойлери.

MV5BMTYyOTQ4MDE2MV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE0 Three_Character_Love-Interest_Movie-Post  eclipse_poster.jpg

Love%20Triangle%20Camelot.jpg

 

Та този тук си е направо страшно изключение...  както и здрачния/лунния. 

968full-vicky-cristina-barcelona-screens

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maira

Това, за което говориш: по хоризонтала и по диагонала :)

455.jpg

 

7077dc1djw1ehi6bx3pxqj20g40ncmzd.jpg

 

Направил ги е някой любител на симетрията. Композицията е отлична, но какво внушават на зрителя? Освен, че артистите са красиви и че отново иде реч за любовен триъгълник? Няма да престана да повтарям, че плакатът без виц, е куха работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като рекохте тройки,  :28558: ... тройка да са.

 HelloMyLoveCover1.jpg

 

И още няколко варианта за същия филм.  Определено заигравката я има.

HelloMyLoveCover2.jpg

 

 

Hello-My-love__8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа смея да кажа, тройката е динамично решена :). Направо няма конкуренция :)

Аз се вклинявам с една странна комбинация постери - за първи

4800_WuXinTheMonsterKiller_Nowplay_Small

и за втори сезон

005pqtdmgw1etfdf0mya3j31kw0yp4do.jpg?w=5

на недооцененото ми съкровище...

 

Предусещам скок във времето... и някаква готика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното ми прилича много на :

 

72041_440630379307492_2082247241_n.jpg1369208597_the-vampire-diaries-5.jpg

 

 А и част от тройките ми навяха такъв спомен

 

the-vampire-diaries-091.jpg

 

А ето японски пример, който би те отказал от идеята за гледане на конкретният филм . Струва ми се ужасен  :896767:

Ayashii_Kanojo-p01.jpg

 А поставен до оригинала, корейската картинка е далеч по-добра

Ayashii-Kanojo-tp00.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа, видиш ли как съм изтървала - аз тез вампирските май не ги долюбвам много, а то такова явно копие на идеята да им праснат!

Направо се шашнах. Ся да не се окаже че и историята е копие? Не ми се вярва, в първи сезон ми стоеше автентично..

Леле :)))))))))). Откъде били идвали костюмите в гората...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От една страна не ми се искаше да ти развалям кефа, но от друга все по-трудно ми е да премълчавам "краденето" от запад   :D . Така де, идеи, сюжети и какво ли не се движи от едната към другата посока , особено онези, който се продават успешно, че е грехота да си затваряме очите :)

 

П.П. Благодаря за линка на сериала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересен плакат, с щипка готика. Само червения надпис е твърде крив, ама плакатистът явно не се е сдържал :)... А как са прали тези рокли - не знам, дано да е било декор всичко :).

Гледам вампирите излиза 2006 първо, така че май българската следа е първоизточника на иконографията за 21 век ...  Щото е нормално като се движат със дрехи от периода по горите, но в градски /бални съвременни дрехи явно е нова мода...

12ac4a20-70da-11e4-a4ab-bde19bada7f4_itw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...