Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

Ако говорим за филми, а не за сериали, този ми е последния и съм много доволна от избора си. Имаше много смях и определено беше на ниво. Честно казано след "Войната на таралежите" малко български филми ме впечатляват :D

 

p_98238.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честна последният ми филм беше "Принцесата и Жабокът", а ако това

не го смятате за филм, последният ми беше.. "Dear John"

хареса ми, въпреки че на моменти ми беше малко странен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попринцип не си падам по филмите за унищожението на света от природни бедствия, но това филмче става :) и има сладки азиатци :lol:

 

2012_poster_07.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DOA-Dead-Or-Alive-Thai-Front-Cover-5785.jpg

Много гадни специални ефекти, но бойните сцени много ми харесаха.

Мацките бяха страхотни и ми напълниха душата, но сюжета не е нищо особено.

Който иска да се нагледа на готини мацки добър тупаник това е неговия филм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

After this our exile (HK, 2006)

 

6onmas4.jpg

 

 

Много добро заглавие на английски език, а и съвсем подходящо, като цяло обичам библейски препратки.

Иначе филмът е тежка битова драма. Aaron Kwok по принцип ми е малко анти-актьор, но тук е съвсем приличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Attack The Gas Station 8/10

 

gasstation1.gif

 

Супер идиотска корейска комедия от старата школа. Вече рядко правят такива. :) Като по традиция, в цялата тази кретения, повърхностно беше наблегнато и на някои сериозни проблеми в обществото. Или по скоро за неуспелите да се реализират таланти в него. :lol: На моменти филма е много близък до българската действителност. Напомни ми като работех преди време нощна смяна и идваха всякакви ненормалници в магазина (не беше бензиностанция за съжаление :P ). Атмосферата беше подобна, носеше се това идиотско чувство от целият филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мистерия от миналите години :)

9259gothika_poster.jpg

винаги ме оставя с едно чувство..незнам как да го опиша :) филма не толкова плашещ,но за сметка на това е със страхотна игра на Хали Бери...просто обожавам мистерии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

East Palace, West Palace (China, 1996)

 

 

51Z9JCX7J7L._SS500_.jpg

 

 

Китайски филм за хомосексуалисти от 1996 г.? Не мислех, че е възможно, но е факт. Филмът освен това е добър, разказва по много въздействащ начин за бавното съблазняване на един полицай от гей, когото е арестувал в парка.

Естествено своеволието да бъде направен този филм не е минало безнаказано, режисьорът е бил поставен под домашен арест, а филмът е бил изнесен контрабандно от Китай за международно разпространение и впоследствие получава 4 награди от фестивали.

За режисьора иди-дойди, продължил е да снима филми, но много ме е яд за разкошния актьор в ролята на гея, който след това не е снимал нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"National security"

2003_national_security_wallpaper_002.jpg

Типично по американски сюжета беше пълна боза, но за сметка на това актьорите бяха блестящи.

Беше истинско удоволствие и забавление,а за мен от тук нататък пчелите придобиха ново значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shiki-Jitsu / Ritual (Japan, 2000)

 

shiki_jitsu_thumb.jpg

 

Доста любопитен филм във всяко едно отношение, особено визията и сценографията са от най-интересните, които съм виждала напоследък.

Шунджи Ивай ми е в общи линии по-скоро безразличен като режисьор, само Love Letter съм му харесала досега, но като актьор ми хареса тук. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...