Jump to content

Форумни бисери


Recommended Posts

Отдавна си мисля, че има нужда от тема за постовете, които ни развеселяват.  :)

 

 

За "The Time We Were Not In Love (2015)"

 

Mina, на 10 Jul 2015 - 12:48, написа:

"Не, трябва да има нещо което да се случи, не може да няма история. Аз си мислех, че те ще се събират и разделят във всяка серия с нов желаещ докато не превъртят всички и не установят, че на тях двамата им е ок така, ама явно няма да е това. И секс не правят , значи и деца извън брачни няма да има. За бизнеса не рзказват твърде. Не ми прилича на филм в който някой ще умре или изпадне в амненизя, не са и смешни... значи нещо друго ще се случи."

 

:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy86, на 25 Mar 2012 - 11:10, написа:

Някой да каже на тоя момък да остави вече гримовете на сестра си, моля! Айде на очната линия сме свикнали отдавна, ама сенки и спирала вече ми идват множко... И не, тоя път не ме е яд, че като мацка е по-хубав от мен, просто вече съвсем им се размиха понятията за половете и май минават някои здравословни граници. Да не говорим, че е като реклама на клиника за анорексици, от снимката "Преди". И май само с мЯсо няма да стане, душа, като тръгваш ми свирни да проводя някоя и друга тава с мусака и 2-3 баници за милото сомалийче....

НА БЪРЗАКОВА И СТАНАХ ФЕН СЛЕД КАТО ПРОЧЕРОХ ТОВА МНЕНИЕ.... За Но Мин У иде реч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поласкана съм  :emote_kiss3:

 

Добра идея е тази тема, на цитираното от Аурора мнение се скъсах да се хиля, но не посмях да коментирам, 'щото и без това доволно сипах на сериала  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема! "The Time We Were Not In Love" и аз искам да го гледам вече.  :xaxa: Спиди и тя се е изказала...  :xaxa: 

 

А аз съм запомнила една реплика, и тя е култова: "Ким Ки Дук, братче!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от този форум, но репликата е култова... Историята е следната: млад преводач /вече не му помня ника/ качва първия си превод за одобрение. Баба ви Хаги го преглежда и о, ужас - няма нито една точка или запетайка :28558:

Последва ЛС до човечето с наставлението да сложи точките и запетаите в превода. Но отговора му беше невероятен, цитирам по памет: "Пратете ми 20 лева и ще ви пратя точките и запетайките"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още един любим за мен пост!  :28558:

 

 

Maira, 5.11.2014

 

"А пък аз сега обмислям КАЛЕНДАРА НА ИЗТОЧНИЯ АКТьОр.

 

 

Възраст                         Тип роля

------------------------------------------------

Между 3-5 години -      Сладко хлапе.

Между 6-10 години -    Умно хлапе

11-15 години - По-добре да не играе, има да учи.

16-26 - Ученически дорами. Фантастични поредици с огнени мечове.

18-19-20-21 Романтични роли със събличане до кръста + ... показва, че е сексуално активен

19 - Бунтар/Лошо момче, защото  показва, че има собствено лице

21 - Семейна история, защото показва, че държи на ценностите

----

22 - Роман с по възрастна жена - за да дръпне старите фенки

23 - Трагична роля със смърт - за да върне младите фенки

24 - Фешън детектив, за да зариби по-богатите към дадена марка и да си изкара хонорара

25 - Брако-разводна комедия, защото любовта винаги започва отначало

26 - тази година пие и не играе

27 - снима самурайска история, защото държи на японските ценности и се връща към извора

28 - гостува на младшите колеги, защото традицията е важна, а и те вече са по-красиви

29 - жени се, участва в театър и концерт

30 - полицейски и екшън серии, събличане до кръста, но отпадат близките кадри към лицето

31 - главен лош в китайски филм - пробив на изток

32 - главен лош в холивуд - пробив на запад

33 - развежда се, тази година не играе

34 - експериментални роли на второстепенни образи, защото това му е професията.

35 - семейна дорама, играе особнякът който помага на хората

36 - семейна дорама, играе особнякът който помага на хората

37 - семейна дорама, играе особнякът който помага на хората

38 - семейна дорама, играе особнякът който помага на хората

----

55 - ЕНД  - Известен второстепенен герой.

 

------ Ок, с Респект към Укио, 

 

75-90 - Дядото на главния герой или загадъчен светец, който казва мъдри мисли..."

 

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди не може да е с един цитат - всичките й постове са велики . Уникално чувство за хумор и усет има та никой не може да я бутне  :D . 

А от темите „на позора“, колко любими постове на Майра имам , но предпочитам те да си потънат в забвение  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за темата. Чак засегнати не вярвам да има, всички имаме своите "върхове". Честно казано и аз се чувствам тъпо за някои неща, които съм писала, но не ги редактирам - глупаво, умно изказала съм се, минало.

Хубаво е, че има къде да споделим като попаднем на нещо цветно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, твоят коментар е най-оригиналният, който съм чел от доста време за някой сериал. Двама души ми се обадиха да ми кажат колко ги е разсмял и че заради него са си дръпнали епизодите. :) Даже не мисля, че мястото му е в бисерите, все пак си личи, че е написан с цел майтап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен kyeoptatokki и сатанинската завера си ми останаха фаворити.

 Ето как дверите на ада се разтвориха  :896767: . След два дена, когато темата набъбне до 40 страници и 300 коментара  - да не се чудите как е започнало всичко :D  . Така де , социалният експеримент само чака да се закачи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих постнала всичките постове на Рагнос по темите в аниме раздела. То е бисер до бисер на гениалната хейтваща изразност:)

"Вторият сезон ми е супер досаден, а като се сетя колко се хилех на първи, че даже и ми минаваха някакви налудничави идеи да го превеждам. Добре, че не се оставих на тях." 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от  o6ina

Колкото и да ми хареса That Winter..., нещо в героя на Чо не ме удовлетворяваше и сега осъзнах какво е - Чо Ин Сонг е много приличен актьор и нежен корейски елф, който, освен че е висок, умее да плаче красиво и начесто. 

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558: "Нежен корейски елф"! Браво! Това е защото не знае какво направи в " Dirty Carnaval".

И още едно включване от Сиера: " Спорът го завършихме на позитивно горно до с Ошина"

И Ukio : "комплицирано-негативен червенокос персонаж".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен тук ми се губи химията от Kill me, heal me. Там си беше ясно, че пича от години вехне по нея, докато тука има повече романтика между Шисъс и гащите на главния, отколкото между двамата главни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих постнала всичките постове на Рагнос по темите в аниме раздела. То е бисер до бисер на гениалната хейтваща изразност :)

"Вторият сезон ми е супер досаден, а като се сетя колко се хилех на първи, че даже и ми минаваха някакви налудничави идеи да го превеждам. Добре, че не се оставих на тях." 

 

Не си ми чела коментарите в тази тема.

Колкото до Shovelface (смятам така да наричам главния оттук насетне - и без друго не мога да запомня името му) - малкият всезнайко с натурална артистичност на орехова пръчка продължава да сее смут в редиците на марсианците въпреки скромния си опит на бойното поле. Вроденият му професионализъм му помага да предприема стратегически ходове в бъдещето, още преди да е осмислил следващата си стъпка. Не случайно Шавълфейс успя да даде инструкции на съученичката си с два леви крака посредством няколко погледа и думите "Ще ми трябваш там", а тя на свой ред вече знаеше как да оперира с товарна и разтоварна техника на пристанището и успя да "цапардоса" лошия с корабен контейнер, тежащ между 20 и 30 тона, все едно замахваше с дамска чанта срещу ексхибиционист в парка. Защо тогава на Шавълфейс му трябваше да сменя пълнители с различно съдържание, за да провери как ще подействат снарядите върху защитата на врага? Ако искаше да го разсейва, докато изключително съобразителната му, но същевременно непохватна до безобразие съученичка си играе с крана, можеше просто да обикаля в кръг около него, както всъщност и направи. 

 

 

Да продължим с императорската щерка, която е достатъчно умна да сложи двойник за собственото си погребение и използва свръх модерна дегизировка, за да се крие от атентаторите си, но няма търпение да сподели тайната си на напълно непознатия Шавълфейс въпреки реалната възможност той да е една от къртиците, дето й мътят водата заедно с марсианските сепаратисти. 

Дойде ред и на второстепенните герои в обкръжението на главните. Няма толкова безполезна и невзрачна пасмина. Имам чувството, че са ги сложили там само за да ги убият един по един с надеждата да предизвикат някаква жизнена реакция в трупа на Шавълфейс. Не че това има някакъв шанс за успех, защото Шавълфейс е по-корав и непоклатим от Стивън Сегал в силните му години. 

Промених си мнението - няма да го дропвам това. Искам да видя докъде могат да задълбаят с това евтино извинение за "приключенски" сюжет, дето трябва да минава за космическа опера. Но отсега си знам, че дори на финала няма да помня нито едно от имената на героите, с изключение на това на полковник Магбаредж. =)) 

 

П.П. И за да не е съвсем негативно, музикалното офрмление в този епизод имаше своите добри моменти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...