Jump to content

Recommended Posts

Сладурчетата продължават промоциите си с песента “I Don’t Know Anything But Love“

 

121011 BTOB - Born To Beat + Insane + WOW @ TJB Daejeon Expo

 

 

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като почнаха промоциите днес момчетата пуснаха и един много весел клип към песента....За да не се чудим виждала съм я още като I Only Know Love...А от официалния канал я представят и като Lover Boy



Също и на 19 окт се е състояло записването на последния еп от ДНЕВНИЦИТЕ ...: BTOB, MYNAME & VIXX

tumblr_mcacanqoKT1rrgseeo1_1280.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха нещо се заиграха днес на сцената и стана белята :D Чудя се да им викаме ли: "горчиво"?

 

Я я .... какво направиха?

 

Между другото момчето с ... кефтенявата коса, която леко червенее (май). Разделена му е на път косата и е почти симетрична.... дано да сте ме разбрали. Та доста е чаровен. Е, не е колкото Хонг Ги (казвам го това, само защото знам кой ще ми чете поста и какво ще ми се случи, ако не го изтъкна това) :D

 

Аааа да, щях да казвам, че "WOW" ми беше мнооого тъпа, но тази, с която се представят сега е мнооого добра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй така интересно си го написал и викам аз - "Кво ли е станало...

:rolleyes: ", а то.... хахахах Аз викам целувки са си раздавали по време на изпълнението с това"горчиво" тцтцтц само ме обнадежди хахаха

 

 

Ще ти се случи нещо понеже каза че "WOW" е тъпа песен хахахах но хвалбите за Хонг Ки знаеш винаги ги приемам с радост хаххаа

 

 

Ако правилно съм разбрала описанието, харесал си си Ilhoon

 

557653_418764914857068_1883291683_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Haha откачалки като батковците си бе :Д:Д:Д: Ама се изкефих и на Changseob - физиономия на онзи момент отзад :ха

И момчето, което е запомнило @d3Mn - ilhoon с мама Мinhyuk днес на бек стейнджа бяха утра сладки :click:

 

tumblr_mciistUDbI1qavxbbo1_500.gif

 

Горкия Hyunsik -- даже се е извинил в туитър - Аз не бих го приела за грешка и аз бих се разсмяла и да спра да пея :д (сиг за това се извинява)

 

 

 

@OFFICIALBTOB 안녕하세요 비투비 현식이에요 ㅠㅠ 오늘제가 무대에서 실수를 했는데 자꾸 마음에 걸리네요 ㅠㅠ 죄송합니다 앞으론 이런일 없도록 하겠습니다 ㅠㅠ

 

[TRANS] Hello I am BtoB’s Hyunsik ㅠㅠ I made a mistake during today’s performance. ㅠㅠ I will keep in mind not to make mistakes again. I’m sorry. This will not happen again ㅠㅠ

 

 

Участвали са официално самостоятелно и в @ Weekly Idol и една от игрите е много забавна. Ето как младежите танцуваха на песните на каките и батковците си от 4minute & Beast

 

 

troll

 

 

tumblr_mchski7Af01rhlpd2o1_500.gif

2 типа маймунки и зверчета

tumblr_mchsygROdy1rx0bhmo1_400.gif–––>> tumblr_mchsygROdy1rx0bhmo2_250.gif

Changsub

tumblr_mchmdmGXwz1rqlqcxo1_500.jpg

Minhyuk

tumblr_mcit7vobzK1rfbt7ko1_400.gif

Sungjae

tumblr_mcf9dluynG1rqd5g9o1_500.gif

Ilhoon

tumblr_mch9b53bzU1rhtvalo2_500.gif

Hyunsik

tumblr_mch5eodlqa1rx0bhmo2_250.giftumblr_mch5eodlqa1rx0bhmo1_250.gif

Eunkwang

tumblr_mcgu5h6L7d1rio9qwo1_500.gif

Peniel

tumblr_mccmbfAZua1r9m49wo1_r1_500.gif

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sukira Kiss the Radio

 

 

 

 

 

 

Вокалистите пак показват сила хахаха Въпреки че според мен Eunkwang нещо не беше с правилна тоналност или нещо от сорта, че високите му бяха малко измъчени, а той няма проблеми с тях попринцип... де да знам хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо не, не.. няма такава детска градина просто laugh.gif

Не мога да им се нарадвам.. пускам едни "кавъри", които ме разплакаха от смях laugh.gif

B2ST - Beautiful Night

 

Block B - Nillili Mambo

 

 

TVXQ - Rising Run

 

 

2NE1 - I'm The Best

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да поздравим човечето дето обра почти всички медали за мъжете на 2013 Idol Star Athletics Championships

 

Minhyuk се оказа скрит атлет и взе медали за:

 

70m Men's Hurdle - Златен медал

 

70m Men's Run - Златен медал

 

Men's High Jump - Бронзов медал

 

Благодарение на неговите медали и на другите спечелили от розовият тим, те бяха MVP на състезанието. Отбор Номер1 Team D - BTOB, 4minute, CNBlue, FTIsland, Noh Ji Hoon, APink

 

tumblr_mi1h5hOXwG1rn86lwo2_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един влог от Peniel послучай "Свети Валентин" хахаха и съпругата му Sungjae

 

 

Minhyuk свършиха епизодите му от "Romantic & IDOL" Toй участва и в ситкома/който е по реални събития Reckless Family 2..Заедно вътре влезе с Мин от Miss A

 

От KBS New Year Special Showdown! Gayo Stage от 11/02/13

Малките макнета на Cube - тяхната версия на Sungjae + Sohyun - Trouble Maker..

Father + Father’s Youth

 

Ilhoon пък завърши гиманзия и всички бяха там..Той е препълнен с участия по разни предавания..

 

tumblr_mhu3vftkL71rn86lwo1_1280.jpg

 

 

tumblr_mhtx4czkDi1rn86lwo3_500.jpgtumblr_mhtx4czkDi1rn86lwo4_500.jpg

tumblr_mhtvnv0pL11rn86lwo2_1280.jpg

tumblr_mhwk2qiTON1rn86lwo2_1280.jpgtumblr_mhtvnv0pL11rn86lwo7_1280.jpg

 

 

На семейния концерт на Cube от 02/02..Eunkwang и Changseob имаха специална сцена като "Гласовете на Cube" заедно с : Yoseob и Hyunseung и Jihoon,(Соло)..Отначало на представянето им Ilhoon се превъплати в ролята на DJ ..A Sungjae и Sohyun (4minute) представяха и своята версия на Trouble Maker...Участваха и в представянето на 2yoon

5518_417966568295475_163533209_n.jpg

 

tumblr_mhsq5m4sEn1rn86lwo1_1280.jpg62964_417982961627169_493114725_n.jpg

tumblr_mhspxbPdG71rn86lwo1_1280.jpgtumblr_mhspp2Bh281rn86lwo1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартът на Monstar е тази събота и преди няколко дни реших най-после да опозная и момчетата от BTOB, за да мога и да ги разпозная веднага в епизодите и да не гледам неразбиращо. От групата познавах само Ил Хун, макнето Сонг Дже, а и покрай епизодите на The Romantic & Idol преди няколко месеца, опознах и Мин Хьок (поздравявам го и за отличното му представяне на Olympic Idol, страхотен спортист). Едва ли за два дни мога да им стана фен, но изслушах двата им мини албума, които са излезли до тук, изгледах и видеоклиповете им. Има неща, които ми харесват, хващат ми ухото, така да се каже. Тепърва ще набират скорост, ще излизат албуми, сингли, има време да ги опозная по-добре. От една компания са с моите BEAST-любимци, а може и това ще е показателно за мен, ако им обърна повече внимание. Опознах и останалите четирима от групата и веднага, абсолютно съм сигурна, в мой любимец се превърна Хьон Шик. Свири на китара, на пиано, пее, спортува. Не зная защо, но открих у него прилики с моят BEAST-любимец Ги Куанг.
Посъветвах се с моята форумна к-поп учителка (която е винаги толкова отзивчива и подбира точната инфомация за такива като мен, които идея си нямат за какво става дума) и започнах да гледам вчера епизодите на BTOB Diary. Забавни момчета, които ти стават симпатични, ставайки свидетел и на кадрите с тях, на част от ежедневието им, което имат като к-поп изпълнители, на живота им извън музикалната сцена, такива каквито са.
WOW ми хареса. Хубава песен, танцувална, интересна визия, гримирани, изтупани, нищо по тях не помръдва, тези корейски аджуми и нуни, които ги лъскат така, винаги са ме оставяли без думи, в добрия смисъл. От песните им ми хареса също и Monday To Sunday.

Очаквах първи епизод на Monstar с интерес заради Жокера, но сега вече имам и още четири причини. Искам да видя как ще се представят Мин Хьок, Сонг Дже, Чангсоп и Хьон Шик, като членове на неговата група "Man In Black".
И не зная, може и да е мое внушение, или да си въобразявам, но гледайки и сега епизодите на BTOB Diary, имам чувството, че Ил Хун прилича и по външен вид, глас на Жокера. Верно, че е по-малък и по как да кажа.. сладък, но така ми се стори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално BTOB се завръщат 

tumblr_mkp029y08A1s5k77to2_r1_500.png

 

Какво става на снимачната площадка може би

 

 

 

 

 

tumblr_inline_mkp3dbQUQb1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mkp3b6jWfX1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mkou7qbpQx1qz4rgp.jpg

 

 

 

  • Момчетата иначе до сега промотираха из различни страни
  • Peniel стана водещ на Pops in Seoul ..Ето го и първите му предавания
    ..click-me.gif
  • Peniel и Sungjae  също се изяват като ко - водещи в радиото SBS Kim Young Chul’s Fun Fun Today
  • Minhyuk продължава с Reckless Family
  • Както казаха по нагоре Minhyuk, Changseob, Hyunsik, и Sungjae ще участват в драмата Monstar http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=9748 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif
  • На 11 март знам,че Eunkwang и Sungjae заедно с G.na са записвали + снимки 1000 Songs Challenge http://www.facebook.com/media/set/?set=a.437345973024201.1073741840.187371351354999&type=3 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif Не знам дали е било излъчено..
  • Да спомена малко Iihoon има дуетни песни  с 2YOON - Nightmare за тяхното албумче..

Участва в промоциите на G.na и нейната Оops! ..Появява се горе долу редовно във предаването  Weekly Idol като ко - водещ май 

Заедно с няколко мацки се сменят, но участва и в  Music Gangnam Feel Dancing School Training

 

При победата на Джина, докато тя плачеше и се чудише на кой да благодари, момчето взе микрофона и сякаш не побеждава за първи път, а редовно взима награди се изказа.

 

tumblr_inline_mkfo6rYfuD1qz4rgp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Тъкмо сега когато ги опознавам идват и новините за тяхно завръщане с дигиталния сингъл 2nd Confession. Видях и снимка днес от инстаграма на Пениел, с кадри от предстоящото видео. От Cube Ent. са изписали вече и дата 10 април, само след броени дни. Точно вчера говорихме за тях с little_angel и тя спомена, че иска тяхно завръщане. Ами... ето го и него. Продължавaм да гледам с интерес епизодите на BTOB Diary.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес Cube ни пуснаха тази промо снимка..Всички фенове се надяват след завръщанията на другите групи на компанията,момчетата да пуснат едно мини или пълно албумче..

 

tumblr_mkx6n0A4sC1riwkx0o1_500.jpg

 

 

И представянето им oт 16 март в Банкок, наскоро се излъчи..За жалост,нищо, че всички участници пееха по 2 -3 песни са излъчвали само едната..Другата,която са представяли момчетата е I only knоw love

 

http://vbox7.com/play:427b145715

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично съм им фен. Не ги познавах, но явно точно сега е и подходящото време за мен. Грабнаха ме също както и BEAST преди две години. Излиза, че Cube Ent. е моята корейска компания и съм фен на всичко, което излиза там.

Да се включа и аз с малко новини за тях от почивните дни. На 6 април (бел.ред събота) бе и първото им посещение в Тайван и фен-среща под името "BTOB PressPlay in Taiwan", на която са присъствали над 1000 души и е продължила два часа. Изпълнили са WOW, My Girl, някои балади и денс-парчета, но са зарадвали и публиката като са изпълнили и песента Rainbow на Jay Choi. И на пресконференцията и на самото събитие е говорил най-много Хьон Шик, защото се справя много добре с мандарина, тъй като е живял в Шанхай две години.
Чета вече редовно новините за тях при японките, абонирах се в японската амеба и съм в крачка какво правят, за това ще споделя и едно клипче от срещата (изгледах няколко), на което моят любимец е свирил на китара и е пял. В останалите клипове, които видях - Сонг Дже и Ил Хун са изпълнили Trouble Maker, като Дже е бил в ролята на Хьон Сънг, а Ил Хун (естествено) в ролята на Хюна. Като стана дума за дует "Trouble Maker" няма ли и те да се завърнат отново с хит?
Продължавам и с епизодите нa BTOB Diary. Малко по малко на ден, но и не бързам. Добре се справят и в кухнята, най-вече големите Ънкуанг и Минхьок. Какво рязане обаче беше на две тиквички, морков и връзка лук, айгууу, имах чувството, че ще им е нужен цял ден. Гледах ги как приготвиха Greеn Onion Pancakes (Pajeon) и ми прилоша от лютата чушка, която Хьон Шик наряза в сместа. Не зная как не са изгорели гърлата след това. Само Пениел отказа, както и сам сподели, израснал е в друга страна, къдетo не се яде люто както в Корея и не е свикнал. Запомних рецептата, видях какво слагаха, това е нещо, което и ние обичаме и ядем с удоволствие, само че ще пропусна лютата чушка, че... става страшно.

Ето и видеото с Хьон Шик от срещата в Taipei International Convention Center в събота вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да еи кажа точно бавна песен очаквам нещо от рода на  Imagine или може да е стил  Father - още по бавна.Но за мен няма да е като  WOW и Insane

 

Тийзъра .За всички,които не знаят това  е  Danny Ahn(от легедарните G.O.D,сега аз съм му запомнила физоономийката от Wе get married)

 

Преведения разговор 

 

 

D: Now, we have received a lot of messages today, now Minhyuk-ssi, if you would please introduce one of these
MH: Oh, am I picking one?
D: Yes, please.
MH: Uhh, I will choose this one.
D: Alright.
MH: Now, Today is a very special day… this is the day where I am confessing for the second time to a girl. I am about to go to her now… I wonder, will she accept my feelings? I don’t know why but, I have a good feeling about today.
trans by @jinsturr

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента вече е факт, а утре ще се радваме и на клип


 


http://www.youtube.com/watch?v=roEF-Y06jB0&feature=youtu.be


 


tumblr_inline_ml0p64LdOf1qz4rgp.jpg


 


Вие какво мислите? На мен ми харесва....


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...