Jump to content

Girl's Day


Recommended Posts

Minah има песен с момчетата  VIXX във новия им албум .. Песента им с бг превод: You're mine / Stop resisting 

 

130520_vixx_ma_724.jpg

 

 

Ще участва и във филма   ‘Holly’ Movie 

 

 

movie_image.jpg

 

 

 

tumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto9_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto4_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto7_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto5_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto2_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto3_1280.jpg

 

tumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto1_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto6_1280.jpgtumblr_mnb0u0bq8L1rxawcto8_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 май записваха за  Dream Concert. беше излъчен на 31 май. Пяли са и Twinkle Twinkle, но не е било излъчено


 


http://vbox7.com/play:1cd90256fb


 


Имали са специална сцена с няколко от момчетата на ZE:A - Ze:a & Girls Day - Sorrow


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност момичетата да се завърнат в края на Юни.

 

МОмичетата за Esquire  

 

tumblr_mnvfqdpDuh1rxawcto1_1280.jpgtumblr_mnvfqdpDuh1rxawcto2_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mnw00jHIZd1spqhdqo1_500.jpgtumblr_mnwbs6jyWS1rl4uuno1_1280.jpgtumblr_mnwbs6jyWS1rl4uuno2_1280.jpgtumblr_mnvterizwJ1rxawcto3_500.png

 

 

 

Скоро ще видим и дебюта на MINAH в киното: Това е историята на една самотна майка  Shin Yi, работеща като танцьорка в клуб във военна базов лагер  и се опитва да насочи дъщеря си далеч от нея начин на живот.Дъщеря и  Wan Yi (Minah),която всички дразнят и я тормозят,открива таланта си като балерина и се среща с  международния балерина Soo Jin (Jung Ae Yeon) и започва да преследва мечтата си. 

 

tumblr_mntkste7TH1rxawcto1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата ще се завърнат на 24 юни със специален шоукейс.

Албума им ще е  repackaged на ‘Expectation’ , което за мен означава между 1-2-3 песни повече нови :D

Момичетата пак ще заложат на сексапил подобен на Expectation

 

tumblr_mod70d2Ljs1rcwqomo1_500.jpg

 

 

,една снимка зад кадър и една промо снимка на сета

 

 

 

 

tumblr_modfkbtSZY1rj0wd2o1_500.jpg

tumblr_modfhbqxZr1rj0wd2o1_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песен от саундтрака за филма на Мина. Не е изпълнена от тях, но е с кадри от филма :)


 


http://www.youtube.com/watch?v=2RGlz1l-XZU&feature=youtu.be


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални промо снимки, които  Naver ни разкриха за новата концепция.

 

 

tumblr_mop4r6JNha1s5t2ofo1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mop4poxZyA1s5t2ofo1_400.jpgtumblr_mop4poxZyA1s5t2ofo2_400.jpg

tumblr_mop4poxZyA1s5t2ofo3_500.jpgtumblr_mop4poxZyA1s5t2ofo4_400.jpg

 

 

 

tumblr_mop4r6JNha1s5t2ofo2_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mop4nlK8LP1s5t2ofo4_400.jpgtumblr_mop4nlK8LP1s5t2ofo3_400.jpgtumblr_mop4nlK8LP1s5t2ofo2_400.jpgtumblr_mop4nlK8LP1s5t2ofo1_400.jpg

 

 

 

 

Две снимки, които бяха ни споделени от официалната им страничка в FB

 

375625_670796759603906_668591609_n.jpg

 

 

 

 

1002424_670796472937268_666421610_n.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе.Както очаквах единствената нова песен е тя. Не знам, не ми хвана ухото бързо бързо както предната. Да секси са, да клипа ми хареса. Но ако трябва да избирам между Президента и Expectation, ще избера втората. Но определено добра песен. Само виждам пак редовните коментари "как си искат предишните момичетата"


Чудят се дали  е възможно да си вземат някоя друга награда.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Шоукейса от днес


 



 


На мен клипа ми харесва, не ми пречи че ги правят секси. Хйери е хубава с по-къса коса :) Но песента определено е по-слаба от Expectation.


 


[2013.06.24] Female President (Repackage)


tumblr_mow3osY26y1r3hs1eo1_250.jpg


Свали


Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те май за всяко завръщане правят така,че едната да е с къса коса :D

 

Още клипчета от шоукейса

 

/// 

 

Още индивидуални промо снимки 

 

2013062409374663860_1.jpg

 

 

20396.jpg20172.jpg20269.jpg20061.jpg20128.jpg20467.jpg20589.jpg

 

20312.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момичетата днес бяха номинирани за 1во място на Music Core.  И да си призная песента им почна и мен яко да ме зарибява хахахах


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотната новина, че момичетата са спечелили първата си награда в музикално предаване, беше обявена сега.


За съжаление заради катастрофата на Asiana Airlines не се излъчи тази седмица Inkigayo.


 


Да се надяваме другата пак да спечелят за да могат да се порадват на успеха си заедно с феновете си....


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми показаха как се прави! Първо честита победа и честита 3та годишнина. Значи рецептата е ясна:

 

1. Сески танц ... много секси танц. Колкото повече си въртят дупетата, толкова по-добре!

2. Избираш интересна тематика. Заглавието е "Жена президент" - за първи път Южна Корея наскоро избра президентша. След това замисъла е леко лезбийски, което го показва и клипа, така че от тук само печелят много мъжки сърца.

3. Ритъмче, което да хване ухото и текст, в който да има нещо запомнящо се.

 

 

И тази тяхна победа ми даде надежда, че може и да доживея да видя групи като Nine Muses или Dal Shabet да спечелят и те. Е а дано. Тогава ще стане страшно. Най-вероятно ще взема да счупя нещо в нас от радост хаха. Склонен съм на такива прояви, особено след като толкова много им симпатизирам.

 

В крайна сметка им взеха наградата на Sistar, което също много ме дразни. Така че хем се радвам за тях, хем ми е кофти. Едно никакво ми е :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им от вчера в Music Bank. Направо ще ме разплачат, много добра работа на режисьора тук. Обикновено ги снимат доста некадърно, а сега даже и креативност е проявена.


http://www.youtube.com/watch?v=XSIMmDl3tts


 


Тези девойки до преди няколко дни не ги бях слушала изобщо, добре че ме светна приятелка за тях. Определено с последните си две завръщания натрупаха точки, да си шекши май винаги е печелившо в Корея. Радват ме хореографиите им, не са сложни, но пък са доста ефектни. Май последната песен повече ми харесва от предишните, по атрактивна е някак, заради бързото темпо сигурно. От девойките, Sojin веднага ми се открои като най-чаровна и естествена. Годините й ме изненадаха, давах й не повече от 22, 23. Определено ги харесах и ще ги следя с интерес вече :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...