Jump to content

IU


Zenith

Recommended Posts

IU се завръща с нов албум в края на април,а на 24.03 ще пусне предварителен трак 

първия тийзър към песента ...  :kissy: изглежда наистина приятно и сладко,нямам търпение за албума  :up: 17308861_1275592055859882_8032292225188517425944_1276414335777654_18402956142958
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе филмчето

На края на видеото е облечена като героите на играта

 

 

Има превод на текста

 

 0Imj2LH.jpg

Spoiler

 

 

 

 

 

Самата песен с много преводи на заглавието "God's Track"/ "Devine Comedy"/ "Devine Song of the Millenium " (Onmyoji OST) - като музика и лирика за филм е :) 

 

 

Lyrics:

천년의 시간에 홀로 서서
After being alone by myself for a millennium,

깊은 밤을 깨운 노래
a song that awakens me from the deep night.

어두운 하늘과 찬란했던 날을 기억해 주기를
I hope you’ll remember the dark sky and those splendid days.

어디에선가 나를 부르는 목소리
A voice calling out to me from somewhere.

그 목소리를 따라 우린 마침내 만날거야
Following that voice, we’ll eventually meet someday.

기묘한 이 길에 오늘의 약속을 잊지 말아줘
On this strange path, don’t forget our promise today.

언제까지라도 널 기다릴게
No matter how long it takes, I’ll be waiting for you.

천년의 시간을 멈추고서
The time of a millennium halts

우리 함께 부를 노래
so that this is a song we’ll sing together.

 

Translated by IUteamstarcandy

 

ZCNh3Hm.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бяха написали, че е  АЗТИ- то  , нямаше да я позная в новия и ретро клип. Отива и.

 

 

Песента е римейк на това

 

И сетете се къде сме я чували

 

Off Topic

 

В интерес на истината, нейните песни не ме кефят, но кавърите и са с супер.Особено този

 

Ето оригинала цък

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU я знам повече като актриса.В "Dream hign" ми хареса много,голяма сладурана,в "Moon lovers" ми вдигна нервите...

Последната и песен я знам откакто излезе,мяркала ми се е,но не мога да кажа,че съм я слушала,женските изпълнения от Корея не са ми по вкуса нещо/освен ако не е ost/ и хич не си правя труда да ги изслушвам...Ама да и пообновим и нейната тема малко...

 

 

Да,виждам,че има песен с GD,е това трябва да го видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU е голяма сладурана, спор няма. Малко ме бе ядосала в "Moon Lovers", героинята й ли бе слаба /и тъпа/, тя ли не се справи с ролята, но с ''Hotel del Luna''определено се върна във вихъра си.../Много готино я обличаха там, това винаги ще го казвам.Пък и борбена мацка беше./ :yes:

Та тя ще си има завръщане, това е най-новото около нея. С петия й мини албум „Love Poem.“ Това ще бъде първото издание на IU от година, откакто тя сподели своя хит-класация „BBIBBI“ миналия октомври, постигнала перфектно all-kill и счупи собствения си рекорд за повече уникални слушатели в първите 24 часа от излизането му.

iu2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU  ще отложи издаването на албума си песента с MV, които по принцип трябваше да излязат на 1 ноември.

Тя публикува следното съобщение в официалното си фен кафе:

Off Topic

 

 

Отложих графика за издаване на новия си албум, който трябваше да излезе на 1 ноември. Остават само около две седмици преди едноименния ми концерт, така че се замислих дълго и упорито за графика със служителите до проблеми, свързани с цялостното послание на концерта, но за да бъда честна, мисля, че имам нужда от малко време за себе си.

Вместо това ще пусна последната песен от новия албум „Love Poem“, която беше неразделна част от албума и предстоящия концерт, за вас на 1 ноември преди останалите песни. Това беше песента, която първоначално се подготвях да споделя като песен преди изданието. Това е песен, която беше като темата на този албум и подготвих албума и концерта около тази песен, така че наистина искам да свиря тази песен за всички вас по време на концерта.

Това беше решение, което взех, защото способностите ми като индивид не успяха да се приведат в съответствие с отговорностите ми като продуцент на албума и певецът, който държи концерта, така че съжалявам за фен клуба на UAENA [IU], който с вълнение чакаше нови музика. Това, което мога да обещая, е, че няма да ви карам да чакате дълго, докато не споделя музиката, която съм подготвил, и няма да проведа разочароващ концерт. Размърдах се доста, но исках да се извиня със собствените си думи, затова написах този пост. Наистина съжалявам и винаги съм благодарен. "

Новата дата на издаване на предстоящия албум на IU все още не е обявена.

 

.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първи ноември IU ще пусне нова песен Love Poem”. Тя е часто то предстоящия й пети мини албум, който е отложен до неуточнена дата.

IU.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...