Jump to content

IU


Zenith

Recommended Posts

Mного е крийпи тая песничка, ама много ми харесва. Като я слушах преди без да го видя това си представях някакви великани, които гонят някой безпомощен принц, примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, защо не ми харесва...пее наистина страхотно, много е хубавка, не е проста, въобще девойчето има всичко, което може да й харесаш...Тогава защо искам да я затвояря в някой гардероб?

 

И верно прилича на Шин Бонг Сон.

 

Cruel Fairy tale на мен много ми напомня на Kanon Wakeshima.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, защо не ми харесва...пее наистина страхотно, много е хубавка, не е проста, въобще девойчето има всичко, което може да й харесаш...Тогава защо искам да я затвояря в някой гардероб?

 

И верно прилича на Шин Бонг Сон.

 

Cruel Fairy tale на мен много ми напомня на Kanon Wakeshima.

 

Ми те то, йобо, толко съвършенство на едно място си дразни. На мен честно казано ми харесва повече като говори, отколкото като пее, макар че има много хубави песнички. Малко ми е дървена като изпълнителка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това фенбойсчетата са страшна работа :lol: Много беше забавно това клипче :282: Водещите бяха втрещени :rofl:

Най-притеснителното е, че викат най-много за IU а детето е на 18 години :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го сложа...защото поне се "върна" (окончателно, надявам се) към първоначалният си избор за любим мъж , т.е. си върна малко точки в моя тефтер :P .

http://www.youtube.com/watch?v=Hoo4STL-9ho

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lipdohPWCH1qey2jk.jpg

 

 

Singers Cho Young Nam, the center of the ‘Sesibong’frenzy, and IU, held a special meet and greet at Hwagae Marketplace.

 

On the March 27th recording of MBC’s “Section TV: Entertainment and Communication“, IU stated, “It’s his iconic attraction,” about Cho Young Nam as she sported the dark-rimmed glasses and played the acoustic guitar.

 

Cho Young Nam surprised those around him with his complete transformation into a hip hopper, chef, and even a reggae singer. However, there was another transformation that caused the staff on set to burst out in laughter.

 

After changing into the disguise, he was asked if he approved of his new appearance. Cho replied, “Would you like it if it were you? Even when I see it, I look disgusting” – causing the studio to abrupt with laughter.

 

You can view the two celebrities surprise meeting and Cho Young Nam’s hilarious appearance through the next episode of "Section TV : Entertainment and Communication.”

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой яко си е сипал сол на главата, че я е отхвърлил. А тя на всичко отгоре е и хубава. Как са я отхвърлили, нямам идея. А и тоя глас... В смисъл, колкото и да си кьорав и глух, не може толкова.

 

И все пак добре, че не са я глутнали от джайп, че иначе щеше да танцува некадърно и да има малко сценично време заедно с други момиченца, които нямаше да могат да пеят толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Како не те кефи на JYP, йобо? Аз харесвам компанията...Освен Тек, Со Хи и СуЗи някакви фрапантни изпълнения няма, ама всяка банда тряя да си има издънката...

 

Иначе съм съгласна, че не й е там мястото. Сега тя е тази, която си храни компанията и е в техен интерес да я слушат и да й угаждат, може да експериментира с музиката и да прави, каквото й харесва доколкото е възможно...Иначе в JYP шансоветей да се наложи над ДжиЙонг и да прави различна от неговата музика са равни на нула. А и не вярвам да можеше да стане такава звезда там...Има го и тоя синдром, че като не е от голяма компания малко по-благосклонно гледат на нея, нали е малката сестра на нацията, корейска му раота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, дума да не става..тя в JYP!

Едните са спали, докато тя е пяла и диоптъра им е бил като моят предишният, и по-добре :P ..Някъде четох, че негово превъзходителство Джин Йонг се ядосвал, че не я е прикоткал, а и самият не бил на прослушването, ама "истината" от неговата уста, грам не ме грее. Нека си е златната кокошчица от приказките...

Сега за девойчето, тук няколко дни, голямо внимание й обърнах, ако не сте разбрали... :lol:

И когато не преиграва, а се държи естествено, не нелепо-невинно, ме радва неистово, даже повече и от пеенето й...

Напоследък вярно ми идва в повече нейната преактивност по предавания, но детето е кадърно и не мога да се преборя с желанието на всяко корейско шоу да я тури в кадър.

Ха, дано си намери..похлупакът! :lol2:

И да не продължавам с думите, ами вижте я в действие, какво ми допада в нея - като истинско фенче е, корейско, лудо...подскачащоооо

http://www.youtube.com/watch?v=e9nQWAlUfQk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, ти да не си на вълна хироуз :)? Иначе в Джайп, където Джин Йонг е цар и господар, тя няма как да мръдне в никаква посока, която да й дава сама да си развива музиката. Просто ще бъде част от някоя от многото групи. Това не го казвам с лошо чувство - напротив, аз Мис А ги харесва, Уандъргърлс, 2ПМ и 2АМ също, просто съм наясно как ги мъчат тея деца там, затова се радвам, че на Аю й е по-свободно около гушата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, IU! :kiss2: Да си жива,здрава и щастлива! :kissx: И все така да ни радваш с бъдещи проекти! ^_^

 

 

П.С Специален поздрав ^^^^^^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на "новият похлупак на всяко гърне" - IU

IU_IM.jpg

Голяма сладурана е ! Пожелавам и много щастие, защото то съдържа всичко

;) Добро развитие в кариерата и като певица и актриса B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях че доста хора нея харесват.Аз пък достая харесвам и смятам, че има страхотен глас.

А за тази песни нямам думи много ми харесват:

http://www.vbox7.com/play:e27f922e

http://www.youtube.com/watch?v=ALupAVMEIb4&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...