Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Princess Hours Thai 

 

Държава: Тайланд

Епизоди: 20

Жанр: драма

Старт: 25 април 2017

Канал: True4U

Компания: Halo Production

Субтитри: Английски

 

В главните роли: Phiangphor Sarasathapheng ( Tao), Ungsumalynn Sirapatsakmetha (Pattie)

 

Резюме:

Римейк на корейския сериал Goong

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

                         

Онлайн с руски субтитри   :click:

 

Тийзър:

 

 

ОСТ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го най-после и мога вече да направя сравнение между този Дворец на тайландците и онзи на корейците. При тайската версия ми хареса повече химията между главните. Също и по-добре се бяха справили с хумора и смешните моменти бяха наистина смешни, както и милите такива. При корейците е някак си по-сухо, по-стерилно, по-безчувствено, по-делово, а смешките почти липсваха или не бяха забавни. Нямаше химия между главните при корейската версия, на тайландците повече им се е получило, главно "по вина" на актьора играещ Принцът - постара се човекът. Но пък главната героиня при тайванската версия не ми допадна, нито като визия, нито като маниери, нито като преиграване и гримасничане, даже на моменти ми изглеждаше, че се зъби. Принцът обаче беше сладък и играеше добре, а и ролята много му подхождаше. Любимка ми стана кралицата-майка /или бабата/, особено когато се смееше без да спира, изглеждаше много сладка. Впечатлиха ме с елегантните си облекла, много красиви и стилистично подбрани бяха, и много разнообразни,  а и.... забелязала съм че тайландците, обличат главната двойка в един стил и цветове - винаги влагат някаква идея в дрехите или аксесоарите... Браво, на дизайнерите, стилистите и шивачите, които са се потрудили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на абсолютно противоположно на  горното мнение. При корейците химията извираше от екрана, а принца им бе много добре изигран.

В корейската съм се смяла с глас на места, а тук бе по-сухо. Корейската баба е един от най-любимите ми екранни образи :wub: не че и тайската не се постара.

Почти липсваха интимните сцени които в корейската бяха страхотни и не толкова стерилни.

Tao(принца) съм го гледала в няколко проекта и навсякъде е страхотен. Главната преиграваше прекалено много, но  пък е сладка и се преживява :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, daneto написа:

......Корейската баба е един от най-любимите ми екранни образи :wub: не че и тайската не се постара.

Почти липсваха интимните сцени които в корейската бяха страхотни и не толкова стерилни.

Tao(принца) съм го гледала в няколко проекта и навсякъде е страхотен. Главната преиграваше прекалено много, но  пък е сладка и се преживява :D

Дане, аз не казвам, че корейската баба е била по-зле ... Напротив - и в двете продукции, бабите-кралици бяха силни образи и добри актриси. Май само бабите ще се помнят дълго време. Принцът е чудесен при тайската версия, но корейския принц беше мега безчувствен и дори на места изглеждаше озлобен. Той не се усмихмаше дори, лицето му винаги беше сериозно. И там ме ядоса, че развръзката не стана постепенно, а скоростно и изведнъж - в последните 4 серии изведнъж реши да го играе на влюбен. При тайландсия принц промяната ставаше по-постепенно, плавно и естествено. Той се усети за чувствата си някъде към 10-11 серия и до 20та чувствата му бавно, но постоянно нарастваха. Затова и прехода към любов беше по-естествено плавен. При корейците направиха бебе, на тайската двойка не и се наложи да се доказва с бебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх. Не съм му фен на Тао, но признавам, добре се справи. Пепеляшката - също, като се изключат влизанията ѝ в лигаво-носово-мрънкащата тоналност, когато трябваше да мине за обикновено невинно момиче, а иначе нормално и добре си говори. Бившата кралска съпруга е образът, който най-много отблъсква в лакорните - носител на тресяща се злоба и злост в чист вид. Но всички други бяха едни душички, та компенсираха. И, да, бабето е сладур. Добро е за релакс сериалчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...