Jump to content

Recommended Posts

Diamond Cuts Diamond / Phet Tud Phet

 

spacer.png

 

 

 

ce2c796f1202a397.jpg

679e8bde8dc52611.jpg

b7904a318d103f79.jpg

 

 

 

 

Заглавие: Diamond Cuts Diamond / Phet Tud Phet (เพชรตัดเพชร)

Държава: Тайланд

Жанр: екшън, драма

Начало: 07.10.2016

Епизоди: ???

Канал: Channel 7

Wiki

 

Участват:

    Weir Sukollawat Kanarot като Чарт/ Сакчай

    Mick Tongraya като Йод

    Kwan Usamanee Vaithayanon като Пайлу

    Korkwan Restall като Расаме

    Natharika Thamapreedanan като Мадам Луиз

    Krissada Supphapprom as Pol.ca Manop

    Pol Poonphat as Thana

    Shane Nattawat Plengsiriwat като Трай

    Nut Atirut as Chen Lhong

    Athiwat Sanitwong as Pol.gen Cherdsak

 

*Сериалът е римейк на Petch Tud Petch (2001).

 

Резюме:

Чарт и Йод работят за Трай, дясната ръка на Мадам Луиз, лидерът на подземната търговия с наркотици в Тайланд. Те постоянно се карат и състезават един срещу друг, за това кой да стане номер едно. Трай ги изпраща на специална мисия да доставят нов вид наркотик. В същото време срещу тях полицията изпраща под прикритие лейтенант Сакчай. Но преди това той се подлага на пластична операция, за да изглежда точно като Чарт. Междувременно Йод се влюбва в Расаме, която е екскурзовод, без да подозира, че тя всъщност е ченге под прикритие. В играта се появява и Пайлу - известна китайска певица от Хонг Конг. Тя също е ченге под прикритие. Пътищата и на тримата полицаи под прикритие ще се пресекат и ще трябва да обединят сили, за да сложат край на търговията с наркотици на Мадам Луиз.

 

Свали с английски субтитри

 

Онлайн с английски субтитри

 

Онлайн без субтитри

 

Онлайн без субтитри 2

 

Индивидуални плакати:

 

 

862c907caad08280.jpg

906ce2e5d9c2a7e6.jpg

ae7a6283fa3abb22.jpg

54e208f8e42457d5.png

 

 

 

 

 

От днес стартира този лакорн. Надявам се бързо да излезнат субтитри. Толкова тупалки за 3 минути не бях виждала досега. :D Определено ми грабна вниманието. Някъде между тупаниците мернах и самураи - интересно... Участието на Веир също увеличава шансовете за един добър лакорн, дано по-бързо се появят субтитри. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух, от кога му чакам започването на този сериал ... От толкоз чакане, накрая  забравих , кога ще е началото.

И Вейр и Куан ... и екшън ... Какво повече му трябва на човек  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:

Хайде и още едно OST:

Едно клипче от тяхно тв шоу, вероятно:

Off Topic

 

И още нещичко

Off Topic

 

 

Куан определено юнашки е тренирала :

Off Topic

и

И после

 

 

И за десерт   :na2:   еп 1  в оригинал

 

Явно, напоследък, сцени с бой в банята са на мода  :rofl:

И

 

С две думи - и аз съм  на клона  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, много се радвам, че сте на линия/клона и че тупаниците не са ви стреснали. :yes:

Asha, много благодаря за всички линкове и клипчета. :kissx: С голям кеф ги прегледах. Малее, сега съвсем не знам как ще дочакам субтитрите, особено като видях и сцените зад кадър. Ама Мик как го четкаха с таз розова четчица. :D Куан ми обра точките, наистина много е тренирала и се е потрудила. Браво на момичето! Даже сцената с Веир -

, не видях да има матраци, дюшеци или каквото и да е, директ на цимента си пада основно Веир. Не че засилката е голяма, но все пак...явно не са ги жалели. Веир - както винаги страхотен! Хаха, наистина сцените с банята станаха мода голяма....още по-добре за нас. :896767: OST-то много ми харесва.

 

п.п. Сега погледнах и се оказа, че заглавната песен

е в изпълнение на Веир и Мик. Браво на тях! Веир знам, че пее и то много добре, но Мик ме изненада, него не го бях чувала.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blue_Moon, :kissy: !

Ето, и рускините са дали заявка ,че ще превеждат . Като знам, от кога му се точат ... /тоест ... точат лиги по Вейр и Мик :28558:  :28558:  :28558:  :28558: / .

И като знам каква навалица мераклии -преводачи има там , сигурно ще излязат едновременно няколко превода, стига да цъфнат английски буквички.

Както се казва: Ще поживеем -ще видим.

Като гледам, как пада Вийр във въпросното видео - определено има сериозна  практика , човека . И дори предполагам, съвсем сериозно е тренирал /тренира /нещо, защото си е отработено движение ... Не, че от това циментът ще му е" по-мек" :28558: , но поемането на удара е по-щадящо .

Същото такова падане тренира и Куан .

Айде ,стига ... Няма да задълбочавам...

 

Май му стана практика на Вейр да изпълнява някой от саундтраците на текущия си сериал. Лошо няма !

Ако не се лъжа , този трети му се пада или аз съм пропуснала нещо ... <_<​  

Добре му се получава  на  пеенето Мик,  може да продължи в същия дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините са опасни, браво на тях.  :D Не мога да открия обаче коя група ще прави английските...Само да се появят субки... дано по-бързо. До вчера имаше и 2-ри епизод-видеото в тубата, а днес вече са минали с метлата и изтрили всичко. -_-  Викаш как само ги чакат и точат лиги по Веир и Мик... :D Веир и на мен ми се струва, че тренира нещо. А Куан много ме впечатли и изненада и тя е имала сериозни тренировки и се справя много добре на клипчетата. Мик тук за първи път го чувам да пее и ми хареса и на мен.

 

Днес тази снимка ми се разхожда пред очите:

2ac049f2f9e7819c.jpg

 

Големи образи са, опитвайки се бързо да го кажат: Phet Tud Phet :lol:

 

И едно селфи заедно с Веир, което е пуснал Мик:

ee2c3c3a705ec098.jpg

 

п.п. Открих местенце където го има качено видеото, смених линка в темата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй, връхтЪ си , слънце , оп ...пардон ...луничке. :kissy:

И аз не знам , кои ще се поемат инициативата за английските буквички , но пък ще ги дебнем , като авджии на пусия ... :28558:

В новия линк вече и 3-та серия се кипри ... 

Само да не ги прихване  пак прословутата им мания за " почистване" ...

Да си призная , ударих на вентилатор първа , че сърце юнашко не трае ....ама ще изчакам буквичките , пък дано се внесе малко повече смисъл. То , не , че са се скъсали от диалози и монолози   ама ... Екшън, екшън , но някак твърде самоцелен ми стои. Само за зариявка , без някаква сериозна логика и дълбок смисъл. Чак пък толкова противоборство , че да трепеш с лека ръка свои ...малко ... не върви , си мисля аз. Но нека да видим какво ще кажат субките ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, мила! Ти също. :kissx: :kissx:

 

Хаха, така е, дебненето едва сега започва. Не могат да ни се скрият, достатъчно добре сме тренирани.... :D И аз погледнах "лекичко", само отгоре-отгоре 1-ва, не се издържа просто....любопитството ми е голямо. Засега ме радват тупаниците. Предполагам със субтитри ще стане вече и доста по-ясно. А и предполагам със следващите серии ще се задълбочи и историята и интригите...Това с трепенето на свои съм го виждала и преди...и мен ми е странно, но....да видим. Опитвам се да издържа и да не поглеждам 2-ра и 3-та серия, ама едва ли ще издържа още дълго. Макс още ден и ще превъртя всичко. Даже днес разглеждах разни снимки и май без да искам се наспойлих и видях снимки на финала. :lol: Добре че обичам предварително да си знам края...хаха.

 

И една снимка за хубава вечер. ;)

1d44c8c818c12885.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДобрУтро, тайфата !  :icon_sunny:

Абе , аз ли още спя или правилно пише ... ,че тук би трябвало да има  вече английски буквички   :dunno:   ...Щото аз не виждам ниЙде по продължение на целите серии. Може да са си дали заявката за превод само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав следобед, банда. :kissy:

 

Не само ти :D и аз не видях субтитри на нито един от трите епизода, а уж пише, че има. Но да се надяваме това да е заявка и бързо да се появят. Мерси за линка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали с английски субтитри

Онлайн с английски субтитри

Ето за чакащите да точат лиги по Веир. :28558: За сега само първите два епизода. Малко късничко го почнаха, но по-добре късно, отколкото никога.  :) Аз ще си чакам чинно да го преведат целия.  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Много благодаря за линковете, Ками! :kissx: Вече мислех, че няма надежда за субтитри, браво, че са ги започнали. И нека точенето на лиги по Веир започне сега! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, т'ва е!   :bow: Ками, душко, евалла! Изтрепа рибата! :thanks:  Най-искрени благодарности! :kissx: 

Ама и аз , май като теб, ще почакам да се понасъберат малко повече преведени , че да ги метна на екс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме зарадва описанието, но и ме разсмя. Тоя полицай, ония полицай, тя полицайка, и на другия жената полицайка и всички под прикритие.... Това трябва да е сериалът с най-много полицаи под прикритие на глава от населението. :lol:

Само да питам тук Мик положителен персонаж ли е, и същото и за Веир се пита, че не схванах, защо се бият двамата полицаи по трейзърите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Вейр чаках всеки месец по една нова серия от този лакорн -  за друг актьор не съм следяла чак такова влачене със субтитрите :lol:

 

 Стигнала съм до 10 - та това което видях до сега е малко различно от описанието.  Чарт и Йод  са членове на тайна мафиотска организация на Мадам Луиз и постоянно са в конфликт кой е по - добър боец. Всички членове на организацията са ''заличени'' от света и нямат право на контакт с близки и приятели. Чарт постепенно осъзнава в какво се е забъркал и се опитва да избяга. При опита си за бягство се среща с водолазката Пайлу,  която е полицайка под прикритие и постепенно двамата започват да работят заедно.  Йод остава в организацията, но все още не може да забрави приятелката си Расаме. Чарт се връща в организацията с цел да ги разобличи и използва Расаме, за да манипулира Йод. В това време Мадам Луиз пуска много силен нов наркотик, а Чарт и Пайлу трябва да предотвратят това. 

 

Това с пластичната операция може и да излезе наяве, защото Чари много прилича на бившия на Мадам Луиз :)

 

 

@aria за Мик - той не е точно лош -  нещо средно, но мисля към края ще се оправи и ще се сприятелява с Чарт :)

 

А Чарт и Пайлу - ееех, куче и котка дет се джафкат постоянно, стрелят се един друг и след това се спасяват.... и целуват :lol2: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мик и Веир са много добър тандем и чудесни актьори. Страшно силно се впечатлих от общите им сцени във военния сериал. Когато играеха най-добри приятели в Pull the trigger on my heart , просто им се получаваше отлично, особено шегите на Мик с Веир. Сега като врагове ще ми е странно да ги гледам същите двама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...