Jump to content

Recommended Posts

Невероятно сладко сериалче. Гледам петата серия и много се смях,

когато Хонг До обясняваше на докторчето как го била използвала.

 

 

А във връзка с това, че има силни модни тенденции в тематиката на сериалите - сега психични отклонения, доскоро самотни майки, двойки с разлика във възрастта и т. н. - се замислям дали не ги налага някоя институция. Бях чела в една статия за бразилските сериали, че държавата ги използва като средство за ограмотяване на младежите, които не ходят на училище. В друга статия ме впечатли мнението, че днешните сапунки заместват някогашните редовни църковни проповеди.

Дали и корейците нямат политика да ги използват с подобни цели? Дали нарочно не пускат по няколко сериала на близки теми за повишаване на толерантността към определени групи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче съм си го набелязала за гледане и в най- скоро време ще го преслушам  :) Иначе драмите определено ги правят в услуга на обществото и на семейството и имат възпитателна цел. Във филмите не са чак толкова благоприлични, колкото в драмите. Явно сериалчетата трябва да стават за гледане от цялото семейство. А за това, че наизлязоха толкова тематични драми напоследък по- скоро е до това, че тематиката не е толкова експлоатирана, а има хляб в нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмите им не ми харесват. Далеч са от добрите сценарии и режисура.

И коя е базата за сравнение за добри сценарии и режисура?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Канг Хи трябва да вземе награда за тази роля,особено как добре пресъздава бабата.Жестове,мимики,походка всичко,всичко и се получава на тази актриса.

 

Като се прибра след прекараната вечер с доктора се нахака в килера от срам,а като започна да яде направо от тенджерата,направо на човек да му се отяде като я гледа,а и косата вътре при манджата. :896767: 

 

Да взема да си върна думите написани назад за полицайчето. След като изгледах 5 епизод видях,че той се е грижел за нея,по негов си начин.

 

Сега пък като разбра,че двамата са преспали и видя,че Хонг До се смее с доктора, 'ич не му се понрави.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, тука никого не го слуша главата.  :xaxa:

Докторчето много ме дразни от самото начало, но трябва да призная, че образът му е интересен.

 

Беше безкрайно мило как си я гушкаше на сутринта - абсолютно естествено и неосъзнато, но много, много сладко. Толкова доверие и уязвимост в една сцена. <3 Изобщо начинът, по който предават зараждащата се връзка между тях, е много нежен и красив.

Семейството му също не са малки откаченяци, но дядото е особено сладък мрънкалник. Главната добре ще се впише като снаха, мисля. :D

Полицайчето е изключителен симпатяга и тотално неадекватен, милият. Хем я харесва, хем ще го женим... Няма угодия, ей!

Мацката от своя страна винаги ми е била странна, но добре ѝ се получават нещата всеки път. Стилът е умопомрачителен, но сме свикнали.

 

В сценария отбелязвам липса на ревове и мегадрами. Очаквам ги по в края на сериала, но има надежда да са уместни и премерени. А дано, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, предвид че е на ТВН, надеждите са завишени. При тях обикновено драматургиите траят до максимум 1-2 серии, ако изобщо има такива. А и самите драми не са някак тежко пресъздадени, а напълно по човешки и реалистични. Не им знам 150-серийните сериали, но при тези до 20 серии ревовете и мелодрамите са сведени до минимум.А и не виждам защо ще ги вкарват - единствено, ако семейството му нещо се опъне за нея, но това и да стане, ще е не повече от една серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, гледам всичко корейско, но нещо което не ме грабне от самото начало и му се чудя и мая, какво иска да каже режисьора, мерси!

Гледам много, но не харесвам всичко. Пресявам нещата от моята камбанария. Не обичам тъпите неща и тези без смисъл.

Нали знаеш, че всичко е въпрос на гледна точка. Това е моята.

"Сърце до сърце" е създаден все едно за мен. Дълбок замисъл, проблеми като самота, изолация, общуване и други социални аспекти, но поднесени с лек и забавен подход. Кара те да разсъждаваш, да влагаш емоции и да чакаш следващия епизод с нетърпение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не осъждам твоя избор, просто искам да знам кои са хубавите филми, с които сравняваш корейските.

 

 

Знаех си, че полицаят няма да се ожени! Много ме изкефи, когато бившата му каза, че 12 помена на година са й твърде много и е по-добре за се грижи повече за живите, отколкото за умрелите.Освен това нали трябва да има и противник на доктора. Сега като почнат едни триъгълници и всякакви триизмерни фигури! Време е да отделят повече внимание на сестрата на доктора и да започнат по-сериозно да я насочват към полицая. Да стане по-интересно. Опрделено за момента това е най-добрият психарски сериал от трите.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всичките 6 епизода, които са излезли досега и съм много доволна от драмата!  :es: Супер интересна и забавна. Като я почнах не можах да я оставя, докато не изгледах всичко. Докторчето го раздава гаднярче, и то доста убедително, но въпреки това ти става симпатичен.  Главната хем е свита и плашлива, хем бая смели неща направи. Засега няма миг скука и по всичко личи, че само ще става по- интересно. Ще чакам с нетърпение следващите епизоди!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето много радва! Вече нямам търпение за следващите епизоди! Главната я харесвам още от Защити шефа - има невероятни очи!  :up: А и полицайчето - симпатично бе! Ха да видим какви ще ги свършат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Дидо бе, що да зяносваме полицайчето така грубо... То е ясно, че ще духа супата, ама не е натрупал толкова грехове, че да го сватосваме с т'ва същество... Тая е толкова непоносимо дразнеща, май само още една актриса има да е толкова противна.  :mad:  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Дидо бе, що да зяносваме полицайчето така грубо... То е ясно, че ще духа супата, ама не е натрупал толкова грехове, че да го сватосваме с т'ва същество... Тая е толкова непоносимо дразнеща, май само още една актриса има да е толкова противна.  :mad:  :slap:

Има още много да я носи на гръб-съдбата му е предрешена. :na2: Те сценаристите сестрата ще я поодялат и ще я минат със шпаклата,  за да придобие човешки вид. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ни шпакла, ни шкурка помага - на тая мутра и нагло фръцкане оправия няма...  :28558:

Завалията, няма късмет с жените и това си е. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали знаете как се случва в живота. Хубавите ябълки прасетата ги ядат. Та не се чудете, полицаят ще го ръфа тая кифла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне ми се струва издръжлива и няма да се откаже от него след срещата с роднините му. ;)

Тази няма да се откаже от полицайчето,същата е като брат си,даже ми  изглежда по-луда и от .Може родата да се откажат от присъствието ѝ на помените.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво ви е направило кифленцето, а... Малко, сладко, кифленско, шашаво. Поне медитира, по-добре е от брат си :D

А ченгето като не му е дошъл акъла навреме, ще си го отнесе от кифленцето и това е. Не го жалете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...