Jump to content

Recommended Posts

Нещо третата серия не ме грабна, малко пресилено ми дойде. Ама тия двете как надигаха чашите..... Чак се чудя как успях да се доберат до работата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От две серии насам се чудя този с опнатите очички (шефът-красавец) коя от двете стажантки наистина харесва. Персонажът му е такъв интроверт, че не му улавям истинските емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До момента (6-ти излязъл епизод) не се вижда да харесва някоя. Но пък съперничката на нашата "булка" се очертава голяма гад.

 

А на Роуз не пропуснаха да му дадат да дрънне малко на розова китара :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефът - красавец, хич не ме грабва. Много го мацотят то му личи, че има пет ката фондьотен, чак му лъщи лицето. А нашата "Фиданка" - Мин У ми е много симпатичен в ролята, в началото не вярвах, че ще ми хареса.... Ама тия корейките как тичат на тия токове, чак го правят да изглежда лесно......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се даже, че освен да посвирва на китарата на живо и един от саундтраците на сериала е в негово изпълнение.

 

Той и Фиданчо се зачуди как даже ходят на тези токове като я изимитира главната ходейки като балерина на пръсти (това като си тръгваха от кея май в 6-ти еп. беше) :28558: Нашият ми харесва в тази роля (и на мен в началото ми беше трудно докато го свикна). Главната малко преиграва, но понеже много я харесвам се правя че не забелязвам.

 

Сериалчето върви леко и разтоварващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз си затварям очите за главната, може да се стигне занапред. Аз съм още на 4ти епизод. В тази връзка от къде да намирате английски субтитри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадана съм и то много. Корейците правят от нищо нещо, като градина от камъни, при това екологична и атрактивна.

Директор Канг е двулична лисица, не изпуща депутатската щерка, но иска и нашето момиче. Мин У я се съвземи и момичето плени!

  :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директор Канг ми лази по нервите, а от както взе да налазва главната още повече. Надуши той някаква полза от нея и я преследва устремено. Че главният е племенник на председателя на компанията разбрах, но каква му се пада на председателя главната .... хм ...

Всеки път съм удивена колко ми харесва Мин У в тази роля на бавноразвиващ се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарна на хората ,които са качили с бг субс епизодите до сега. :up:

 

Когато сравня този сериал с другите(.. не всичките разбира се) е доста интересен и не толкова банален. Много забавни персонажи и се надявам за хубав край ,макар да е малко рано да се каже това. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всички епизоди до сега. Възникват ми няколко въпроса, ако има някой, който е следял по внимателно, защото на мен на места ми беше скучен и прескачах малко. Та градинарчето случайно да не е син на шефа на компанията? 

Тоя пич дето го раздава the big boss, каква връзка има с бащата на мацката, че прави всичко, което той му каже. Пък в началото каза на мацката ти винаги си ми била, като по малка сестра. Което ме кара да си мисля, че се познават от много време. Не мога да разбера и какви са му целите и мотивите и какво точно се опитва да постигне, но имам предположения,че иска да заеме мястото на шефа, който се очаква да се пенсионира. А за това място оня с дъщерята ще иска от него нещо от типа да е  с дъщеря му или да остави дъщеря му на работа,а да махне булката. И все пак си мисля, че ще се влюби в булката за да има любовен триъгълник. 

  А също така мисля, че шефа събира акции за Градинарчето иска него да направи шеф и си мисля, че ще се опитват да го променят. Също така предполагам, че към края тъкмо, когато нещата уж влезнат  в релси ще излязат наяве лъжите на булката и ще извъртят някакви драми около нея. 

  И последно за 7ми епизод, все пак си мисля, че дори да се смяха ще изберат 2рия проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градинарчето е племенник на шефа на компанията - син е на брат му, който загива с жена си в автомобилна катастрофа.

Бащата на мацката иска да направи биг бос шеф на компанията, а в благодарност биг бос да се ожени за мацката.

Да шефът иска да въведе племенника си в управлението на компанията.

Биг бос се лицемери на всички: бащи, шефове, мацки и булки с цел да извлече изгода и да стане шеф.

 

Аз пък само не разбрах защо в 9-та серия биг бос каза, че е син на шефа и той каза че му е син. Явно е осиновен, защото не помня в коя от предните серии бащата на мацката предупреди биг бос, че шефът искал да сложи градинарчето за председател и изводът бил, че кръвта вода не ставала.

 

И бащата на булката какво общо има с шефа, че онзи все им се вре, пък бащата го пъди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, наваксах и аз със сериите тука. Добро е сериалчето, поне до 10ти епизод. Нищо претенциозно, премерено от към драма и комедия. Булката се освести и започна да играе.... Директорчето, еййй голям боклук ще излезе, че е! Тая богаташката, мега незабележима, доста безлична актриса. Мин У..... Ех! Момче, качи един килограм бе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо е толкова замряло тук.. май повечето престанаха да следят сериала или просто тихичко наблюдават отстрани. След изгледан 11 епизод мога да кажа - Б****ти и биг боса каква хитра хиена излезе. Ясно ми беше, че е гаден и има тайни планове това онова ама ся и най - големия използвач ще излезе. Има един лаф, който едно към едно пасва на него "Целта оправдава средствата". Богата мацка, както някой по - горе коментира много безлична, безхарактерна направо с нищо не те грабва. Градинаря ако показва по малко по малко промяна на по 10 епизода ем няма как на 16 да свършат. Да вземе да махне тоя гащеризон и да разкаже играта на биг боса със змийската физиономия. 

Бтв .. Показаха защо и дъртия, който е шеф на компанията, защо ходи да се моли на бащата на мацката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи докато чакам да го качат по българските тракери те взели, че излязли до 14ти епизод..... Вече и на мен ми се иска Мин У да се осъзнае и да свали тъпия гщеризон!!! Иначе богаташката ми става все по-противна и по-противна. Освен, че актрисата е супер дърво, не е особено красива, пък и героинята и е егати плужека.... Директорчето е страшна град, добре поне, че му откриха челото, че бретона го окьорави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула скъпа, аз съм още на 12-ти епизод и си седи с гащеризончето. Ама намерих в ютуб част от сериите пуснати леко забързано, така че ще наваксам бързо, пък и е много забавно гледането така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...