Jump to content

Recommended Posts

Разглеждах му снимките от сериала в Инстаграм-а и не мога да ги разбера тези режисьори какъв конфликт имат с красотата на Минчо, че все или го докарат като пудел в главата или пък все едно е бил на 390 дневна диета, та на човек да не прилича, камоли на мъж. Що не го оставят да си е той - Минчо Хубавеца. Да лъсне едни мускули в тоя работнически гащеризон, а като се обърне и ни зашемети с красотата си,  всички да се разтопим пред монитора. Пък като понесе и някоя китка от тези дето явно ще ги отглежда в сериала, цена няма да има. Какво от това, че е по-хубав от актрисата. След първия поглед разликите във външността започват да се размазват за зрителя и започват да се открояват тези в характерите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждах му снимките от сериала в Инстаграм-а и не мога да ги разбера тези режисьори какъв конфликт имат с красотата на Минчо, че все или го докарат като пудел в главата или пък все едно е бил на 390 дневна диета, та на човек да не прилича, камоли на мъж.

Както казва тов. Сухов: "Восток дело тонкое!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв мустак бе Мери. Аз като му гледам инсталирама най- много да лъсне на екрана с онова подобие на куче, дето прилича повече на мишка с прическа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърите обещават и добро забавление освен романтиката от описанието на сериала. Остана една седмица до началото. Чакам с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май на нашия човек, са му нацелили роля. :)Сладурски първи епизод, зареден с енергия- предпоставка за  по-нататъшно забавление. Че и неклиширана баня ,   да не говорим пък, фитнесът какво е сътворил... и като добавим лопатата- неочаквано добра комбинация  :28558:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да е смешно и забавно, но са забравили да пускат изкуствения смях зад кадър, за да знаем къде да се смеем. :dunno: Тук просто няма нищо за гледане-то май всичко, на което са разчитали за привличане на публика е изброено по-горе от Лавандула. И дотук. Останалото е слаб и скучен сценарий, банална режисура и преиграващи или недоиграващи актьори. Надеждата ми беше в Янг Джин Сонг, но една птичка пролет не прави. :cry: Колкото до Минчо-след предишната му роля тази е явно само за пари. Тази глупост отпада от графика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посмях се на първи епизод, особено на режисурата. Може да се гледа единствено заради красавеца и то не заради актъорската му игра, предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах двата епизода, но не е нещо особено.Както казва Дидо, явно тази му роля е за пари, а не да ни показва колко добър актьор е. Ще му дам шанс с още един-два епизода, пък да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод глуповатичък беше, даже и скучноватичък  на моменти, но те техните комедии са си общо взето глуповати(зелките да не бяха нещо друго, а какъв смях падна)Въведоха ни в историята, още имам надежда да задобрее..., то че няма да е хит е ясно.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Знаех си, знаех си че...

 

Приятелката на "булката" - Park Jin-Joo (Булката и Фермера), ще лудне по "секши" очилатия "Мендорк"- трябва да спазим клишето все пак ㅋㅋㅋㅋ еп. 4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помощ! 
:)

В 3ти епизод нашата булка ползва уолкмена на пича и зазвучава една много позната песен (12:56мин от филма) ! Молбата ми е някой да се сети от къде е тази песен, защото ми е много позната (на върха на езика ми е), но не мога да се сетя от къде?! Мислех, че я има в "Мис Грани", но не би....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click: 

 

Аз тук ги следя.

А в AsiaTorrents забелязах, че някои сериали ги качват, когато излезе и английският превод.

Редактирано от Kiddo
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click: 

Аз ги следя от тук. Все още няма субс, но в този "анимационен" сериал и без буквички пак разбираш 60-70%.

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности на Мрънкалото за буквите в еп. 03, но аз пак да си подновя молбата:

В 3ти епизод нашата булка ползва уолкмена на пича и зазвучава една много позната песен (12:56мин от филма) ! Молбата ми е някой да се сети от къде е тази песен, защото ми е много позната (на върха на езика ми е), но не мога да се сетя от къде?!  :slap:  :slap:  :slap: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милият ми Карък, как се стъписа и загуби ума и дума от магическата целувка. Булката си го прави на пух и прах, а той се е предал и дори носа си й е дал. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...