Jump to content

Recommended Posts

Бре, Дидо каза, че става за гледане!!! Е ще го подхващам тогава, но като слушам за валидоли и валериани, чак ме хваща страх, да не си докарам инфаркт. :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, това клипче много изнервящо, бе! Не става вместо валидол! Много лигав акцент!

Обаче за находката - браво!

Кидо, аз не квича от нетърпение, ами от щастие, няма нужда от успокоителни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, страхотна двойка, страхотна химия, страхотен OST. Гледам и се наслаждавам.

И се моля за повече моменти между двамата сладури. :emote_kiss3:

Определено Ji Chang Wook ми спечели сърцето. Невероятна игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Ук  е страхотен :kissy: , ролята му е залепнала. И Ми Кьонг ми е много интерсна с тия плитчици :28558: , че и време за плетки има.

Като сценарий не е зле, в сравнение с всичко друго което до момента се излъчва, това за мен е най-доброто.

Само започнах "Убий ме, спаси ме" и от него очаквам много, след като видях играта на Джи Сонг :beer: , но не и от Бини,

който в последно време се е отдал на реклами и сега явно е трудно да се отърси от рекламното амплоа :mellow: .

И... това прасенце.... неимоверен сладур... Искам го... както и Чанг Ук :emote_kiss3: . Но той вече си е харесал оня дребосък...  :mad:   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Ук  е страхотен :kissy: , ролята му е залепнала. И Ми Кьонг ми е много интерсна с тия плитчици :28558: , че и време за плетки има.

Като сценарий не е зле, в сравнение с всичко друго което до момента се излъчва, това за мен е най-доброто.

Само започнах "Убий ме, спаси ме" и от него очаквам много, след като видях играта на Джи Сонг :beer: , но не и от Бини,

който в последно време се е отдал на реклами и сега явно е трудно да се отърси от рекламното амплоа :mellow: .

И... това прасенце.... неимоверен сладур... Искам го... както и Чанг Ук :emote_kiss3: . Но той вече си е харесал оня дребосък...  :mad:   

Кой е дребосъка...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успокой се, за актрисата от сериала става въпрос. До него е дребосък. иначе в личен план. онлайн не съм се ровила.

Който знае да намята, че много го залюбих в таз роля. :28558:  А нямам време да ровя, че се отплесвам и по-други, и отиде ми целия ден... :mellow:  :na2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според Чанг-Ук е 180 см, а Минка - 164 см

 

Не е дребна като за корейка особено.

 

В сравнение с Ю Джи Те обаче е джудже, защото той е цели 188 см

 

ji-chang-wook-park-min-young-and-yoo-ji-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е 1,64, но изглежда абсолютно мъничко същественце. И то изключително сладко! Не е от онези красавици, дето се въздиша по тях, но на мен ми е една от 3-те любимки /за корейски актриси говоря/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сериалът е 10 точки от 10 точки. Динамичен, стегнат, интригуващ  и все в тоя ред на определения. Между главните такива любовни мълнии прескачат, че чак мен ме удря тока като ги гледам. Много, много съм доволна. Главната изглежда като едно сладко миньонче, пък то с нейните 164 см си е по-висока от куп други корейски актриси. Чанг Ук пък създава впечатление за по-висок от неговите 180 см. Готини са, кефят ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, и аз на това се учудвам. На мен сериала много ми допада и изобщо нямам против фантазийката в него. Мисля, че "приказното" никога не вреди, а провокира онова хубаво детско в теб - да си помечтаеш (принципно). Виж за играта на двамата гг спор няма - великолепна е, поне за мен. Има много химия между тях, пък и сценаристката и режисьора са свършили отлична работа, видно и от другите им проекти. Пък и като сравня филма с онзи другия Градския ловец, този ми е на светлинни години отгоре. Очаквам всяка серия с нетърпение, като вече съм изгледала всичко налично, вкл. и в руските тракери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сериалът е 10 точки от 10 точки. Динамичен, стегнат, интригуващ  и все в тоя ред на определения. Между главните такива любовни мълнии прескачат, че чак мен ме удря тока като ги гледам. Много, много съм доволна. Главната изглежда като едно сладко миньонче, пък то с нейните 164 см си е по-висока от куп други корейски актриси. Чанг Ук пък създава впечатление за по-висок от неговите 180 см. Готини са, кефят ме.

За химията съм съгласна и интересното е също, че има повече от 1-2 целувки вече....малко по-реален е така сериала от към романтичната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре, раздвижи се и тази тема накрая :)))). Благодаря на отзовалите се, ще го видя определено.

Особено щом химията е отлична, макар че от Чанг Ук не може да се очаква по-малко. Имам чувството, че и коза да му сложат насреща, пак може да ни убеди, че тя е единственото любимо същество за него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, видях, не се стърпях  :icon_sunny:

 

Романтикаааа- изгледах епизода, като повечето време се усмихвах глуповато, съвсем сигурно за домашните...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааууууууу, размазах сеее! :es:  :inlove:   :blush: Мерси, Лавандулке, за снимковия материал! Ето и от Сумпи малко мърдащи картинки:

 

 

tJcFxu4.gif  Xvlih1Q.gif tumblr_nisjd79jd21rs3l09o2_250.gif

 

tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o2_250.gif tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o3_250.gif

tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o4_250.gif tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o5_250.gif

tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o6_250.gif tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o7_250.gif

tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o8_250.gif tumblr_nisi3y2WJl1rs3l09o1_250.gif

 

 

 

 



 

 

d6CMdm4.gif

 

Q9BQ7Ng.gif

 

UkbMNUC.gif

 

z2vaPEG.gif

 

tuNiMtn.gif

 

 

 

Страхотна серия! Голяма любов, голямо щастие! Дано все така да продължи до края!



ltTQ8hO.png

 

FgY8Bfu.png

 

623foXX.png

 

12Y6g0S.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...