Jump to content

Recommended Posts

Изгледах първа и почти вече и втора серия и много ми харесва. Много нежен и прочувствен филм, допада ми много. Бих гледала Рейн в каквото и да е, обожавам го, но и сериалчето не е лошо според мен. Харесва ми, че главната героиня не е някоя невероятна красавица, изглежда естествено, като съвсем нормално момиче. Пък ще видим наистина дали ще я 'китосат', както беше писал някой по-горе. хаха :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те пък как я 'китосаха'  - думи нямам, още по-къси полички и роклички, ако носи и трябва да слагат червена точка, когато го излъчват сериала.
Да посръчкам малко темата. Преди малко изгледах 10-ти епизод даже и без субтитри. Сериала е много завладяващ. Рейн е страхотен, наистина вече му подхождат повече роли, в които да му казват- "Господине", възмажал е. ;)
А момата до него е някакси много обикновена, но и се свиква. Доста добре се развиват нещата на този етап за тях, което ме навежда на мисълта че скоро ще има големи драми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е безизразна, изглежда или отпусната и заспала, или надута. Никакво съчувствие и симпатия не може да предизвика  в мен. За нея щеше да е подходяща ролята на някоя високомерна гаднярка, бива я да гледа лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на сърцето не може да се заповядва.
Дожаля ми за приятеката му...
Малко се получава: "Аз търся тебе, ти търсиш друг".
Оппа Рейн си го харесвам, но някак
Юн Се На и Ши У по ми са на сърце като двойка.
Относно играта нa Кристал, да малко е скованичка, но се свиква, няма пък преиграване и глезотии,
което ужасно дразни, а и ролята й е малко меланхолична.
А Ши У/И Ху Уон/ e голям сладур. За мен най-сладкия образ. Очаквам. :kissy::up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз съм на 10-та серия. Гледам го с удоволствие, Рейн е, разбира се, на ниво (и още как!). Не че няма влачене, досега имаше и скука тук-там по епизодите, но въпреки това зарибява. Атмосферата е толкова приятна....едно такова нежно и кадифено навсякъде, с такива приглушени тонове. Наслаждавам му се и го чакам с нетърпение. Много отпуска сериала, историята не е лоша. Доста време ме държа изумлението да видя Рейн в такова нещо - след План Б, където е лудница, як екшън, бойни изкуства, мадами и какво ли не - тук в такъв нежен сюжет направо ме шашна. Играе така, сякаш не му коства ама никакво усилие...толкова непринудено и естествено. Определено се чувства у дома си и в романтиката, и в дивия екшън...браво. 

А Ши У е страшееен! Бива си го момчето. Грабна ме още в първата сцена, когато се караха с нея на балкона. Дано да не му разбият сърчицето прекалено брутално накрая. 

Дамата е безлична (меко казано) в сравнение с Рейн, но е сладка и естествена. Контраста е огромен между тях, но пък в това му е чара. Харесва ми и че тя е доста смела на моменти и говори съвсем директно, чак да не повярваш.

Да видим какво ни чака, тепърва предстоят тежките моменти и разкрития. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нежна, меланхолична серийка...
Оппа Рейн, така бързо променя настроенията си, кефи ме.
И щастлив и тъжен, и смутен и невинен, бе страхотен.
На кулминацията сме, така си знаех, че гаднюхата 'Няма да си остави магарето в калта",
дет се вика... пусна фитила, сега ще чакаме бомбата и събираме труповете...
Очаквам да видя как ще се развият нещата... сценарият може да е предвидим,
но артистити радост за окото и душата.


Дано Кристал скоро се оправи и да дочакаме поредните 2 серии тази седмица.

https://www.youtube.com/watch?v=XVWVbvwj5os&list=PLQsHoZ2E8P6OcflFHvkG30eZqnNPkbHyo&index=12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо интересно се случи в края на 12 епизод. С нетърпение очаквам следващия епизод, да видим - "ще го обича ли?", "ще го мрази ли?", "ще замине ли?". Почват сърцераздирателните и тъжни моменти от сериала, дано не са много. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, четири епизода ли ще и трябват на  кака от небето да осъществи контакта и даде благословия! :896767:  Малко множко сълзи, сополи и тръшкане  до... захаросания край. Соджуто ще го пропуснем, щот' сме на уиски.   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с каризмата на оппа Рейн не става,поне да имаше малко химия между него и Кристалка,ама ми приличат на брат и сестра,много ми е клиширан и бая скучен ми излезе сериалчето,но пък е опакован в лъскав целофан :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, и този сериал свърши. Последните серии бяха доста разочароващи, нямаше голяма драма, нямаше и голяма химия между главните, а историята имаше голям потенциал. Очаквах любовта между главните да се развие, да е все по-трудно да са заедно, но и да се борят все повече.

А то какво се оказа, нито бащата беше злобен и властващ, нито бившата приятелка (ако можем да наречем така Hae Yoon), нито любовта беше много силна- като се има на предвид , че Рейн прегръщаше любимата си както би прегърнал по-малката си сестра или дъщеря. За целувките просто не си заслужава да говорим, под всякаква критика. И какво толкова намери в нея, че да се влюби така "силно". А тази година, в която бяха разделени накрая, нямаше никакъв смисал от нея, нито Се На се промени, ното се разви, нито я "китосаха"... даже се върна назад. Рейн си живееше живота добре и без нея, не го видяхме да страда особено или тя да му липсва.

Незнам бозаво се получи накрая. Надявам се за напред да видим Рейн с някоя готина кака в следващата му драма, защото той си е вече Мъж и не му подхождат някакви малки безлични момиченца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забиха и последното клише с едната година и рекоха-баста.С превъртане го докарах до края, заради Рейн.Явно не му се е напъвало много, за да се съгласи на това.Кристъл, с една умряла физиономия и като на забавен каданс избута сериите.Химия, физика, биология- тц.При толкова айдъли и песните даже не ми хванаха ухото.

Зрителите го оцениха този път по достоинство, айдълите не успяха да възнесат  лошия продукт-скука-  рейтинг- 5,5 и подобно на Гънсоковия  с певачката- "Pretty Boy" - нищо  и половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и Рейн не успя да спаси сериала. Чудя му се, как се е съгласил да играе в тази скука и с това хлапе, дето и една емоция не показа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любов на фона на спомени от любовта към мъртва вече сестра и любима.
"Тиха" любов, със скрита дълбоко изразителност, показана
само с поглед, въздишка, докосване.
Усещането за празнота и тъга,
заменени с мира и спокойствието на осъзната, и в крайна сметка сподолена любов.
Аз съм доволна. Борба, труд, пот и кръв за себеутвърждаване.
Красиви артисти, нежен трепет, приятна музика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът в тази драма беше изпълнителката на главната женска роля. Нищо лошо против девойчето, но не подхождаше нито за ролята, нито за батко си Рейн. Едва ли все още е било истински влюбено, за да знае какви емоции да предаде. От там и стерилната й игра. От друга страна, за да се запази непорочния й идолски имидж наблегнаха на прегръдките и братските целувки, което допълнително осакати уж страстната любов. А Рейн колкото и да се стараеше нямаше как да играе и заради двамата. 

Ако бяха избрали някоя малко по-зряла/опитна актриса нещата щяха да се получат, защото самата идея на драмата не беше никак лоша. По принцип разликата във възрастта не ми пречи, но тук спокойно можеше да е 4-5 години, а не 10-12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е хубав или поне идеята му е добра, и въпреки недоизпипаните елементи от типа "катастрофата в първи епизод", в него се намират причини, за да го изгледате. Само веднъж!

 

Смятах да коментирам още в самото начало, но поради силната ответна реакция, а и като съвсем безгласен до момента потребител, си замълчах. За съжаление, обаче и аз стигнах до мнението на мнозина, че един идол като Рейн и едно куче, колкото и симпатично да е то, не са достатъчни, за да те грабне сериалът. Някой ден Кристал може и да успее да постигне нещо като актриса, но за момента и най-вече в тази драма успя само да ме разочарова и загуби като зрител. Наистина, и аз като други тук смятам, че между двата главни персонажа липсва химията, която се предполага да присъства по сценарий. Не знам дали идеята е била героинята да е толкова суха и дръпната, но през повечето време имах усещането, че би било по-добре да "превключа канала".

 

Сега, като препрочитам написаното, ми иде да изтрия поста, защото исках да е поне малко позитивен, а в момента не мога да събера сили да кажа и една добра дума. Ето защо препоръчвам на хора, които не са го следили редовно да го изгледат наведнъж. Може би така имат шанса да го харесат поне малко повече от тези като мен, които са го чакали всяка седмица.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tennousei, твоят глас е равен на гласовете на всички учатници във форума, а различните мнения не бива да те стряскат и обезкуражават да споделяш своето. Прочее, успех и ще чакаме следващите ти впечатления. :up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...