Jump to content

Recommended Posts

My Little Princess 

 

Little%205.jpg

 

 

Заглавие: 亲爱的公主病 / Qing Ai De Gong Zhu Bing / Моя маленькая принцесса

МОЯТА МАЛКА ПРИНЦЕСА

Страна: Китай 

Година на излъчване: 2016

Време на излъчване: от 2016-08-11 дo 2016-09-30

Жанр: комедия, романтичен

Канал: Sohu TV / 

Всеки четвъртък и петък от 00.00 ч. местно време

Епизоди: 16

Режисьор: Yu Zhong Zhong

Субтитри: английски

 

Участват:


Mike D. Angelo (Thai)

Zhang Yuxi

Du Yan

Chen Borong

Chen Jingxuan

 

Резюме:

Лин Син Чън има всичко в живота.

Тя е богата, красива и обожавана от всички.

Ала над нея тегне проклятие - всеки път, щом се влюби,

е несподелено. Мащехата й й поставя непосилната задача,

да спечели за съпруг наследника на богат род.

Сърцето й обаче е раздвоено между богатия сладък

грубиян-наследник и бедно, състрадателно, умно, талантливо момче.

Кого ли ще предпочете - брака по сметка или любовта?

Но ще успее ли да развали проклятието,

или ще страда от несподелени чувства?

 

OST

 

:essub:

 

 

:subs: Свали с Български субтитри :click: :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

 

Свали:   :click:  

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн на руски език :click: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоооооо ето го нашият сладур Майк, нямам търпение да започне превод. :) Сериалчето ми допада на първо четене и е точно мой тип. :) Ще се гледа да не говорим, че Майк участва в него и това е най- големият бонус за мен поне. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:up:

Майки пак ще краси екрана.

Но да беше сменил тази роля, същите номера и похвати, сякаш гледам познат сериал с друга мацка. :up:

Това е от трейлъра. не съм гледала още нищо от сериалчето, но къде е Аоми, липсва ми, не знам на него... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, сега като го каза е вярно, че все едно е със тия номера и похвати като от Целуни ме, да речем. :28558:

Но факта, че краси екрана и радва окото е невероятно. :up: Аом си е в Тайланд, прави промота и на нейн сериал и много скоро предполагам ще ги видим заедно. 

Доколкото знам на Майк скоро му приключва засега работата в Китай.

Аз първа серия ги прехвърлих набързо и засега не мога да изкажа мнение по въпроса. :28558: Някак вятърничева ми беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо тези китайски продукции ми стоят толкова изкуствено!? Тази е поредна, която започвам, хем си имам причина ;), и не мога да се възхитя дори и заради причината си :.

Ще дам шанс като излязат на 100% поне английските буквички, но определено не ми е от фаворитите.

Майк, уви, не излиза от амплоато си. Но за съжаление тук не е Aom за да гледам без да се дразня :)

 

Дали да не врътна за пореден път Пълната къща?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми изглежда твърде изкуствено, но ще дам шанс на още няколко серии. Все пак причината на всички ни е ясна. :28558:  :28558:  :28558:

И да - уви това не е Ом, въпреки, че и тази мацка е сладка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацето е сладурана. Получи се закачката, хареса ми, да не забравяме все пак че е принцеса.

не ми се видя изкуствено. Забавлявах се. Очаквам. Майки е красота... :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз снощи го подкарах, в бързината 4 епизода.

Принцесата ми е адски бъбрива и направо ме боли глава от нея :slap:  

Принцът, а и Майк са страхотни :wub:  :kissx: . Второстепенните герои са също адски чаровни и приятни за окото.


Доволна съм, продължавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го изгледах набързо всичко излезнало и преведено( до 6ти), но засега чакаме... а и видеото, което е качено е снимано от тв явно...

Много сладко и обещаващо започва... с тоз заформен триъгълник накрая ще се пропука "проклятието" на принцесата..

Мечката мога да си я "гушкам" и без букви, но... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно някой знае виетнамски добавих линк за онлайн гледане. 

А относно сериалчето - на мен бавно и постепенно взе да ми става симпатично.  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът може да се похвали вече и с близо 300 милиона гледания. :xaxa:

13244633_1078923202183928_15167956134199

 

Хайде честито на Майк и колегите му. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме напредък, вече до 9ти преведен епизод. 

 

Не мога да трая "бедната" превземка. Направо ми идва в повече. Майк, както винаги на ниво, неотразим и красив  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се забавлявам, не знам за вас. Свикнала съм на непоследователността на китайските сериали, така че не ми пречи абсурдността на моменти. Майки много здраво настъпи на китайска сцена, още ме е яд как се ''разминахме''  :rolleyes: 
Мацката ме кефи колко е безцеремонна, омръзна ми от това бедното девойче да е първа цигулка, а богатите принцеси да са в опозиция. Много са им абурдни взаимоотношенията, но стоят супер на екран един до друг, и тя, и Майк са много красиви. (Даже актрисата ми напомня на полуиталианското му бивше гадже.)
Като цяло, добре се ориентира момчето,  Голф и Майк в Япония вече не са на дневен ред, но Китай е голям пазар. Има и реклами. Понеже карам на аудио, мога да се закълна, че е дублирано, но самият той беше писал в страницата си, че си наизустява репликите, така че не пести усилия при всички случаи. 

Не го виждам скоро да излезе от калъпа на айдъл драми, но поне така печели много фенове и популярност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая 10-ти и 11-ти епизод със субки. Да не повярваш, рози от България :) хахахахахахха

 

Крайно време е да се развият малко нещата, дразни ме това мамче, да не говорим за онеправданата овчица, дет дебне Майк :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...