Jump to content

Recommended Posts

Супер 10 серия :) Много ме изкефи - доби плътност и логика и се намести :).

И 11-та също, като затворим очи за самообслужването с ваденето на  куршума и целенето на вена. :282:

И е време да измислят нещо друго за изчезване, а не целувка, че така ни лишават и от единствената еротика . :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 13 епизод и направо паднах!

Дали наистина главната героиня умря не можах да разбера? Дано да не е защото много се надявах финала да не е сълзлив и да видя главните герои заедно и щастливи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не вдянах как хопна убиецът от затвора в реала.И той ли като главния почна иди ми-дойди ми когато му скимне (с това точно с главния попреиграха малко).

 

Сега бащата-писател, върнал си самоличността след убийството на убиеца пак ще е на ход да спасява щерката.

 

 

Може би трябваше да завършат вече историята,ако и с жертви, а не да ни разтягат повече локуми още 2-3 серии.И главният се поумори май- почна да играе на автопилот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако оплескат финала много ще ме е яд, защото много се запалих по това сериалче и до сега се справяха добре с епизодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Според мен няма как да я жертват и то толкова серии преди края! Време е за поредното пренаписване!

 

По скоро идва време за обясненията - как, аджеба, си си преминават кой откъдето и когато си пожелае. Дано го завъртят малко сюжета, че наистина я подкараха на автопилот! Аз наистина имах големи надежди за това сериалче! Някакси ми се струваше, че ще се окаже, че майката е една от рисувачките и се намесва в работата на бащата, за да му даде житейски урок. Още повече, че имаше моменти, в които никой от "обичайните заподозрени" не можеше да е автор на поредната серийка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да няма излишни моменти в последните епизоди и да има един хубав финал и всяка серия да е интересна, дори повече от предишната, както беше до сега.

И дано да не убият главната преди финала, че с това направо ще ме загубят, че аз много мразя такива лоши финали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не.Взеха, че

нея убиха.

 

Значи ГГ с мислите си, ги привика в реалния свят...

И ся кво, пак назад...

Сигурно пак по същият начин ще върната нещата,

преди да я убият.

 

Тоз другия герой там, уж бъзливкото-Су Бон ли беше, защо е още жив... Никой не го закача...

Време е да видим причината....

Но като дават убиеца без лице, тялото е като на млад човек... Не прилича на фигурата на бащата... Нещо не ми се вързват нещата...

Е, ще гледаме, има пак да си блъскаме мозъците, в реално-нереалната стена меж :nunchako: ду двата свята, белким ни се намести картинката... :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам си никаква идея, какви ще ги забъркат но искам финал, който да ме накара да се усмихна и да ги видя главните заедно и щастливи. Не ми се връзват нещата цели 16 серии, само проблеми и след това, като за капак пак нещастни и разделени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми много забавно в началото, а сега с голям зор се опитвам да изгледам поредната серия. Някакво творческо безсилие ги е обхванало сценаристите - затънали са в такава досада, че дори актьорското очарование не ги спасява. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да сте забелязали (в 12 епизод), че блокът е който живееше убиеца е същия блок, в който живее героят Бонг-Пал в сериала "Let's fight ghost" :) 

Явно е любим терен за снимки-първо снима едната телевизия, после хоп-идва другата на снимки :))))

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен продължава да ми поддържа интереса и го зяпам с голям кеф. Още преди да го започна, само като прочетох резюмето и видях актьорите си знаех, че ще стане тазгодишният ми фаворит. Обожавам такива сюжети и ще стискам палци за щастлив финал за Канг Чол. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 епизод малко ми е слаб в следващия изглежда се раздвижват нещата. Дано пак си върне предишното темпо. То баси не остана човек, който не разбра, че това е комикс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 епизод беше изпълнен с доста негативна емоция или поне за мен. Напрежение нямаше но за сметка на това аз разчитах, че нещата ще вървят към положителна насока.

Оказа се, че такава няма! Как пък сега решиха да застрелят главният точно в последната серия, тази тяхна драма, която вкарват в изобилие ми дойде в повече!

Ще изгледам и финалната серия и се надявам да направят една хубава развръзка на нещата, че ако финала е сълзлив много ще се разочаровам, а сериала тръгна адски добре и динамично, почти до края. В последните епизоди няма лошо да вкарат драмата ама не може ли да има някакъв баланс, че лично на мен драмата ми дойде в повече. Мислих, че ще разрушат рутината с тази драмата, която са свикнали да вкарват с финалните епизоди, защото сериала, лично на мен ми стоеше различен и нестандартен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и финалния епизод.

Единственото положително нещо, което намерих в него, е че поне двамата главни останаха заедно и никои не умря от тях.

Очаквах по различен финал, изпълнен с повече емоции и живот. Цялата серия обаче, протече в стил драма и екшън. Самите финални минути с главните накрая бяха депресиращи или поне за мен.  

Не можах да разбера, какво се случи със света на комикса? Единственото, което каза главният герой, че вече всичко свърши. Тези думи ги тълкувам в 2 посоки. Едната, е че света спря да съществува, а другата, че продължава но неприятностите за тях приключиха. Това не ми се изясни

Представях си един по различен финал, защото сериала ме грабна още с първата серия и успя да ми задържи вниманието без забележки, почти през цялото време. Очаквах, че финала също ще е толкова интересен, динамичен, романтичен, нестандартен и завладяващт. Поне за мен се оказа меланхоличен (особено финалните минути), драматичен и леко скучен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалният епизод тук, може да обясни нещо  :28558:

 

Който няма достъп, може да се регистрира, този уикенд Авистаз има свободна регистрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готино сериалче току що изгледах финала оригинална идея не бях гледал отдавна нещо такова

Сценарист на този сериал се оказа и на Nine Time Travel който също е много добър.

А пък режисьора е правил King 2 Hearts друг мой любим сериал.

Колкото до двамата главни със нея съм гледал Brilliant Legacy а със него Doctor Stranger

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един въпрос към преводачите: 

Защо навсякъде сте писали думата "ЕКРАН", а не думата "ТАБЛЕТ"?!!!!@

Този таблет, (с който рисуват) се ползва от над 10 години в професионалната сфера (преди да се появат тъч таблетчетата с пръстче).  :28558:  :28558:  :28558:

Редактирано от bealonenomore
Преводът не е наш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е време да измислят нещо друго за изчезване, а не целувка, че така ни лишават и от единствената еротика . :28558:

 

Еее, тъкмо до 5-ти епизод стигнах. Уби всичко в мен  :cry: Аз на целувките разчитах, че да го догледам  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко- измислиха.Цели пет май имаше, което си е направо разврат за 16 сериен корейски сериал. :na2:

 

Догледах го най-после. в свободния ми полуден. По-скоро, защото ми спадна интереса не го бързах, но докарвайки го  почти до края, биваше да го завърша.

Интересно като замисъл, добре се движеше до към 12 епизод и ако бяха свършили, щях да съм предоволна.Последните няколко епизода се зачудиха какви неща да измислят, та свят ми се зави да следя реалностите и промените. Това умирането и съживяването го направиха, като здрвей-здрасти, от което сериалът олекна, а нищенето на злодеите и действията им досадиха. За край ми дойде 

в повече розовият залез на фона на измъченото действие.Иначе логично злодеят-баща  даде фира и така, като се обичат младите да се вземат. С чадър под дъжда влюбените, щеше да ми е по-на сърце да свърши. Излишни епизоди последната четвърт, до степен да се питаш- ох, няма ли да свърши най-после тая мъка и на техен фон с нищо неграбващ край. Жалко! Чак не можеш да се зарадваш на щастието на влюбените. :mellow: 

 

Все пак, нещо по-различно за гледане, химията добра, актьорите сладури, злодеят ярък, пък и спешъл, за да обяснят за по-сигурно, да не би някой  да е изтървал нишката   :28558: и в него бонус -сладурите зад кадър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...